Lietotājvārds
Parole
Prātotājs 07.03.2017. 15:48:07
Tā taču ir, ka jebkurā brīdī var notikt tā kā nolemts šobrīd pareizākās partijas komitejā. Un notiekošajam nav nepieciešams saprātīgs, loģisks, sakarīgs, saimniecisks pamatojums. Vai tad ministri un premjers kaut ko paši lemj? Tomēr šķiet, ka nē. ir koalīcijas padome, kura lemj. Lai nu cik ļoti prātīgi būtu kādu augstskolu samazināt, arī tad patreiz notiekošais process šķiet nav normāls.
Liekas, ka IZM ir tāda migla, ka viņi paši nezina, kurā virzienā patiesību meklēt! Šadurskis jau nu noteikti nē! Un kas tad tie padomdevēji? Būtu jautri, ja neattiektos uz pašu jaunatni! Skumji, bet fakts!
Tiesībsarga birojs ,,RULLĒ,,!
Jā tiesībsargam ir iebildumi tad valdībai ir jāklausa jo mēs dzīvojam demokrātiskā sabiedrībā, vismaz tā gribētos ticēt ...
Ak vai bez tiesiski 07.03.2017. 09:18:53
Ja tiks pieļauta RPIVA prihvatizācija, atvainojiet, pievienošana LU, tad ir pavisam skaidrs, ka mēs dzīvojam totāli beztiesiskā valstī. Katrs var tikt pakļauts jebkādām represijām, ja kāds lielais brālis/ māsa iekāro stabilu kumosu. Esam beztiesiski, pārņem izmisums. Demokrātijas parodija, kur it kā var iet protestēt, it kā var izteikt viedokli, bet ........ tam visam nav jēgas1 Kā varenie grib, tā izdarīs. Uz faktiem balstīti argumenti, kas apliecina, ka RPIVA kvalitāte ir augstāka, tos vienk. neņem vērā! p.s. ticiet vai nē, esmu persona no malas, neesmu ieinteresēts. Uzvilkos, redzot, kā jebkuru no mums var norīt.
Ir labi, ja ir kāds kas aizstāv skolu intereses, bet ne vienmēr tas, ko izglītībā strādājošie vēlas, ir tas labākais visiem... par šo situāciju tik ātri nemestos spriest. Savu kārtību kaut kā vajag ieviest augstskolu līmenī.
Ļoti labi, vismaz ir sajūta, ka ir jelkāds mehānisms, kas var aizstāvēt vienkāršo cilvēku intereses un viss nenotiek "no augšas".

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.