Lietotājvārds
Parole
dziedi pati un liec dziedāt bērniem , būs tik atraktīvi ka prieks :)
Nevaru nodrošināt kvalitatīvu izglītību mūzikas stundās ,ja man nav pienācīga tehniskā aprīkojuma(ne tumbu,ne ekrāna ar projektoru).Mūzika jāklausās katru stundu,bet ja nav uz kā,tad kādu kvalitāti varu dot?
trīs mljonus saņems papīru smērētāji!
tev nez ,ne z 27.01.2016. 15:26:10
Melno darbu par esošo algu visdrīzāk būs jādara skolotājemi, naudu saņems un papīrus skapī sakraus ierēdņi.Līdz nākamajam pētījumam...
Mīstiskie bezgalīgie pētījumi bez atdeves. Lielākā ierēdņu armija un miljoni papildus apmaksai. Viņu pienākumos jau ietilpst procesa analīze,vadīšana ,plānošana. Kāpēc vēl 2.4 miljoni ??? Darba pienākumus publiskojiet,ministrijas funkciju.
Pētījumiem, kuri neko nedod, naudiņa atrodas labu labā!
ohoooooooooooooo,atkal petijums, atkal ministrijas ierednishiem vai Prudentijai darbinsh...cik skaisti ..kadam gadinju bus maizite ko est un berninjiem uz skolu ko dot....
Izlasīju. Īsti nesapratu - daudz liekvārdības, frāžu un birokrātiskas valodas. Ir taču valsts pārbaudes darbi. To rezultāti ir izmērāmi. OECD pētījumus, salīdzinot ar eksāmeniem, neviens skolēns nav nopietni uztvēris. Tāpēc arī rezultāti ir neobjektīvi. Daudz sliktākā situācijā ir veselības aprūpe, kas faktiski ir maksas pakalpojums. Vai tad tiešām nevar attiecīgos līdzekļus izmantot veselības aprūpē? Joprojām tiek ziedoti līdzekļi bērnu operācijām ārzemēs u.c.
Vai kompetencēs balstītas mācības, mācību procesa diferenciācija, mācību satura saistība ar reālo dzīvi un tml. ir kaut kas jauns, kas nav mūsu skolās, tādēļ jāievieš, tērējot miljonus?
kurš atkal tos papīrus aizpildīs. Ministrijas darboņi vai skolotāji
Ja pie varas esošajiem tiešām interesētu sabiedrības labklājība, tad jau sen būtu pārskatījuši izglītības saturu, nevis pievērsušies skolu tīkliem, skolotāju skaitam, bulciņām skolās utt. Ar šiem jautājumiem nekad tā īsti netiks galā. Bet tikmēr mūsu bērni ir spiesti iet cauri nekvalitatīvai sistēmai, atsēdēt gadus skolas solā, neiegūstot mūsdienām atbilstošas zināšanas.
..tikai tad, kad būs tikuši galā bulciņu karos!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.