Lietotājvārds
Parole
atkārtoju vēlreiz 10.03.2017. 19:58:16
Liec mieru man un tam, ko runāju ar saviem bērniem. Ne Tu to noteiksi, ko man ar viņiem pārrunāt un kādā veidā. To izlemsim mēs ar vīru, nevis tantes no malas. Un jā, mani bērni ir izglītoti gan par seksu, gan par atbildību, gan par vardarbību. Nekas netiek slēps vai noklusēts. Tā kā ar manu ģimeni viss ir kārtībā! Dzīvoju demokrātiskā valstī un tikai Es kā vecāks izlemšu, kad un kurā brīdī par šīm tēmām runāt. Tavs koments par manu psihisko veselību raisa pārdomas...nepatīk mans viedoklis-nelasi, ej garām un ignorē. Es Tevi par Slimu nesaukāju!
@atkārtoju 10.03.2017. 15:46:32
Nomierini nervus. neviens pie neviena bērna nav līdis. Oi, bet no sirds žēl jūsējos, ja jums tādi ir. :)
ES KĀ VECĀKS TO MĀCU UN MĀCĪŠU! NELIEN PIE MANIEM BĒRNIEM! ES TAVĒJOS NO MALAS NEAIZTIEKU, SVEŠS CILVĒKS BŪDAMS !!!
Tā vien šķiet, ka šos negatīvos komentārus rakstījis viens ļoti nestabils cilvēks. Ir jāskatās tomēr kaut nedaudz plašāk - Džimbas programma reāli palīdz bērniem pamanīt bīstamas situācijas un māca vērsties pēc palīdzības. Ja ir atsevišķi vecāki, kas izvēlas to nemācīt un atstāt bērnu nezināšanā - aiz savām bailēm, ka bērns mācīsies nosaukt sava ķermeņa daļas - piedodiet, bet kaut kas nav riktīgi ar pašiem pieaugušajiem.
Ja kads kersies klat manam atvasem ar savam kartejam audzinasanas lapelem-lai saturas!!!!! Nu jau it visu mums valsti nosaka no malas, ka un ko mums macit berniem. Es dzemdeju, es ari vinam macisu dzives vertibas. Ja bazisieties virsu ar saviaam noradem-tupesiet tiesa. Vecaaks esmu es un ta tas ari paliks. Ne cita tante . PUNKTS. KAM VAJAG-LUDZU LAIJIET CAKARET SAVUS BERNUS. UZ PRIEKSU. DRIZ JUS MACIS ARI KA LABAK BERNU IENEMT UN NOTEIKS DATUMU, KAD TO DARIT.
pie pēdējā 09.03.2017. 12:26:59
Aiz garā laika jau vairs nezina, ko vien izdomāt, kādus murgainos teksteļus atkal grūst bērniem galvās. Riebjas! Ka tik imitēt, ka strādā un nu tā strādā bērnu labā! Tiešām vemt gribas!
Tam esi domāts Tu, vecāk, saviem bērniem, lai par to runātu ! Ar tumsonību tam nav nekāda sakara. Man nevajag, lai manu piecgadnieku noliek BD aplī un nu šim borē, ko grābstīt ap sevi ir vai nav labi!!!! Tā ir ģimenes darīšana, kā es viņam ti ieaudzinu! Ja Jums vajag - lūdzu, uz priekšu!
Par asajiem pretiniekiem 09.03.2017. 12:18:08
Vai tiešām vairums vecāku ir tik tumsonīgi? Man šoks... Jā, labāk, lai nekā nezina bērns un dzīvo informācijas vakuumā... Un 16 gados taisa abortu, jo nezina, kas un kā notiek... Vāks ar jums.
Atvainojos,bet visi tie n-tie projekti leikas tīrā naudas tērēšana no mūsu nodokļiem. Bērnudārzā ,skolā viss būs labi,kas notiek mājās, kā redzam pēc ziņām,kas notiek ģimenēs, mēs neviens nezināsim!
Kur ir apliecināta šo programmu efektivitāte? Un kā? Beidziet bioloģizēt un varmākot bērnus. Ejiet pelnīt maizi reālā darbā.
Administrācija 09.03.2017. 07:56:23
Tad, kad visi šie uzbāzīgie projekti beigsies, tad arī skolēni kļūs labāki. Skolā ir jāmācās! Šie projekri ir cilvēku čakarēšana 100 %.
Atnāks no 'BD mājās un tad tik sāksies murgi vecākiem, kas būs galvās sagrūsts. Nepiekritīšu nekad. Savus bērnus audzinu es. Punkts. Kam vajag - lūdzu, uz priekšu.
Nu, un kā tad pārgudrās madāmas Bērnudārzos demonstrēs tos pareizos / nepareizos pieskārienus, lai var saprast??? Rādīs attēlus, filmas, ar galvu tur vispār kāds domā????? KAS TAS ATKAL PAR VĀJPRĀTU KĀRTĒJO, KAD APIET VECĀKUS UN LIEN PIE BĒRNIEM AR SAVU SEKSUĀLO UZBĀZĪBU, KAS IR / NAV PAREIZI ! Aizvāciet rokas vienreiz vienreiz no bērniem! Smadzeņu skalotājas! Bērnam esam mēs - vecāki. Pamēģiniet tik manējiem bāzties visrū ar savām brošūrām. Bērnus audzinam ģimenē! Mutes ciet!
CIK MAKSĀ?
Paldies par pamācošu materiālu.
Uzmanību! Šajā programmā ir darba lapas un uzdevumi, kuros bērniem publiski jānosauc intīmās ķermeņa daļas jauktās grupās! Bērnos tas rada diskomfortu un neērtības sajūtu. Šādi uzdevumi nesniedz nekādu labumu, bet tieši otrādi - noārda bērnos dabiskā pašaizsardzības mehānismus. Protams, ir jāzina lietas par savu ķermeni, bet šī metodiskā sadaļa ir nepieņemama! Bērni pēc tam mājās ir satraukti un stāsta brīnumus! Vai tad tiešām Dardedzei nav saprātīgu speciālistu, kas var izdomāt, kā runāt par ķermeni, netraumējot bērnu untimitāti?
Tad labāk nedarīt neko?? Var vismaz palīdzēt tiem, kuriem nav paveicies. Esmu par šādām aktivitātēm un izglītošanu.
Ironija @tā lūk 08.03.2017. 00:09:45
Jā, tad laikam par problēmu nebūtu jāliekas ne zinis, tā?
Var izglītot vai neizglītot, bet izskaust nelabvēlīgās ģimenes nevarēs neviens. Sabiedrība ir raiba un tāda būs vienmēr.
Rīdziniece 08.03.2017. 00:02:22
Jā, šeit gan nevar teikt, ka pedagogiem nekas nav jāzina, par visu atbildīgi vecāki… Jo tieši ģimenē šīs problēmas parasti aktuālas diemžēl… un par tām bērni savukārt baidās stāstīt.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.