Lietotājvārds
Parole
@dzimumlīdztiesība 09.03.2017. 23:00:03
Arī nebūtu slikti. . principā jau tas ir psihologs. Un katrā skolā tas JAU ir pieejams. tā ka arī karj.kons. būtu tikai normāli. :)
Dzimumlīdztiesība 09.03.2017. 21:08:05
Bet kādēļ ne arī ģimenes konsultants?
Marta @Karjera 09.03.2017. 16:07:16
Ai, čīkstiem vien čīkstuļi! Nekas nenotiek - slikti. Kaut ko dara - vēl sliktāk. Tak smieklīgi jau. Maniem bērniem pat noderētu konsultācijas, domāju, ka abi notiekti labprāt aizietu pēc stundām parunāties un pakonsultēties. Tas noteikti palīdzētu saprast par sevi interesējošajām tēmām/ profesijām/ jomāma.
Bija iespēja pavērot darbībā karjeras izglītotājus - uz mācību stundu rēķina; garas stundas; liela daļa, beigās, - lielākā daļa skolēnu nemaz nenāk izglītoties, jo viņiem to vairs/ vēl nevajag/ nekad nevajadzēs. Naivi - viena konsultācija! Ha - ha! Projekts ir nosponsorēts, aprobēts, nauda saņemta - tad nu ieviesīs kārtējo pasākumu. Bet mācību sasniegumi - uz leju. Kāda tur karjera, ja nav laika mācībām.
Kas tā atkal par aģentūru? Vai tiešām ar vienu ministriju nepietiek, vēl 7 aģentūras vajag?
Jā, tāpēc arī visi pārējie jautājumi pēc būtības ir līdzīgi - tas, kas ir vieglākais un ērtākais visticamāk tiks izmantots. tādēļ arī skolā jābūt veselīgai pārtikai pieejamai UN gardai - ja nē, tad meklēs tuvāko iespējamo alternatīvu, skrienot starpbrīžos uz veikaliem.
Nu pasaki, kurš pamatskolēns meklēs kādu speciālu iestādi un veltīs tam vēl papildu laiku? :)) Neesam taču naivi. Tāpēc ir jādara viss, lai tas būtu sasniedzams pēc iespējas ērtāk. Es arī 5.klasē nebūtu meklējusi (un nemaz nezinātu, kā, jo interneta taču nebija!!!) kaut kādas iestādes, kur iespējams sastapt karjeras konsultantu. Vispirms jau es nemaz nezinātu par tādu iespēju! :) Bet, ja skolā tāds būtu bijis, un audzinātāja kaut 1x par to painformētu - noteikti būtu gājusi. UN būtu stipri noderējis.
bet var tacu aiziet uz konsultaciju ari tapat. nav jau skola tam jabut.
Nu nav vis tā, ka karjeras jautājumi ir aktuāli vien 12.klasē! :) Es pati atceros, ka jau 5.klasē nolēmu, par ko vēlos kļūt, bet bija vēl daudz jautājumu, kas nodarbināja. Būtu bijusi ļoti priecīga, ja jau tad skolā būtu bijis pieejams kāds, kurš var pastāstīt vairāk. Īpaši aktuāli šie jautājumi kļūst 9.klasē - un tad jau visu vidusskolu.
bet tas tacu ir tikai 12.klasnikiem un varbut 1x - tapec jau nav jabut visu gadu skola konsultantam
Būtu vajadzīgs, lai skolēnam ir vismaz iespēja aiziet pakonsultēties, parunāties ar speciālistu. Ja tāda iespēja būtu, zinu, ka ļoti daudzi izmantotu. Pašlaik ir tāda taustīšanās tumsā un pēc 12. klases par profesiju un studijām nolemj rozā briļļu vadīti.
Lieliski. Uzskatu, ka jau sen katrā skolā vajadzētu par karjeras konsultantam.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.