Lietotājvārds
Parole
Visefektīvāk Valdībai pa kājstarpi varētu iespert bērnu dārzu streiks,kaut vai vienu dienu!
Streiko visi ,bet prasība rindas kārtībā. Šogad sakārtojam samaksu skolotājiem!
beztermiņastreiks 21.10.2015. 09:24:11
Aizies, vienu dienu pabļaustīsies,pašvilpos svilpītē ,ko aizdos dežūrpolicists un viss! Kā tas jau daudzas reizes bijis. Kāds vēl brīdiājuma streiks, ja valdība 25 gadi mūs muļķo, ignorē! Jāmācās no franču studentiem, kas nodedzināja kvartālu par brīdinājumu! Jāpanāk arī visas Izglītības ministrijas reorganizēšana,samazināšana!
Вы все 25 лет выбираете не только воров, но и лжецов и дураков. А дальше будет еще хуже. Латвия нищая страна и никогда здесь денег не будет. Вы развалили все сельское хозяйство и производство. Какие Вам деньги ?
Вы уже 25 лет независимости бастуете и ничего. Самые нищие в Латвии. И ничего не изменится, потому что Вы сами все 25 лет выбираете одних и тех же воров.
un veel vareeja arii pensionaari un beernu vecaaaki! Tad valsts saaktu domaat
Principā jau būtu labi apvienoties ne tikai ar mediķiem, bet arī ar daudzu, daudzu citu mazatalgotu profesiju pārstāvjiem ieskaitot arī daudzus minimālās algas strādniekus kuru darbu un atbildību ikdienā bieži vien nepamanām. Ikviens kas šajā valstī godīgi un kvalitatīvi ik dienas veic savus darba pienākumus (ne tikai skolotāji un ārsti, bet arī daudzi, daudzi citi ieskaitot pat sētniekus, apkopējas) būtu pelnījis dzīvot normāli un tā kā jau kādu laiciņu esam ES, tad arī Eiropas līmenim daudzmaz atbilstoši (jo cenas un izmaksas mums daudzās jomās Eiropas līmeni pat jau pārsniegušas) nevis gadu gadiem eksistēt zem reālā iztikas minimuma un savā starpā kašķējoties tēlot, ka viss taču ir itkā labi.
Decembra vidus derētu, bet tā, lai nevar paspēt izlikt semestra atzīmes un vēl labāk - skolēniem uzrakstīt pēdējos darbus. Tikai runā, ka pedagogi streikošot 5.novembrī un arī tad tikai vienu dienu.
Kolosāli! Apvienojamies ! Es tikai par!
Izglītības kvalitāte jau 20 gadus ir nostatījusies pretī finanšu ieguvumiem pilnīgi mežonīgā un nekontrolējamā, bet saprotamā veidā: nevar būt kvalitatīvs darbs pārstrādājoties, nevar būt dažādi kvalitātes kritēriji dažādās skolās (pilsēta, lauki, ģimnāzija vai vispārizglītojoša skola...). Zināmas aprindas nekādi negrib saprast ekonomikas pamatlikumus: jāpalasa arī Marksa "Kapitālu". Streiks ir tikai likumīga "kapitālistu" piespiešanas metode pieprasīt darbam adekvātu atalgojumu.
Reizrēķinam 20.10.2015. 17:49:43
Var gan ... ja vien ar budžetu rīkojas godīgi, bez izsaimniekošanas. Es atsakos dzirdēt apgalvojumu: "valstij nav naudas..."
"tikai dūrē ir spēks" 20.10.2015. 17:29:07
Vjadzīga visu pārējo mazapmaksāto valsts iestāžu darbinieku pievienošanās. Tur jau tā lieta, ka vieniem 300- 400 aldziņu vēl griež un plēš, 5-10 un vēl vairākreiz lielāku algu palielina katru gadu, turklāt palielinājums ir puse no 300, iekams tiem otriem pat 2 vai 5 naudiņas nav iespējams pielikt. Turpina griezt. Jācīnās visiem par jaunas (taisnīgas) apmaksas ieviešnu visās nozarēs. Privātais lai dara kā grib, bet valsts iestāžu darbiniekiem jābeidz šīs galējības. Ceļoties minimālai algai, jāceļas arī visiem- ne tikai 100- niekiem.
Muļķības. 20.10.2015. 16:55:11
Muļķības. Tieši visiem kopā jādarbojas un vienam otru jāatbalsta, lai piespiestu tos tur augšā domāt reāli par tautu, ne savām kabatām.
Reizrēķins 20.10.2015. 15:54:06
Nesaprotu, kādēļ streiks būtu jārīko kopā. Skaidrs, ka visam nevar piešķirt lielu finansējumu, visām nozarēm neskries palielināt algas. Katram tomēr jācīnās par savu...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.