Lietotājvārds
Parole
Bezmaksas siers ir tikai peļu slazdā :)
Jums nav jāsniedz nekāda deklarācija, dzīvojiet mierīgi :)
Nee..man nav gruti to saprast...tikai nesaprotu,kaada viniem jeega no manas tuksaas deklaraacijas... tik daudz varat saprast??? :-))))))
Ja neiesniegsiet deklarāciju, nedabūsiet atpakaļ naudu par attaisnotajiem izdevumiem - tik grūti to saprast? Ja jums tie pāris simti lieki(jo vīram bizness) - atstājiet tos valstij. Jūsu izvēle. Citiem tāda'summa nebūt neliekas tik niecīga, lai nepapūlētos iesniegt deklarāciju.
Nesapratu. Kapec man jaiesniedz par sevi kaut kada deklaracija???? Es piem.nesteadaju. steada viirs un uztur visu gimeni ar savu biznesu. Visuz rekinus msksaju ex. Kada ellee rataa msn deklaraaciha jaiesniedz? Man ir msksajumi par sportu un viss. Ko atkal lien ieksaa citu makos???
И опять неравенство. расходы можно включить, только за те кружки, которые под крылышком у государства. а если ребенок занимается в спортивных секциях или других развивающих кружках, которое не под опекой Рижской Думы. то те родители не могут включать эти расходы в затраты. задается вопрос ПОЧЕМУ???
Skumji, ka interešu izglītības pedagogi ir tie, kuri pat visbagātākajos novados saņem viszemāko atalgojumu. Daudzi mācību priekšmetu skolotāji kliedz par savām it kā mazajām algām kaut arī tās ir ar vairākām nullītēm...Vislielākais bieds ir pašnodarbinātie pirmsskolas izglītības iestādēs. Vai tiešām tas reiz nebeigsies? Pirmsskolas izglītības iestādēs "saimnieko"" visi (ar pašnodarbnāto statusu) kuriem tik nav slinkums. Kurš pārbauda viņu darba kvalitāti ? Ļoti šaubos, ka visi vecākiem izsniedz čeku par nodarbībām.
Vecākiem, kuri bērnu ved uz hokeju par n tajiem tūkstošiem gadā, droši vien nav daudz... Bet parastām ģimenēm, kuras var uz uz vienu pulciņu bērnu aizsūtīt, tas var nozīmēt gan ļoti daudz...
Laba ziņa! It kā nav daudz, bet tomēr atspaids.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.