Lietotājvārds
Parole
Šodien pa galvu, pa kaklu cēlāmies,vēlāmies un sīko bez brokastim palaidu. Gribēju teikt, lai nopērk kādu bulku, bet bulkas tak skolā laikam nav. Pusdienas neēd - dodu līdzi pusdienu kasti, bet tur jau arī tik launaga tiesa. Labi, ka visbiežāk ir iespēja mājās ap 16:00 pabarot. Bet gadās arī tikai ap 19:00 mājās ievelties. Un labāk nopirkt bulku nekā snikeri. Bulka maksā arī lētāk. Ja skolā varētu nopirkt banānu vai jogurtu, arī nebūtu slikti. Bet ja tikai snikerus un čupačupus, diez kas nav.
"vīrs un vārds" 27.01.2016. 08:55:17
Laimdota iestājas par ieteikumiem, bet nepildīja paredzēto- urā! Politiķe ar vārdu! Reālā skolas dzīvē ieskatījusies ir?Ka tik uz Ķīnu aizbraukt un iebāzt galvu smiltīs!!!!
Nav jau tā ka skolās nekā nebūtu ēdama, ēdieni ednīcā tādi paši kā prasti, nevar daudz just ka kaut kas mainījies, un tagad skolas bufetē ir citas lietas ko var nopirkt Un ja tik šausmīgi kādam gribās želejkonfektes vai batoniņus var pēc skolas aiziet uz veikalu
Iesaku tos pašus noteikumus ieviest mūsu parlamentāriešu ednīcā!
"Manus manum lavat," teica senie romieši tādās reizēs, kad tiek stiepta gumija (novilcināts nepieciešamā lēmuma pieņemšanas termiņš, lai nodrošinātu atbildīgajām ministrijām un atbildīgajiem dienestiem atbilstošu algu par viņu PŪLĒM UN RŪPĒM). Neveselīga ir dzīve tur, kur sāk pūt no galvas.
Cien.Straujumas kundze, kāpēc gan Jūs nevarat pieņemt un pēc tam atcelt? Jebkurā darbā var saputroties meistarībā un nolaist kaut ko galīgi šķērsām. Tas taču ir tikai cilvēcīgi, ja pasper solīšus atpakaļ un salabo to, kas nogājis greizi nevis cietā stingībā "durt" uz priekšu un neizvērtēt, ko tauta runā, kāds bardaks ir izraisīts, kā pelnīsies blakusesošie veikali un ēstuves uz bērnu rēķina, u.c faktorus.
Un kam tās dabiskās krāsvielas (izņemot Ziemsvētku piparkūku glazūru) vajadzīgas? Ķīseli vai kartupeļus vārot? Ražotāji un virtuvenes cepas, jo vairs nevar katru mēslu bērniem iegrūst. Mūsu skolā vismaz īsts putukrējums parādījies, tāds, kas nevar pusi dienas stāvēt nesakritis. Par bulciņām varētu padomāt, kaut gan - lai vecāki iedod līdz kārtīgu sviestmaizi, nevis bērni pērk tās kaloriju bumbas!
Diemžl, bet nevienam (tiem, kas lemj par likumiem) neinteresē arī tas, ko tauta jeb viņu vēlētāji domā!!! Paēdis vai nepaēdis, kam tas rūp? Galvenais, ka papīri kārtībā.
TAS NEVIENU NEINTERESĒ, KO TU DOMĀ !!!
Skolotājs arī sagatavo un novada vienādi garas stundas gan klasē ar 10 skolēniem, gan klasē ar 30, tikai burtnīcu labošanas laiks ir cits!
un kaa pirmskolu pedagogiem var maksaat uz skoleena skaitu algu, jo vinsh straadaa taa pat pilnu slodzi vai ir desmit, vai divdesmitseshi beerni! Vecaaks nenaak beernam pusdienas laikaa pakall, lai pirmskolu pedagogs vareetu straadaat veel kaadaa amataa!
"Mēs nevaram vienā nedēļā pieņemt, bet otrajā atcelt [šos noteikumus]," - ar šo ir jāsaprot, ka mūsu valdība negrib un nav spējīga labot savas (pat ļoti rupjas!) kļūdas! Nožēlojami.
stulbuma kalngals
Tas ir mežonīgais kapitālisms, Voldemār. Tur nekā nevar darīt. Ja ir bizness, atļauts ir viss.
Varbūt ir pienācis laiks skolēnu vecākiem iemācīt bērnam ēst brokastis mājās , nevis dot naudu pirmsstundas bulciņām? Un ko darīt ar MAXIMU vai MEGO, kas plaši vēris durvis 3 min. gājienā no skolas?
Diezgan loģiski no Straujumas puses, tas attiecas uz konkrētajām ministrijām. Pat, ja noteikumi ir muļķīgi.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.