Lietotājvārds
Parole
Tas instruments arī grib dzīvot! Lai tas instuments būtu labs instruments, pašam vajag iepirkt grāmatas... . Diemžēl.... . Arī instruments grib būt laimīgs. Jauns apzīmējums pedagogam- normāli!!!
instruments 30.04.2016. 10:38:16
Cilvēki cits citu novēro katru dienu. Cilvēki katru dienu nodod viens otram informāciju, arī skolā skolotājs ir informācijas nesējs, tātad instruments starp skolēnu un mācāmo zinātni. Novērošanā lielākā problēma ir novērotājs, jo viņš ir daļa no pētījuma instrumentiem. Skolēna mācīšanās procesā problēma ir gan skolotājs, jo viņš ir informācijas pārneses instruments, gan arī skolēns, kuram šī informācija tiek pārnesta. Kāda būs objekta un subjekta savstarpējā mijiedarbība, tik dziļi arī piepildīsies uzsūcošais, elastīgais, mācīties gribošais, ar spīdumu acīs skolēns, kurš alkst pēc zināšanām.
KAS IR LAMĪGS CILVĒKS?
Tukšā, bezsaturīga muldēšana un neviena loģiska ieteikuma. Izklausās pēc padomijas kongresa runām.
Atkārtojumā skatos 24Rīga. Pl. 22.50 un tālāk. Zivtiņš!!! Traks izliekas??? Streipam vajadzētu tam gudriniekam paprasīt-kad bērni pārstās pārkāpt elementāros noteikumus? Vēl aicina to no Tuvajiem Austrumiem. Zivtiņš ir prastāks par to aziātu.
piekrītu "Kolēģe 24.04.2016. 12:36" 24.04.2016. 15:03. Kārtējā doma, ka Rīga ir visa Latvija
Учитель должен kreditoram.
to atbildei ojā: lūk, kas TĀ domā un vēl ceļ roku un ver vaļā muti citam aizrādīt, ir samērā laimīgs. Atbildētājam pat sapņos nerādās un zināšanu trūkst (par laimi!), ka izmisumam, nabadzībai ir dažādas stadijas. Iedomājies, cilvēki-pedagogi NESPĒJ atļauties tās jaunās, ne visai stilīgās, (bet arī ne tik dārgās) kurpītes un biļete uz kultūrizglītības pasākumu gadiem nav pa kabatai līdz "atradinās" no kultūras baudīšanas pavisam. Secinājums - naivums ir laime. Visstulbākais ir tas, ka ir tik brīvs komentētājs lien citiem virsū ar savu ŠAURO redzējumu un neadekvātām pamācībām. Paēdušais izsalkušo nesaprot!
Skolotājs nav cilvēks????
aidarieši, savčenko spīdzināja cilvēkus, bija laimīgi spīdzinot. Tikai sestāstiet, ka ukrainā nespīdzina un nešauj cilvēkus. Atļausim skolotājus spīdzināt ar vārdiem,...?
Tā jau ir pilnīga plānprātiņa valoda! No rīta Delfos par to mācību gada pagarināšanu, tagad šitas!
neesmu apmierināts 24.04.2016. 22:32:30
Manuprāt, izglītības ministrija vēlas atņemt jau esošo laimi skolēnam. Piem., papildus obligātie eksāmeni/ diagnosticējošie darbi, mācību gada pagarinājums u.c. Ja neprotat vairot laimi, tad vismaz nevairojiet bēdas.
Ja izglītības sistēmas mērķis ir “laimīgs cilvēks”, tad šī sistēma nestrādā.
Anastasi (15 gadi) 24.04.2016. 20:43:27
Vai mums Latvija ir vispar loti laimigi parasti cilveki?Tad kapec no Latvijas beg daudz cilveki?Es redzu musu Latviju ta ka ministri un deputati pelago latviesus pret krieviem,ka vini ir stulbi. Es piemeram es krieva, bet gribu, lai man butu draudi latviesi.
Pareizi, izteiksim aizrādījumus viens otram un aicināsim beigt gausties, meklēt citu darbu, - lai risina problēmas katrs pats, lai valdība varētu turpināt iesākto - turpināt tautu degradēt ar zemām algām un necieņu pret tās darbu. It kā te tikai par skolotājiem būtu runa, bet par skolēnu un vecāku interesēm - nē. Vai viņiem pārstrādājušies skolotāji izdzīvošanas nolūkā ir tas labākais? Kad sāks saprast, ka kaut kas jādara (cik ilgi barosiet bezjēgas arodbiedrību?), un visiem, nevis jāsit tiem, kas paceļ galvu un protestē pret meliem un krāpšanu gadu garumā. (Skat. nepildītos solījumus par algām un reformām.)
Piekrītu iepriekšējam komentētājam. Tā ir mistērija, kāpēc Latvijā par izglītības ministru parasti iebīda visaprobežotāko no visiem iespējamiem kandidātiem?
