Lietotājvārds
Parole
Ne jau visi ir tādas zīvertes, kā Jelgavā...vairums mediķu ir sakarīgi...
Līdz šim vienīgais, kas panākts ar streikiem, ir izglītības ministres Silvas Goldes atkāpšanās, bet ne algu pielikums. Kāpēc lai šoreiz būtu citādi?
Piedošanu, bet mediķi gan varētu paklusēt - labāk, tādas kā Jelgavas Zīverte (poliklīnikas bijusī valdes locekle), beigtu izsaimniekot uzņēmuma līdzekļus, tad pietiktu arī algām, un es nešaubos, arī citās slimnīcās brīnumu lietas darās. Mediķi, lai tiek ar savu vadību galā, lai tie beidz ZAGT!!!!! Un maksā personālam atbilstošas algas!
Žēl, ka dziedāšanas skolotāji nepiedalīsies, kopā varētu smuki uzdziedāt par to bēdu, ko lika zem akmeņa. Ne uz ko vairāk var necerēt - skolu direktoriem (un arī vietniecēm) , kā teica Straujuma jaunais algu modelis sola 40% algas pieaugumu. Tiks darīts viss, lai "rudens dziesmu svētki" būtu maksimālais, uz ko var pretendēt skolotāji.
Бармалей 22.10.2015. 09:28:50
Не смешите мои тапочки , забастовка в Латвии ...... мечтать не вредно
obligāti bija jāatbalsta mediķi!!! iznāk, ka skolotājiem vienalga par citiem! Es domāju stāties ārā no arodbiedrības , ziedot biedra naudu Suņu patversmei un iet piketēt ar mediķiem! no mūsu arodbiedrības tik pat daudz labuma, kā no piketiem!!! ;D;D;D
OOOOOOOOOOOOO 21.10.2015. 20:40:58
Savādi nu gan! Paši sūdzās par bērnu neiešānu uz skolu, jo bērni slimi, bet pēc tam pāši aizliedz!!!
Pareizi ir - mediķiem jāiztaisa pirmsstreika procedūra ar piketiem, tad novembrī kopā streikosim bez termiņa...
Pirms 2 gadiem arī Igaunijā bija beztermiņa skolotāju streiks un viņiem izdevās panākt algu paaugstinājumu visiem skolotājiem t.i. ~ 1000 E uz rokas. Ja Latvijas skolotājiem pietiks drosmes uz tādu pašu savas pašcieņas apliecinājumu, arī mēs ar lepnumu varēsim teikt, ka "Latvijā būt skolotājam ir prestiži". Tikai un vienīgi beztermiņa streiks ar prasību 100% izpildi, uz valdības solījumiem un kaut kādiem grafikiem kārtējo reizi nedrīkst iekrist. Kam vajadzīgi 30 miljoni, ja īstenībā 65% skolotāju algas samazināsies?
pedagogs - lepns putns... lepns un gļēvs...
Streiks nav pikets! Streiks ir neierašanās darbā , jeb skolu aizslēgšana. Skolotāji jau nepieklājīgi un nerezultatīvi daudz ir piketējuši !!! Izglitibas ministrija 25 g.laikā ir pieradījusi ,ka nav spējīga darboties un ir pilnīgi skaidri likvidējama. No katra regiona Latgales, Vidzemes ,Zemgales ,Kurzemes tiek izvirzīts viens pieredzējis skolotājs,kas veido izglītības pagaidu vadību.
Pareizi ir. Uz piketu būtu nožēlojami ierasties. Tieši pirms gada pikets jau bija. Pazemojums nekas cits. Tagad tikai streiku vai steidzamu algas pielikumu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.