Lietotājvārds
Parole
vēlreiz līdzjūtīgā 19.10.2016. 13:26:25
Kam tas galu galā ir vajadzīgs? Tai vietā taču beidzot ir jāatvieglo programmas un jāsamazina tie priekšmeti, kuri viens otru atkārto.
līdzjūtīgā 19.10.2016. 13:22:13
Maijā skolās nemaz nevar normāli pamācīties. Visādi projekti, ekskursijas, konkursi un sacensības, un vēl sazin kas. Paši taču zināt, kāds haoss valda maijā. Un pareizi ir pievienot pavasara brīvdienām to lieldienu būšanu. Vasarai neķerties klāt!
Es domāju kad nekādu pagarināšanu nevajag,jo bērni ir noguruši. Nav nekādas jēgas ja tur neko nemācīs un neuzdos m.d.
ne
ja japagarina 18.10.2016. 11:00:57
ja
nevajag mājasdarbus 11.10.2016. 18:04:08
Vajadzētu vēl vienu vai divas nedēļas mācīties vasaras brīvlaikā un likvidēt mājasdarbus, bet ideja par vienas nedēļas pārlikšanu uz pavasari, liekas muļķīga.
nabaga skoleniem paisinat brivlaikus. nepietiek ta jau ka 3menesi ir tikai vasara un 9men garlaiciga skola!!!!!!!
Kāpēc nevar Lieldienas apvienot ar pavasara brīvlaiku? Būtu garāks brīvais laiks, var kur ģimene izplānot aizbraukt kopā.
loģiski kad garāku
nevaig isakas brivdienas, vajag ilgak brivdienas un un12 kl
ja vajag un pronams janem nost 12 klase bet vasaru nevar saisinat
Šis ir murgs. Kāda jēga ņemt nost no vasaras un likt pavasarī brīvdienas. SVIESTS!!!
Nav vajadzības pēc izmaiņām ja nu vienīgi lkvidēt 12 .klasi
Pilnīgi izslēgts
Jä vajag pagarinát pavasara brïvlaiku
Pavasara brīvdienas vajag piekabināt lieldienas brīvdienām un būs garāk. savādāk sanāk 1 nedēļa brīvdienas 1 nedēļa mācības un atkal 3 dienas mājas sēdēt
labāk ņemt nost 12 klase
ja vajadzetu ilgakas brivdienas
ES GRIBU AIZIET DARAT TO!! ;D
Ja vajag
NĒ!!! Arī augustā strādā tie bērni,kas nedabū pastrādāt jūnijā un jūlijā!!! Darbi tiek organizēti jūnijā, jūlijā un augustā...rindas kārtībā!!! Un tad vēl tikai tad,ja paspēj noteiktā datumā un laikā pieteikties!!! Tā ka, lai paliek kā ir un kā bija!!!
Ja mācību gads jāpagarina, tad to var darīt, sākot nodarbības augustā. Tad vismaz bērniem gribas uz skolu. Jūnijā nekādā gadījumā.
Brīvlaikiem ir jāpaliek tā kā tie ir un bija līdz šim!!!!!!!!!!!!! Jūnijā nekādā gadījumā nav jāmācās,jo tā būs kā ar varu likšana atsēdēt skolas solā! Domas vairs nebūs skolā,bet ārpus skolas... piemēram, pie ezera, skeitparkā utml. UN.... mans bērns šogad jūnijā strādāja! Kāda var būt skola,ja iespēja savu kapeiku nopelnīt??? Kā tāds stulbums vispār, kā saīsināt vasaras brīvlaiku, var ienākt prātā???
Nejag tev zināt! ;) 25.09.2016. 14:38:43
Es esmu ar lai skolēniem tikt pagarināts brīvlaiks!
Jānis Ankravs 22.09.2016. 18:09:24
Atbalstu ideju.