Skolotājs, pagaidām... 24.04.2016. 18:57:56
Nesaprotu, kāpēc par ministriem mūsu valstī joprojām liek nejēgas???
>>> lauku laimīgie 24.04.2016. 17:05 24.04.2016. 17:53:42
Izpratne par laimi ir atšķirīga arī valdībai - tautai jāpietiek ar verga statusu un jābūt laimīgai par to, ka valdība ir laimīga. Ja tā neprot par to priecāties - pati vainīga...
Zīemeļkorejas patriote 24.04.2016. 17:38:05
Priecājos ka Ziemeļkorejas izglītības saule uzlēkusi pār Latviju!!! Tikai smaidīt vairāk un vairāk un būsim laimīgi instrumenti!
lauku laimīgie 24.04.2016. 17:05:41
Vai ministrs apzinās, cik "laimīgo vecāku", kuriem atņemtas bērnu aprūpes tiesības ir Latvijas laukos? Kāda laime sagaida bērnus alkoholiķu un citās sociālā riska ģimenēs? Vai skola varēs visus dzīves pabērnus padarīt laimīgus, ja ģimenēs izpratne par laimi ir atšķirīga? Kādi būs ministrijas laimīguma kritēriji?
Pilnīgi piekrītu. Laimīgus cilvēkus spēj veidot tikai laimīgi cilvēki? Kur viņi ir?
Kā jau tas teiciens...jo cilvēks mazāk zin, jo laimīgāks viš ir. Īsumā par Latvijas izglītības sistēmu
piekrītu "Kolēģe 24.04.2016. 12:36" 24.04.2016. 15:03:25
Tik ļoti iesakņojusies mūžīgā skolotāju neapmierinātība. Neviens jau nav ar skolu uz mūžiem salaulāts vai ieslodzīts. Vai tie skolotāji, kas gaužas par to, ka labo darbus brīvdienās, domā, ka uzņēmēji, izejot no "darba vietas" ārpus oficiālā darba laika, neko nedara, tikai atpūšas? Esmu bijusi skolotāja, tagad esmu uzņēmēja, tāpēc zinu, kā ir vieniem un otriem. Zinu, ka skolā strādājošajām kolēģēm šobrīd ir (Rīga) diezgan labas algas. Privātajā biznesā viņas par šo algu būtu daudz nogurušākas. Protams, labākās algas skolā ir administrācijai (kas pēc būtības ir tikai normāli) un tai pietuvinātajiem (tas gan ir raksturīgi Latvijas postpadomju situācijai, ne normāli).
Jā! Laimīgu skolotāju savā darbavietā!
Arī no manas brīvdienas šodien darbs nolaupīja 3,5 stundas.Laboju latviešu valodas kontroldarbus...labi,ka līst...
Nu ko kolēģi, lietus liek sēdēt pie datoriem jebšu gatavojiet kārtējo darba materiālu????? Man 9.kl.domrakstu kaudzīte blakus. Rit tā lielā diena, tiks publiskots algas reformas pēdējais un pieņemtais variants. Sēdu un saceru atlūguma tekstu, nez kāpēc tāda sajūta, ka jāatvadās.......un jums kā??
...instruments spēs radīt tikai instrumentus, bet kas ar tiem instrumentiem strādās, kāda tiem būs kvalifikācija, kas viņi vispār būs tie pasaules varenie?...
Nervi tā uzvilkti, palasījos tikai pēdējos komentārus....man ir 4 izglītību papīri un pieredze, un cieņa, un respekts, un mīlestība no skolēnu, vecāku, kolēģu puses. Bet cilvēks es neesmu. Es esmu instruments, tātad - nelaimīgs. Pretēji kolēģes teiktajam, nožēloju savas izglītības, jo redzu apzinātās kļūdas un apzinos nākotni, kaut arī esmu nelaimīgs intruments. Tagad jautājums - kā nelaimīgs instruments var veidot laimīgu bērnu????????
Kolēģe pabeigšu 24.04.2016. 12:41:40
Nedomājiet, ka runāju un sapņoju šiet no zila gaisa, nē, par visu, ko uzrakstīju, esmu pati pārliecinājusies un savā dzīvē piedzīvojusi, sākot no ļoti sarežģītas finanasiālas situācijas, beidzot ar vairākām augstākajām izglītībām un izskolotiem bērniem. Bet pats svarīgākais- esmu guvusi pārliecību, ka neviens manā vietā nevar ne mācīties, ne strādāt un nopelnīt, ne bērnus izaudzināt. Un mācoties paveras cits (plašāks) skatījums uz problēmām, to cēloņiem un iespējamajiem risinājumiem. Lai visiem jauks pavasaris!
