Lietotājvārds
Parole
Tiesībsarga birojs saņēmis RPIVA vadības, Studentu parlamenta un studentu iesniegumus, kuros paustas bažas par haotisku un sasteigtu IZM rīcību. IZM plāno, ka reorganizācijas rezultātā Latvijas Universitāte (LU) pārņem RPIVA īstenotās augstākās izglītības programmas pedagoģijas jomā un komerczinībās, bet Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija - deju un mūzikas pedagogu izglītības programmas. Abas augstskolas pārņem arī darba tiesiskās attiecības ar šo programmu īstenošanā iesaistīto personālu, informē aģentūra LETA. KĀPĒC TAD VAJAG LIKVIDĒT, JA PROGRAMMAS TIK LABAS, KA TĀS "PĀRŅEM" lu PAŠI DARBU NEIEGULDOT???
vai atkal kāds "politiskais tirgus"? Kāda varētu būt šī procesa "tirgus cena"? Politikai pēc būtības jābūt kompromisu mākslai un meklēšanai - te tirgus un var(as) darbība...
Brinumputns 10.03.2017. 14:16:00
Tagad būs atbalsts, bet kura IZM ministra laikā sākās masveida arodskolu likvidācija - Andra Piebalga laikā!
Reformātors 10.03.2017. 09:14:03
IZM 20 gadu laikā ir iztērējusi tik daudz reformām, ka skolotāju alga jau tagad būtu Eiropas valstu līmeni, bet, kur nu...Mums tak katru gadu jaunā reforma un skolotājam jauna misija...
kad Andris Piebalgs bija IZM ministrs 09.03.2017. 17:52:07
Pareizāk būtu, ja dibinātu vēl kādas 50-75 tā sauktās "augstskolas"! Pirmās pakāpes augstākās izglītības diplomam jākļūst par masu produkciju, kurš būtu pieejams bez pūlēm visur - pat lielveikalā! Un 50-75 jaundibināto " augstskolu" rektoriem būtu kolosāli apmaksāts darbs! Pamats šai visai bezjēdzībai bija ielikts, kad Andris Piebalgs bija IZM ministrs!
Kā nav citu variantu?Ar kuru vietu Piebalgs domā?Likvidēt tādu lielu augstskolu ir noziegums un genocīts pret studentiem un mācībspēkiem!Vai tikai ES atkal nedeva rīkojumu un partijas tā kā mazi bērni klausa.Tad jau priekš kam mums valdība,ja diktē visu ES?
IZM birokrātu vārdu krājums kļūst aizvien paštaisnāks, bezkaunīgākas un ņirdzīgāks. Vai "nav plānots" (Šadurskis) ir tas pats, kas " nebūs"? Vai tad "diskusijas" var būt grūtas. Sarunas par konkrētiem lēmumiem gan var būt grūtas un, starp citu, ilgstošas. Ceru, ka nebūs tā, ka tiesu varai Latvijā nebūs teikšana. Izpildvara - tie jau tikai tādi klerki un klerķenes vien ir, neatkarīgi no masas un iedomības.
Lasīju, ka LU PPMF paredzēts pārcelt uz RPIVA telpām. Bet tas varēs sākties tikai 6 mēnešus pēc RPIVA likvidācijas - ne ātrāk kā septembra vidū.
"pilotētāja" 09.03.2017. 13:04:13
Valdības galvenā stratēģija- “Ilgi klusēsim par saviem nodomiem/plāniem un tad PIESPIEDĪSIM AR VARU”. Tā tas īsti labi nestrādā. Tas pats pašreiz notiek ar kompetenču izglītību. Cik daudz tiek pateikts un izdiskutēts? Attaisnojums- ir pilotskolas. …un ko lai domā pārējie? …ja vien kāds, kaut vienā ministrijā, būtu jelko izlasījis par pārmaiņu vadību…
lācis @Ēriks, Inga 09.03.2017. 12:25:04
Pagaidiet, ok., tā ir izglītības iestāde, augstākā izgl., bet ne jau tur viss ir kā pamatskolā vai vidusskolā. Tāpēc nedomāju, ka šoreiz var kritizēt lēmuma pieņemšanas termiņu - ka notiek, kamēr eksāmeni utt... Augstskolā ir bišķiņ citādāks režīms.
Būtu tiešām jautri, ja lemtu pavasara brīvlaikā. :) Kā visus izglītībā būtiskos jautājumus - klusiņām pieņemt lēmumus...
Tieši kurā vietā Piebalgs ir deputāts?
mans viedoklis - mēģina pārlikt datumu pēc iespējas tuvāk saspringtatajam eksāmenu laikam skolās un augstskolās, lai pēc iespējas klusāk varētu to izdarīt.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.