Lietotājvārds
Parole
Tak laikam tā IZM galīgās auzās, ka pošas kaut kad ķerties klāt vasarai!!! Kārtējo reizi grib parādīt, ka STRĀDĀ!!!Nu- liekēžu varza! LAI LABĀK ATSKAITĀS, CIK REIŽU SEV PIEŠĶĪRUŠI ATVAĻINĀJUMUS MĒNEŠA LAIKĀ!KAUNA NAV!!!
No sākuma IZM varētu beigt saīsināt mācību gadu. Kāpēc 9.klasei eksāmeni jāsāk kārtot jau maija vidū? Skolā darbs jau tad tiek "paralizēts".
Kāpēc saīsināt vasaras brīvlaiku? Tā ir iespēja skolēniem iegūt darba pieredzi, lai pēs tam meklējot darbu būtu vieglāk to atrast. Liela daļa darba devēju vēlas ar iepriekšēju darba pieredzi, jo tas nozīmē atbildīgu personu.
Pilnīgi godīgi, septembrī atgriežoties skolā tiešām ir grūti iebraukt atpakaļ ritmā, taču nedomāju, ka brīvlaiku samazinot kaut kas mainīsies. Dažš labs netiek atpakaļ ritmā un paspēj aizmirst visu arī pēc nedēļas gara brivlaika.
ja kāds nezin 31.10.2015. 09:20:56
Skolotājiem darbs nebeidzas, iestājoties skolēnu brīvlaikam un nesākas arī 1. sepembrī! Bērni brīvlaiku ir pelnījuši! Valstīs, kur vasaras brīvlaiks nav tik garš, ir garas lieldienu, ziemassvētku un citas brīvdienas! Tur arī slodze ikdienā bērniem nav tik liela! Apjoms, vismaz mazajiem, daudz mazāks!
Jūsu komentārs kā naglai uz galvas. Visu,ko rakstāt tiešām ir taisnība. Izlutinātie jaunās paaudzes vecāki to nesaprot.... Tas ir šausmīgi,kādi rupekļi ir mūsdienu bērni. Pat meitenes,pamēģini aiztikt- tādi vārdi nāk ārā.... Ja piedāvā,vai nevēlies pārrakstīt kontroldarbu,tad atbilde: Ko uzpi....!
Saprātīgs lēmums - brīva vasara ir nepieciešama bērniem!!! Skolotāji, tajā skaitā arī es, strādājam visas skolēnu brīvdienas, jo, ja kāds vēl nav sapratis, skolotāja darbs jau nav tikai kontaktstundas. Diemžēl, arī atvaļinājuma laikā nākas "izvēlēties" kādu dienu būt skolā...
Agrāk, kad lauku darbi bija svarīgāki, kārtīgas mācības (vismaz lauku bērniem) sākās tikai oktobrī, kad visi kartupeļi un cukurbietes bija novāktas. Bet par zināšanām. Akadēmiskās zināšanas (visu pēc standarta!) pedagogi varētu iemācīt bērniem arī septiņos mēnešos, nemaz deviņus nevajadzētu, kur nu vēl desmit vai vienpadsmit, ja tikai... Ja tikai bērnu vecāki pildītu savu "funkciju". :( Socializācijas prasmes, pieklājīga uzvedība, atbildība par pienākuma veikšanu ir vecāku atbildība. Ja vecāki pieļauj mājas darbu nepildīšanu, bezkaunīgu attieksmi pret pieaugušajiem, bezatbildīgu attieksmi pret jebkura uzdevuma veikšanu, nepārtrauktos - es aizmirsu, man nav... Ar tādu ģimenes attieksmi pat visu divpadsmit mēnešu būtu par maz. Un tas nu nekādi nav saistīts ar skolu. Ja būtu kāds likums, kas nosaka vecāku atbildību par skolēnu sekmēm (nerunāju par spējām, bet elementāru pienākumu veikšanu), viss izskatītos pavisam citādi.
Varētu taču izstrādāt jaunu kalendāra modeli un saīsināt vasaras kalendāro garumu. Romieši taču tā darīja.!
URĀ! Mums neatņems vasaru! tas būtu ļoti ļoti negodīgi jo visiem vecākiem un pārējiem ir bijis vasaras brīvlaiks. kapēc lai mums nebūtu!
nu, taisnība skolotājiem ir liels labums - tik garš brīvlaiks. Bet vai vasaras brīvlaika garums būtu jāmaina tikai tamdēļ, lai iegrieztu skolotājiem?
Ja vien... Īpaši glupas SC zosis neizdomās, ka vasarā skolēni sadara pārāk daudz netikumīgu darbību... :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.