Lietotājvārds
Parole
piekrītu >IRONIJAI 23.02.2016. 17:52:25
Jau sākot ar virsrakstu - jau iekodē - nu nav forši! Nevis priecāties par sasniegto un uzdrīkstēšanos, bet savu mazisko domāšanu pa priekšu... Kas tad tiem dižajiem liedz iet un pieteikties? Būtu jau traki drūmi, ja neviena izcilnieka nevienā specialitātē nebūtu, bet tas jau nenozīmē, ka nedrīkst kļūt atpazīstams. Lai Danai veicas!!!
Sportā ir svarīgas tikai pirmās 3 vietas
Paldies par uzdrīkstēsanos. Mēs jau pieraduši stāvēt malā. KO NU ES? Lai jau citi. Mēs, pedagogi, esam vienkārši unikāli par to ven, ka esam pie mūsu "izlaistajiem"skolēniem. Neuzskatu, ka Dana visu dara naudas dēļ. Kurma gan nepatīkn nauda, bet rezultāts?/????????? Kamēr mūsu cienījamie deputāti domās par savu kabatu piepildīšanu mēs paliksim ēnā. Vai tas nav izsmiekls, ka Ministru prezidents aizbrauc uz Briseli un runā tulka vadībā????? Kauns. Lai pieteiktos par diretoru, pat tad ir nepieciešamas svešvalodads zināšanas. Bet valsts l;imenī - nē, jo mums taču ir pieteikami naudas no nodokļu maksātāju makiem, lai maksātu tulka pakalpojumus. Vai Kučiska kungs pateiks, cik tas izmaksāja??????
Kur ir žurnālistu, politiķu sasniegumi? Žurnālisti pat uzraksktīt neko SAKARĪGI NEVAR, PĀRDOD VISU NEGATĪVO, pozitīvo NEPĒRK ?KO VALDĪBA, TIKAI ALGAS SEV CEĻ UN TAISA PĀRKĀPUMUS, KURUS GRIB NOKLUSĒT, TAD ŠĀDĀ VALSTĪ IR DEMOKRATIJA?Secinājumus izdariet paši: cilvēki lasa tikai virsrakstus, bet raksts ir nesaistošs!
T'āpēc , ka ministrs, ko rādīja TV bija dzērājšoferis!:):)
Danu nepazīstu 21.02.2016. 11:17:10
Apsveicu kolēģi! Tas arī ir liels sasniegums.
sirmā fizikas skolotāja 20.02.2016. 08:53:05
Nožēlojams ir raksta autors ar savu nesmalkjūtību un ārkārtīgi pieticīgo spēju formulēt virsrakstu. Dana Narvaiša ir lieliska. Un tas, ko viņa dara savā darbā un dzīvē, ir cienījami, apsveicami un bezgala vērtīgi. Viņas panākums - iekļūšana pasaules piecdesmitniekā - ir prieks un gandarījums gan viņai, gan viņas piederīgajiem, gan mums visiem. No sirds sveicu Tevi, Dana!
Iekļuva vai neiekļuva - patiesībā tas nemaz nav tik svarīgi. Paldies par to, ka pateicoties Danai uzzinājām, ka eksistē tāda balva un varam uz nākamo pieteikt arī savu bērnu tiešām talantīgos un radošos skolotājus, Un starp citu - radoši jau ir ne tikai jaunie, bet arī skolotāji ar stāžu. Un starp visu vecumu skolotājiem atradīsim tādus, kuri ir izcili un arī tādus, kuriem ar to izcilību ir kā ir (nu kā jau visās profesijās).
ieejiet soc tīklos un paskatieties, kam cik sekotāji ! Vladimiram Litvinskim no Rīgas 40. vidusskolas 737 draugi, kur tik nepiedalās viņa skolēni, domāju, ka starp viņa skolēniem ir arī pasaules čempioni programmēšanā - viņa mācāmajā priekšmetā!. Paskatieties ar kādu cieņu pret viņu izturas skolēni! Ar kādu degsmi viņš rēķina olimpiāžu uzdevumus kamēr skolēni olimpiādē, kā viņš skaidro! Pietam šis noteikti ir ļoti vajadzīgs priekšmets. Viņa sagatavotie skolēni noteikti atrod labi apmaksātu darbu.
Haha, nu, izcili, es jau baidījos, nez, kas noticis ar naidīgajiem latviešu skolotājiem un vecākiem! Aizgulējušies? Piektdiena? Nēee, tepat vien ir, viss kārtībā! Heito visus, kas nenīst dzīvi un nesūdzas par pedagogu algu, bet dara ko vairāk, nekā pieprasīts un vēl atļaujas priecāties par sevi un citiem. Fu, nedod dievs, šitādus! :D Paldies, @segvārds, lūk, tepat vien esat!
Augsts pašvērtējums meitenei, jo pati sevi izvirzīja. Varēja pagaidīt, kamēr kāds cits viņu novērtē,.
