Lietotājvārds
Parole
sastdien???
Latvijas skolēni regulāri atved medaļas no Pasaules olimpiādes
Tiem, kas te straucas par bērnu līkajām mugurām, paskaidroju- IT stunda nedēļā ir tikai viena. Šīs stundas laikā mugura ne par grādu nav līkāka, kā tā būtu kādā "dzīvesziņas " stundā. Varbūt pat taisnāka, jo te var uz galda oficiāli stumdīt peli, bet citā režīmā būtu pasolē jāstumda telefons. Datorika neatņem laiku sporta nodarbībām. Par ko tādas bažas ? Vai par to, ka bērniem kaut kur liks domāt?
Informācija tika izsūtīta MA vadītājiem, tā kā viss ir atkarīgs no tā kā strādā vietējās MA vadītājs Jāsaka, ka manas pilsētas arī strādā slikti, labi, ka kaimiņnovadā ir kursa biedrene, kura pateica par olimpiādi.
ok lab lab bet man liekas, ka nevajag tos bērnus tik ļoti "datorizēt"... nu vismaz ne no tik mazām klasēm, jo priekš kam kautkādam septiņgadīgajam vajadzētu mācēt programmēt... lai tas paliek piektajām un uz augšu klasēm.
Vārnai un rr 06.05.2016. 16:36:55
Nepiekrītu! Protams, visam jābūt ar mēru, bet IT ir nozare, kur latvieši var iegūt sasniegumus, un virzība uz to ir jāsāk skolā. Ne jau katrs kļūs par Porziņģi, bet labs programmētājs var atrasties jebkurā klasē.
Nu Vārnai taisnība -visa tā sēdēšana pie datoriem dzīve telpās paņem pārāk daudz laika, veselības un baigi ievelk. Grūti sīkam iestāstīt, ka sports un kustības ir ne mazāk svarīgas. Bet nu ir jau arī sportiski bērni. Tās līkās muguras un neveiklā stāja tiešām ir besīga. Bet pats Raivis Ieviņš tiešām ir jaunuzlēcošā zvaigzne kā pedagogs -cilvēks un pedagogs ar lielo burtu, lai gan jauns čalis. Taisni jābrīnās, kur mūsdienās tādi rodas.
Man sīkais pie organizatora iet pulciņā - ij to neko nezināja. Vispār pajautāšu. :D Dīvaini. Bet tā jau labi, ka kaut kas sāk notikt. Kāds jau laikam uzzin.
Tiešām nebija informācija, ka notiek šāda olimpiāde.Tagad ir informācija, ka notiek 2.kārta.Žēl.
Žēl, ka nebija informācijas, kā pieteikties uz šo olimpiādi :(
Ka tikai skriet pakaļ igauņiem un citiem, ja? :) Latvijai nevajag paaudzi, kura pratīs tika pie datoriem sēdēt. Šie cilvēki būs nelaimīgi, nevesli, sliktu redzi, līkām mugurām... Kam tas ir vajadzīgs? Cik it ieguldīs, tik veselības nozarei vajadzēs atpakaļ pēc gadiem 30.
Gandrīz vai neticami. Tak sen jau gudrie prāti noskaidroja, ka Latvija varētu būt IT lielvalsts, bet nekas jau īsti netika darīts. Tagad vismaz datoriku ieviesa. Manuprāt, vajadzētu kā Igaunijā - programmēšana no 1.klases - visiem.
Vai tiešām Latvijā BEIDZOT kaut kas sakustēsies IT izglītībā?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.