Lietotājvārds
Parole
Muld un muld, bet jēgas nav! Nevis sabāzt stulbus mācību priekšmetus vajag, bet mācīt bērniem lasīt, lasī un rēķināt nevis štukot ko vēl sabāzt stundu sarakstos. Radīt interesi par mācībām nevar piespiedu kārtā. Jārada interese, bērniem ir jāredz mērķis, kuru jāsasniedz un būs labi.
Cik skaists raksts par neko! :D un visi priecājas, jo "tik smuki izklausās" :D bet no satura un konkrētības - ne miņas :D vecie labie laiki atpakaļ - uzraksta bla bla bla un visi laimīgi :D
Viss skaidrs 06.04.2016. 09:32:56
Izglītība ir prioritāte Izglītības nozarē. Žēl, ka agrāk to neviens nezināja...:)
Jaa, es atbildu par savuem vaardiem, darbojos vecaaku komitejaa un nenu tu muus maaviisi, Shafurski !
PAZINJOJU! MANI BEERNI SEEDEES SKOLAS SOLAA PRECIIZI LIIDZ 31.MAIJAM ! Un ne mirkli ilgaak ! Tu dzirdi, Shadurski ?????? Ne mirkli. Un taa mees dariisim visi muusu klasee demonstratiivi !
Un atkal viss sākas no sākum- februārī viss būs skaidrs, aprīlī, tagad jau jūnījā ,un, tad tikai septembrī un beigās, oktobrī maciņā ieripo pilnīgs nekas. Atkal mūs visus tin ap pirkstu. Es gribētu zināt jau jūnijā, aizejot atvaļinājumā, par kādu algu man būs jāstrādā septembrī, nevis atkal oktobrī saņemt minimālo algu.
palīgā, tiesībsarg 05.04.2016. 19:20:05
Man trūkst vārdu, eju meklēt Jansona e-pastu. Manas tiesības tiek pārkāptas, mehāniski pagarinot mācību gadu, neņemot vērā ne LR likumus, noteiktos MK noteikumus par slodzēm un tā tālāk
cirka nu mums vairs nav, bet klaunu - cik tik tik uziet! atkal veidos komisiju, kas izdomās 100 veidlapas, kas jāpieraksta un jāieliek mapītēs un otru komisiju, kas šķirstīs tās mapītes un pēc tām vērtēs darba kvalitāti. un tad pēc tam visa IM divus gadus varēs par to visu rakstīt atskaites un saņemt prēmijas par labu darbu.
Es gan nevērtēju atzinīgi. Un nererdzu iemeslu, kādēļ nevarētu būt apvienotās klases.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.