Lietotājvārds
Parole
Izlīgt par pazemošanas turpinājumu?
darbības imitācija 31.10.2015. 10:30:58
Tā garināšana ir galvenā darbība mūsu ministrei un SAEIMAI.
beztermiņastreiks 30.10.2015. 08:30:21
Atcerēsimies ,ka tālajā 2008g. algas samazināja Dambrovska valdība bez jebkādiem modeļiem un atdošanas nosacījumiem.Šai valdībai, izskatās, pat morālās atbildības nav! Vālējam neguļam...dedzinam..spridzinam!Tā,lai ministrijas melnā kaste jāmeklē!
Palielināt visiem algas vismaz līdz vidējai Valstī un tad runāt tālāk par modeļiem, bet to bez streika vai varēs??
streiku nekavējoties 30.10.2015. 08:10:17
Nekas nav jāpagarina,nekādas laika vilkšanas! Jācīnās jau tagad par savām cilvēktiesībām,pilsoņtiesībām! Jāiesaista arī Eiroparlaments! Pietiks skolotājus nelikumīgi mocīt ar izdzīvošanas eksperimentiem! Beztermiņa streiks!
NESAGRAUT SISTĒMU (NEPIEŅEMT BRĀĶI), NEĻAUT TO DARĪT BEZATBILDĪGI. PARŪPĒTIES PAR VISIEM SKOLOTĀJIEM - ALGAS SAMAZINĀT NEDRĪKST NEVIENAM, NOTEIKTI JĀROD PAPILDUS LĪDZEKĻI NELIELO SKOLU SKOLOTĀJU CIENĪGĀM ALGĀM!!! MODELIS BEZ TARIFIKĀCIJAS - SAMUDŽINĀŠANA, PASAKOT, KA TIEK SAMAKSĀTS PAR VISU, BET NEBŪS SKAIDRS KONKRĒTI NEKAS (būt skolā un strādāt vai būt skolā un pavadīt laiku, atsēdēt paredzētās darba stundas...) Nedrīkst notikt sistēmas sakārtošana ar milzīgu naudas pārdali pašā sistēmā.
Jā, streika novilcināšana ir jāpagarina, līdz skolotāji - misionāri sāks šausmināties - kāds streiks, jāgatavojas Ziemassvētku pasākumiem, nevar taču bērniem atņemt Ziemassvētku prieku! Nepiekrītošie kaunā nolieks galvas (visi pedagogi taču saprata, ka Valsts svētkus nevar aizēnot streiks), un valdības ministri Seilei spiedīs roku - veiksmīgi vadīta nozare! Es ietilpstu Seiles 29. oktobra Rīta panorāmas nosauktajos 13% - alga par likmi uz papīra - 420 Eiro. Tā arī nesapratu - man ar to jālepojas vai jākaunas, vai jāsamierinās. Es par beztermiņa streiku. Bet skolotāji, kā skolēni saka, ir "mīkstie". Tātad - bezcerīgi...
Hmm. Skolotājas pārdomas. 29.10.2015. 17:47:08
htt p://w w w.tvnet.lv/zinas/viedokli/581964-seile_neizprot_lizda_vaditajas_izteikumus_par_algu_palielinasanu_bez_reformam/comments . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Kāpēc nav iespējams? Vai tāpēc, ka TAD REĀLI VAJADZĒS PALIELINĀT SKOLOTĀJU ATALGOJUMU par slodzi, atdot to, ko tālajā 2008. gadā atņēma un vēl nav atdevuši nevienu eiro???? Vai tāpēc, ka tad nevarēs samudžināt atalgojuma sistēmu, PALIELINĀT SLODZI, lai REZULTĀTĀ VARĒTU SAMAZINĀT ALGU??? Vai tāpēc, ka tad nevarēs 40% algas pielikumu piešķirt galvenajiem skolotāju vagariem - direktoriem, kam jau tagad ir pārspīlēti liels atalgojums salīdzinājumā ar ierindas skolotāju, kura reāli strādā? Vai tāpēc, ka IZM nevēlas samazināt ne savus simtos mērāmos ierēdņus, ne samazināt viņu atalgojumu, tāpēc IZDOMĀ ŠĶIETAMU nodarbošanos JAUNĀ"MODEĻA" IZSKATĀ, ar ko it kā "STRĀDĀJOT" IZM IERĒDŅU SIMTI JAU VAIRĀK KĀ GADU? Ko, Seile, KĀPĒC?
Nu, protams! Lai slava IZM un arodbiedrībai! Un budžets arī tūlīt tiks pieņemts un viss, soldat spit, sluzjba idjot! Kolēği, mūs kārtējo reizi uzmet!
komisiju komisija 29.10.2015. 14:58:49
Nu, protams! Padzīvojiet vēl kādus gadus ar 330 eiro mēnesī uz rokas, PAGARINIET savu izdzīvošanas prasmi, mīļie skolotāji! Bet pa to laiku mēs par jūsu pacietību gudri parunāsim, pakritizēsim, analizēsim, plānosim - lai izskatās, ka strādāsim - par 1000++ eiro mēnesī.
Elektriķis 29.10.2015. 13:46:26
Pagarinātāju nevajag (ir tāds, kuram vads 20m)?
iebilstu pret nekam nevajadzīgām mapēm un kaut kādam mistiskām pakāpēm. Tad kāpēc vispār vajag izglītību un apmeklēt kursus?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.