Lietotājvārds
Parole
Būs, būs veselīgi 28.01.2016. 12:32:27
mums jau parādās skolā saulspuķu sēklas, kuras pa slāvu metodei tiek " lobītas"
Ko jūs tur varat ņemties,ja gribat lai bērni ēd veselīgi nodrošiniet vecākiem darbu un tik pat lielu algu ka jums ministra kungs un tad varam runāt un ieverot,ja berns skola sanems,tad majas vinam nevar nodrosinat to visu,jo nejau visiem vecakiem ir tadas iespejas,padomajiet reali
Savā laikā tika ēstas bulciņas, konfektes un citi saldumi,toties limonāde bija dabīga, ilgi nestāvēja, trešajā dienā sarūga. Pēc skolas bija rotaļas svaigā gaisā un stundu sagatavošana neprasīja daudz laika.Tagad dzīvojam e-laikmetā...
SKOLĀS ēdienam IR JĀBŪT veselīgam, bez E piedevām. Sašutušie pārtikas ražotāji savu veselību graujošo produkciju var pārdot visur citur, kebabos, restorānos, lielveikalos, picērijās utt., bet NE SKOLĀS.
tas jau nu paliek tik smieklīg,ka talak nav kur!!! pats Belēvičs bērnībā tika ''pasargats'' no bulcinām,no ēdieniem kuros pielietots vanlīns?! tas lūk šodien viņam traucē! nebūs skolās kafejnīcas ko tik ''jauki'' ieviesa citi ministri iepriekš? nekas,katrā pilsētā tās ir,apmeklēs brīvdienās tapat ja kads to VĒLĒSIES! to aizliegt nespej neviens! ''nedrīkst sali,nedrīkst cukuru nedrīkst vanilīnu''...ja tas viss netiek pievienots protams samērīgās devas, ēdienam, tas nav garšīgs un ticiet - berni neēdīs|! kapēc mājās gatavotos ēdienus bērns ēd labprāt? labak būtu domājis kā ietaupīt un novirzīt naudu veselības uzlabošanai tautai nevis no ta atkratījies un meklē muļķīgus attaisnojumus.
Kāpēc ministri nepārrunāja, kādēļ par ēšanu bērnudārzā jāmaksā vecākiem, bet skolēniem piešķir brīvpusdienas? Sanāk, ka valstij vajadzīgs ir skolēns, bet pirmsskolas bērni ne. Kādēļ tā???

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.