Lietotājvārds
Parole
Все Ваши министры работают эффективно на только на свой карман. Поработал эффективно Криштопанс - - денег наворовал и смылся из Латвии - живет в США. Патриот. Поработал эффективно Репше - теперь живет во Франции, тоже патриот. Поработал очень эффективно Годманис 1.5 миллиарда пенсионных денег слил в частный банк, закрыл все сахарные заводы в Латвии и сейчас у него сахарные заводы в Дании. Тоже эффективно. Настоящий патриот своей Родины. Теперь Страутмане эффективно сработала - продала этот банк с 1,5 миллиардами пенсионных денег за 70 миллионов. Очень эффективно. ВОРЫ, ДУРАКИ и ЛЖЕЦЫ все эти ВАШИ эффективные министры, которых ВЫ выбираете последние 25 лет. Разрушили всю промышленность и сельское хозяйство, обворовали всех людей и сделали долгов на 9 миллиардов. Потеряли четверть, если не треть населения. Латвия - вообще самое эффективное государство. УРА !
Jāaizliedz RAŽOT tā kaitīgā pārtika. Atkal imitē cīņu un cīnās ar sekām. Val tad tie bērni, kuri neiet skolā, kā arī jaunieši, kuri vairs neiet skolā, arī pieaugušie nav pelnījuši nekaitīgu pārtiku? Jāsāk kontrolēt pārtikas ražotājus, jāaizliedz pievienot produktiem kaitīgās vielas. Ja grib, lēmumus ātri var pieņemt, kā to redzam un jūtam šajā gadījumā. Tikai tiem atbildīgajiem dienestiem sava lemšana un darbošanās jāsāk no īstā gala. Tad būs arī labs rezultāts.
Pa priekšu ir jāsaražo šie veselīgie jogurti,ievārījumi ,siers utt. un tad jāpieprasa,lai bērnu barotu veselīgi!!
Vai ministra kungs ir padomājis par tiem bērniem, kuriem vecāki strādā nakts maiņās un bērns no rīta pats ceļas uz skolu, pats domā, ko ēdīs brokastīs
A kāpēc Gunča kā cariņam pienākas, vēl nav apbraukājis iepriekš izraudzītās skolas, lai papriecātos, cik labi viņa ukazi tiek izpildīti.
Lai atvēsinātu Gunču pārtikas ražotājiem kas baro skolas, vajadzētu pieteikt brīdinājuma streiku. Un nevajag čīkstēt par bērnu tiesībām! Kad Eiropā nelido lidmašīnas, nebrauc vilcieni un taksometri, neviens par bērnu grūtībām nerunā, jo saprot, ka viss tiek darīts lietas labā.
Piekrītu Lotei, ir jābūt kādam mēram. Vai tiešām no viena grāvja tūlīt jāstūrē otrā grāvī? Vispirms būtu jālikvidē tie uzstādītie automāti skolās, visādie hesburgeri un hanburgeri, un, tad jādomā kā sabalansēt uzturu skolās, bet ne jau aizliegt tirgot bulciņas un picas, ko cep uz vietas skolas ēdnīcā. Vai tas ir slikti, ka bērni no rīta un pēcpusdienā var nopirkt skolas kafejnīcā, kad ir garās dienas. Cits skolēns no skolas skrien uz pulciņiem, citiem bērniem pulciņi ir skolā, ko tad darīt, dot līdzi maizes kārbiņu? Tad atliek tikai Maxcima un tiešām visādas neveselīgās ēstuves, kā jau minēju. Pārdomu jautājums! Ja aizliegts, tad neēdīs? Vecāki būs spiesti iepriekšējā vakarā iet uz veikalu un viņiem to smalkmaizīti nopirkt. Vai tad skolas ēdnīcā ēdīs vairāk, stipri apšaubu...., ja augs cena skolas ēdnīcā ( un cenas augs), vai būs ēdēju vairāk? Visdrīzāk, ka bērni veselīgi pāēduši būs mazāk, ne jau visiem vecākiem algas pieaug, nestrādājam jau Saeima, arī par to ministram vajadzētu padomāt! Šobrīd novērotā situācija skolā, es zinu, ka bērni uz skolu ņem sāli līdz, lai varētu paēst pusdienas, jo tas ēdiens tiešām reizēm nav baudāms.... , tāda ir šo pārmaiņu būtība īstenībā. Gribu dzirdēt arī citu vecāku viedokļus?
Lote, vienīgais noteikums ir veselībai nekaitīga pārtika. Vai tas ir izdevīgi pārtikas ražotājiem, skolai utt., tās jau ir viņu problēmas.
Pārtikas ražotāji, redziet, vēl izvērtēšot, vai ražot veselībai nekaitīgu pārtiku, vai turpināt indēt tautu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.