Lietotājvārds
Parole
ar centību vien dzīvē nepietiks... vajadzīga nauda un kā zināms - mūsdienās skolā tie, kuru vecākiem ir brangi maciņi, slikti mācās - dzīvē tālu netiek, bet tie, kuriem ir labas sekmes, bet kuriem nav visas mūsdienu tehnoloģijas, viņiem ir ļoti lielas iespējas dzīvē kaut ko sasniegt, bet kā jau teicu iepriekš, ir vajadzīga nauda, tādēļ mūsdienu jaunatnei un viņu vecākiem ir jāatrod vidusceļš - ne pārāk izlast bērnus, bet ne arī viņiem nedot neko. pats pašlaik esmu ģimenē ar sliktu finansiālo stāvokli, tādēļ saprotu, ka daži var nepiekrist, jo maniem mammai nav daudz nauda, patiesībā mums knapi pietiek nauda ēšanai, bet man tik un tā ir vislabākās sekmes skolā, tādēļ ir iespējams sasniegt daudz ar ļoti mazu budžetu.
Ar darbu un centību panākt var tikai to, ka saņem vēl vairāk darāmā darba!
tā tam nebūs būt! 04.04.2016. 11:39:10
Citēju : "ar zināšanām ir iespējams panākt vēl straujāku Latvijas attīstību un tā Latvija var kļūt arī par zināšanu lielvalsti" Ej tu nost! Un ko tad iesāks mūsu "100 gudrās galvas", ja tauta pati būs gudra?!
"... mācieties, mācieties, esiet centīgi..." - dzīvē noteikti noderēs, vai ne? Varēsiet arī kļūt par pedagogiem, motivēt citus, lekt pāri savai ****, būt par misionāriem, gaismas nesējiem un arī - brīvprātīgā darba veicējiem ;) Toties, lai kļūtu par deputātu un tiktu pie lielās siles - tur gan nav nekāda nopietna akadēmiskā izglītība nepieciešama - tikai pazīšanās un lielāka kumosa pakampšanai - arī pietiekoša līmeņa nekaunība.
Tad nu gan motivējoši no ministra! " kam daudz dots, no tā tiek daudz prasīts, vēršot jauniešu uzmanību uz to, ka no viņiem arī turpmāk dzīvē tiks daudz prasīts". Ļoti motivējoši. :) :)
26 749 eiro 04.04.2016. 09:22:09
Labs dzinulis pedagogiem pievērst uzmanību talantīgiem skolēniem!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.