Lietotājvārds
Parole
Nu bet saprotiet taču, eksāmenā neviens nevar izkristi... tāpēc vienalga, pat, ja ja kāds eksāmens ir pēc izlaiduma, vai arī nav zināms neviens eksāmena rezultāts, visi tāpat jau ir nopelnīj'uši izlaidumu! Lai kādi būtu eksāmenu rezultāti, viņi nevar nebeigt vidusskolu vairs. galvenais, ka visiem ir liecības un skola sekmes ir zināmas - ja tās ir nesekmīgas, tad gan var netikt līdz izlaidumam, bet visas skolas sekmes jau maijā zināmas un liecības arī saņemtas. :)
12klasnieka mamma 10.03.2017. 10:09:41
Sīkums par sertifikāta saņemšanu un izlaidumu.......salīdzinājumā ar.....FIZIKAS EKSĀMENS PĀRIS DIENAS PĒC IZLAIDUMA.....tas ir kaut kas neredzēts!!!! Daļa saņem papīru izlaidumā.....daļa nezin' kad.....
Lote @svarīgi 10.03.2017. 09:45:29
bet man šķiet, ka tā jau vienmēr bijis, ka vispirms izlaidums, tad sertifikāts... mums pirms gadiem 10 bija tas pats.
Kas vispār tas par bardaku, ka vispirms izlaidums, pēc tam sertifikāts....un joprojām šitā nenormālība netiek labota.
sen jau vienalga 10.03.2017. 08:01:13
Ātrāk aiztīties.
angļu valodas skolotāja 09.03.2017. 16:53:48
to: funktierēju Angļu valoda 12.klasei ir centralizētais eksāmens, ko vērtē īpaša komisija Rīgā. Paiet pietiekami ilgs laiks, kamēr darbi tiek sakārtoti pa aploksnēm, ko dod vērtētājiem, izveidotas vērtēšanas veidlapas, atlasīti un nokopēti darbu paraugi, ko piedāvāt vērtētājiem izmēģinājuma vērtēšanai standartizācijas sanāksmē pirms īstās vērtēšanas u.tml. Aktuālā vērtēšana notiek tikai 1-2 dienas aprīlī (lasīšanas, klausīšanās, gramatikas daļai) un 5 dienas jūnija sākumā (esejas).
funktierēju 09.03.2017. 15:17:19
Kādreiz eksāea darbus izlaboja pa 2, maksimums 3 dienām , tagad arī taču 6. un 9. klašu eksāmenu, dd un valsts kontroldarbi jāizlabo 5 darba dienu laikā. Un kas te par sviestu? Angļu valodu kārto martā, bet rezultāti zināmi tikai jūnija beigās, tas ir, pēc ~70 darba dienām! Nesaprotu!
Gabbbi @Otto 09.03.2017. 14:55:52
NU nē, tak kamēr nav sertifikātu, tikmēr rokas sasietas! Vispār nevar pieteikties tālākiem plāniem, augstskolai utt. Diezgan svarīgi tomēr. Izlaidums tieši ir vairāk formāla padarīšana, svinības - kaut visi rezultāti, atzīmes nemaz vēl nav zināmas. :)
Skolēniem (absolventiem) galvenais tomēr pēdējā eksāmena datums - tad arī praktiski viss ir beidzies, nu un kad uzzina visus, visus rezultātus. ā, un pats izlaidums. Sertifikātu izsniegšana jau mazāk nozīmīga, tikai formāla, ne?
Jā, prakstiski jūlijs. Ceru, ka nolems tomēr ātrāk - līdz Līgo svētkiem. Bet diez jau nu vai.
nu baaaaigi vēlu... pat pēc Jāņiem...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.