Nu un kas, ka nav 10-niekā. Malacis, ka strādā radoši. Žēl, ka visi nevar tā (nevis negrib) Piekrītu jābūt materiālam ar ko strādāt. Mums skolās pat papīru nedod, kur nu vēl sarežģītākus palīglīdzekļus. Un ticu, ka ir daudz radošu skolotāju, kuri māca, dzied, dejo, režisē u.t.t. Parādiet ierēdni -radošu. Atbilde būs- "tas neietilpst manos pienākumos."
Tā jokoja pirms 1990. gada 19.02.2016. 12:02:26
Notiek starpvalstu līderu savstarpējā sacensība skriešanā: tikai divi dalībnieki - Brežņevs pret Reiganu. Reigans sīvā cīņā uzvar. ASV mediji: ASV prezidents pārliecinoši pārspēja L.Brežņevu skriešanās sacensībās... PSRS mediji: Notikušas lielas sacensības skriešanā. PSRS ģenerālsekretārs L.Brežņevs izcīnīja augsto otro vietu, bet ASV prezidents R.Reigans palika priekšpēdējais... MORĀLE - vairums skolotāju (un, iespējams, arī portāla e-klase.lv komentētāju) studējuši Pētera Stučkas vārdā nosauktā Latvijas Valsts universitātē.
Inga Skrunda 19.02.2016. 11:40:43
Haha, bet to taču visi jau zināja, ka ir iekļuvusi top50! :D Ne jau tas ir dienas notikums, bet gan top 10! Tas tātad arī ir uzsvērts virsrakstā, pilnīgi loģiski. Sveiciens Danai! :) Prieks par labajiem sasniegumiem, bet, protams, žēl, ka nav top 10. :)
Jutai un komentātājam virsraksts. 19.02.2016. 11:37:44
Kurš tad saka, ka nav sasniegums?!?1 Visi kopš decembra gaidīja ziņas, vai tad nu iekļūs labāko top 10 vai nē! Tā arī bija notikuma attīstība! Tagad beidzot noskaidrojās, ka tomēr neiekļūs! Tas jau nenozīmē, ka kāds nepriecājas par jau tā labajiem sasniegumiem! Iemācieties lasīt, nevis uzreiz uzriet! Esmu Danas kolēģe un katru dienu gaidīju ziņas, vai tad nu iekļūs arī top 10 vai ne'!
Faktiski Latvija var būt lepna, ka mūsu bērni ir tik talantīgi, jo ja sadala uz pilsoņu skaitu, tad mēs esam ļoti, ļoti bagāti ar veiksmēm. Mākslās, sportā, zinātnē, dārzkopībā, galdniecībā, pavārmākslā.. u.tml. Nu re, arī izcili pedagogi aug! Gribu ticēt, ka "2017 Global Teacher Prize" tiks pieteikti vismaz 10 jaunie un ne tik jaunie Latvijas skolotāji!
Jā, virsrakstam( un galvenokārt šai lapā) bija jābūt, "Neiekļuva 10 labāko vidū, bet ir 50 labāko vidu!!! Rēķinot, ka pasaulē ir miljoniem skolotāju, tas ir milzīgs!!!!! sasniegums." Apsveicu un no sirds priecājos! Domāju, ka tomēr lielākā daļa par to priecājas. Šādi piemēri jāpopularizē! Lai skolotāji uzdrīkstas, mēģina, dara un sevi parāda! Mums ir ļoti daudz radošu un talantīgu pedagogu. Bet par viņu novērtējumu tikai šādi tādi nenozīmīgi čuksti. bet, ja kas nav izdevies, tad gan pie lielā zvana un labi skaļi pa visiem medijiem. Skumji, ka tā. Tāpēc, vēlreiz prieks par jauno skolotāju!!!
Kāpēc vispār šāds raksts vajadzīgs? Kā pārmetums, kā medusmaize tiem, kuri iepriekš izteicās nievājoši? Katrs sasniegums JAU ir sasniegums! Katram, kurš savu darbu mīl un strādā pēc labākās sirdsapziņas, JAU ir sasniegumi. Pat, ja to skaļi nereklamē un nepublicē.
Šeit ir līdzīgi kā teicienā par pusglāzi ūdens, respektīvi, pesimists domā, ka ir palikusi tikai pus glāze ūdens, bet optimists domā, ka ir palikusi VĒL pus glāze ūdens. Būsim optimisti - priecāsimies par Latvijas skolotājas augsto starptautisko novērtējumu! P.S. Varbūt publikācijas virsraksts varēja būt optimistiskāks? ;-)
Un kur tad tad visi heiteri, kuri bļauj, kanav skolā nostrādājusi pat 30 gadus, tātad nav neko sasniegusi, kad būs pastrādājusi pusi mūža, tad arī parunāsim"?
Tāda Malace! Tiešām prieks!
Apsveicu Danu tāpat! :) Iekļūt top 50 arī ir milzīgs sasniegums!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.