Manu Prāt Berniem Ir Japagarina brivlaiks
Izņemiet no skolas programmām un aizliedziet vismaz 50 gadus atjaunot tādus mācību priekšmetus kā sociālās zinības, ētika vai kristīgā mācība, veselības mācība, psiholoģija, ekonomika... Atstājiet to visu fakultatīviem. Nevajag 2 mūzikas nedēļā, bet gan 1 sportu vairāk. Ar varu mūzika mīļāka nekļūs, īpaši tiem, kam lācis uz auss uzkāpis.Toties sports vienu stundu vairāk nāks par labu jebkuram lempim. Nevar iemācīt nenobriedušam prātam ekonomiku. Tiek tikai iztērēts laiks. Cik tad mums te to ekonomiski gudro cilvēku ir saradies, kas no avansa līdz algai izdzīvot nevar, tik ņem kredītus. Māciet bērniem vairāk lasīt, un viņi kļūs sociāli, ētiski un kristīgi vairāk izglītoti. Māciet matemātiku, un viņi loģiskāk spēs novērtēt savas finansiālās iespējas. Otrais semestris vispār ir par garu. Sadaliet mācību gadu trimestros, tad pavasarim paliks vairāk spēka. Vai tiešām neredzat, cik psiholoģiski grūti ir noturēt labu rezultātu piecu mēnešu garumā. Visi tā rūpējas par izglītību, ka nav, ko pupās pasūtīt.
'... ,"brīžiem ir mīts", kas ne vienmēr ir pamatots.' Mājasdarbu mums ir par daudz, tie aizņem lielu brīvā laika daļu (kā aktīvākiem skolēniem ir maz), un, ja to būtu mazāk, arī stundās mācīšanās notiktu ātrāk - mājasdarbu pārrunāšana prasa laiku stundā (un skolotāju laiku tos labojot savā brīvajā laikā), un varbūt bērni vairāk pievērstu uzmanību stundai un tam, kas tiek mācīts, nevis censtos slepus skribelēt mājasdarbus, ko nav izdevies paveikt, tādējādi palaižot garām stundā notiekošo.
Divu bērnu mamma 20.09.2016. 16:14:14
Es par to, lai samazinātu mācību gadu par 2 nedēļām. Vasaras brīvlaiks varētu sākties jau maija vidū, jo pēdējās divas nedēļas tāpat bērni nemācās..grāmatas ir nodotas, saule spīd utt. Bērniem ir jāatpūšās nevis vasarā jāsēž sasmakušās telpās:)
Kā vidusskolniece varu droši teikt, ka ar vienu nedēļu pavasarī pilnībā pietiek, bet vasaras samazināšana kaut vai par vienu nedēļu daudz ko maina, jo karstajās klasēs jau maijā, dažkārt aprīļa beigās, nosēdēt nevar. Nemaz nerunājot par koncentrēšanos uz mācību vielu, jo klasēs ir bezgaiss un karstums.
Pārgudrajai laimai(vai tomēr - Laimai?) 19.09.2016. 21:55:52
Skolotāji, mīļā, strādā arī jūnijā - eksāmeni, pagarinātais mācību gads, nometnes, izlaiduma sarīkošana, atskaišu un analīžu kalnu sarakstīšana. Un strādā arī augustā, kamēr jūsu luteklīši vēl vaķojas pa brīvdienām. Muldēt nevajag, ja īsti nezini situāciju.
Labāk lai garākas vasaras brīvdienas lai normāli var nopelnīt pa vasaru.
skolotāji nevēlas jūnijā strādāt.
nav jāpagarina - ne pavasara brīvlaiks, ne mācību gads. Pirmkārt ir JĀSAĪSINA - mācību dienas garums. Tieki pēc tam var kaut ko garināt.
Šodien 12. septembris. Mana klase ir saules pusē. Logi vaļā, caurvējš, bet gaisa vienalgs nav. 6. stundā man palika slikti. Diez vai bērni jutās diži labāk. Darba spars, atdeve.... nu, beidziet!
Paskatieties, kas ir slimnīcas uzņemšanās - bērni ar neskaidrām sāpēm. Bērni ir pārslogoti un viņiem nepieciešama atpūta.
ok
Protams, jāmeklē cita problēma..., lai pedagogu ''nejēdzīgo finansēšanas modeli" atstātu kā izsmieklu un tālāk degradētu izglītības sistēmu un ņirgatos par pedagogiem tālāķ...
skolotāja ar stāžu 09.09.2016. 09:31:18
Protams, pārceļot brīvdienu nedēļu no vasaras uz pavasari ir neargumentēts lēmums, jo vasarā strādāt ilgāk nav piemērota skolu infrastruktūra....
Septrītklasnieks 08.09.2016. 19:18:51
PRET!!!! Tak nomirsim ja būs par nedēļu garāka skola! Saprotiet kad skolā ir 30 grādi un saule spīd acīs nevar koncentrēties!! Es iztiktu bez visiem brīvlaikiem lai ātrāk paietu skola.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.