Lietotājvārds
Parole
Jā, galvenais visur ir nauda! Un labāk, ja tūlīt un momentā to varētu sataustīt! Neviens vairs negrib atcerēties, ka izglītība, būvniecība, lauksaimniecība un vēl, un vēl ir i l g t e r m i ņ a ieguldījums.
Vai 6.b klases skolotājas vainīgas, ja viņas māca klasē, kur 19 bērni, bet blakus 6.a klasē ir 25 tikai tāpēc, ka lielāka telpa un kvadratūra atļauj tajā grupā sabāzt vairāk bērnus?
Citāts no TVNET: Kamēr valsti vadīs "Vienotība", tikmēr skolotājiem taisnīgu samaksu par savu darbu neredzēt. Izglītības ministre Mārīte Seile no "Vienotības" padevīgi un bez ierunām pilda premjeres Straujumas un finanšu ministra Reira norādījumus, kas nozīmē, ka ministre nemaz negrasās iestāties par skolotājiem, jo gluži vienkārši velk garumā laiku, bet jaunais skolotāju algu modelis ir prasta fikcija, lai radītu darbības imitāciju. Bez streika neiztikt!.
Izglītības kvalitāte jau 20 gadus ir nostatījusies pretī finanšu ieguvumiem pilnīgi mežonīgā un nekontrolējamā, bet saprotamā veidā: nevar būt kvalitatīvs darbs pārstrādājoties, nevar būt dažādi kvalitātes kritēriji dažādās skolās (pilsēta, lauki, ģimnāzija vai vispārizglītojoša skola...). Zināmas aprindas nekādi negrib saprast ekonomikas pamatlikumus: jāpalasa arī Marksa "Kapitālu". Streiks ir tikai likumīga "kapitālistu" piespiešanas metode pieprasīt darbam adekvātu atalgojumu.
Nu, protams, ka par finansējumu!!!!!!!!!!! IZM aparātam taču vajag algas pielikumu. Kur citādi ņems, ja algu reformas modelis izgāzies!!!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.