"Interesanta" diskusija, ieliku pēdiņās, jo skumji lasīt, tādēļ ka šie komentētāji, visticamāk, skaļi gaužas par to, ka paši neprot sakārtot savu dzīvi. Vienmēr gribēsies vairāk, labāk u.t.t. Tas nav nekas slikts, bet ja, strādājot pedagoģijā ilgus gadus, saprotat, ka nespējat piepildīt savas vēlmes, tad jāpārkvalificējas un jāmeklē iespējas sevi realizēt citā jomā. Bet, kad paskatāmies apkārt, nekur jau tās zelta bedres nav, visur savi plusi un mīnusi. Pie tam par pedagogiem ar lielu darba stāžu skolā sabiedrībā ir izveidojies stereotips, ka viņi neprot uzklausīt, sadarboties, nav atvērti jaunām idejām, ar tehnoloģiju prasmēm un svešvalodām arī pašvaki. Iegūstiet 2., 3. augstāko izglītību, tad aizsūtiet savu CV un piedāvājiet sevi darba tirgū, paskatīsimies, kā veiksies!
>>>atbilde o,jā 24.04.2016. 10:21 24.04.2016. 10:51:48
Tur ir cita nianse. Es esmu mediķis. Ilgajos darba gados jau pieradu, ka naudas nav (daudzbērnu ģimene), un, kad nu beidzot, skraidot pa vairākiem darbiem, nopelnu vairāk, tad nav laika un paradumu nopirkt jaunas drēbes vai apavus vai vēl ko, jo 30 gadus ir pierasts knapināties un apģērbu un apavus nēsāt, kamēr jūk ārā. Jā, piebildīšu, ka esmu tas parastais "mirstīgais" mediķis, nevis kāds izņēmums no valdēm vai ar lielajām aploksnēm.
Laimīgs cilvēks, kas strādā IZM nevis skolā.>)
atbilde o,jā 24.04.2016. 10:21:21
Apģērbs,pirkts humpalās,nav nekas slikts.Ne tas vecs,ne caurs,ne smirdīgs.Nav jau jāņem par 20 centiem...un teātra biļetei pirmajā rindā 10-12 eiro pusgadā jau nu atlicināt var...lai vai cik trūcīgi dzīvojam. Arī kurpes var nopirkt dažādās cenās un itin glītas,vai nu gluži salīmētās jāiet.. Dators skolā ir,uz mājām darbs nav jānes:)un uz darbu aizvest var vīrs...Šī pīkstēšana vnk apnikusi.Daudziem ir slikti un daudzi gaida ko labāku jau gadus 20! Uzskaitot dzīves kvalitātes trūkumus,situācija nemainās!Un vispār,kam interesē cita kurpes utt.....
kā kļūt laimīgam 24.04.2016. 10:19:40
instrumenti un kārtējās tukšo domu vārdu "pērles" jenota izpildījumā
Laimīgs cilvēks 24.04.2016. 09:59:34
var būt tikai tāds, kam ir laba izglītība un kas spēj sevi nodrošināt ar labu darbu. Bet pagaidām, kamēr mēr auklējam un audzinām ( bērnus aizsardzība - - bērnu tiesības, bet ne pienākumi) tizlus, gļēvus un bezatbildīgus jauniešus un jaunietes par tādiem kļūt nav iespējams.
instrumentam 24.04.2016. 09:58:37
Ģ(kā?)-cirvī????????
instruments 23.04.2016. 22:57:41
Nu lūk,kolēģi ! Palasiet pirmos komentārus! Sākām ar to ,ka insreuments ir āmurs ! Tagad ar pilnu pārliecību varam teikt ,ka imstruments arī ir CIRVIS ! UN TAGAD LATVIEŠU VALODAS GRAMATIKA : N ,kas ?( cirvis) ,Ģ,kā?(cirvī)D,kam(cirvim),A,ko (cirvi) u.t.t Secinājums : ĀMURS UN CIRVIS IR INSTRUMENTS ! Jautājums: kas vēl ir instruments? Atbilde :nu ne jau skolotājs ! Kas tad ,,laimīgīe" bērni ? Nu pareizi ,pareizi ,cirvis un āmurs .......(variet skaļi neteikt,mēs tāpat visi zinām)! Paldies par aktivitāti stundā !Tiksimies nākošajā mācību gadā,ja būs ar ko tikties!
Šadurskim vienkārši patīk vārds "instruments" - skolotāji ir instruments, e-klases konference ir instruments un arī pedagogu atalgojuma jaunais modelis ir instruments :)
Izglītības sistēmas mērķis ir “laimīgs Šadurskis”
Tiešām? 23.04.2016. 18:46 Kāpēc valdības darba mērķis nav "laimīgs" cilvēks? .... Tieši tā, kā teikts virsrakstā, mērķis ir ""laimīgs"cilvēks", nevis "laimīgs cilvēks"> Liekot pēdiņās, vārds jāsaprot pārnestā nozīmē. Un tāds tad arī ir Šadurska mēķis - "laimīgi" nevis laimīgi skolotāji, ja viņš skolotājus vispār uzskata par cilvēkiem...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.