Lietotājvārds
Parole
DU, RPIVA un vēl.... studē tur ar vājām sekmēm vidusskolu beigušie. Tāds arī galā vājš skolotājs un šim tad nu pielīdzina visus!
Fakta konstatācija 08.04.2016. 12:32:23
Īpaši bezjēdzīgas ir RISEBA, RPIVA un Vidzemes augstskola.
jautājums god.ministram 07.04.2016. 11:33:11
Kas tās par 1.līmeņa( divgadīgās) augstskolām, vai vispirms nav jālikvidē tās?
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Visas maksas augstskolas ir tikai "papīra pēc". Var teikt - nopirktie diplomi. Lai mācās, kas spēj un var, budžetā. Pietiks. Un vismaz netiks degradēta augstākā izglītība. Tagad katrs plānā galdiņa urbējs var papīrīti pavicināt un teikt, ka viņam pienākas lielāka alga, labāks darbs...;)
, "es tā prasti izteikšos,"citāts no ministra teiktā. Izsakās prasti pilnīgi bez pauzēm.
Par CE - kas neiet studeet, tie nokaarto atbriivojumu - tas nu gan jaunums!!!!
Tieši tā - CE vispār vajag kārtot tiem, kuri vēlas studēt, kam tās formalitātes vajag?
Latvijā kādas pāris augstskolas un koledžas, kur tā nav, nevis pāris, kur tā ir!
ļoti ceru,ka "vecais buks" beidzot tā lēni un prātīgi uzars riktīgi dziļu vagu. Teksti ir diezgan cerīgi.
DU gan bija arī padomju laikos. Un viena lekcija dienā šobrīd un arī padomju laikos bija iespējama vienā citā nopietnā augstskolā.
Diemžēl JĀ!!!
Nu gan atklāsme! Cik ilgi pats valdībā - sen jau bija jābūt izmaiņām!!! Par velti nodokļu maksātāji savelk jostas???
Lainuss Pī. 06.04.2016. 10:51:07
Un kas šim ministram, kurš kopš XX gadsimta beigām jau apgrozās Saeimā un MK, ir traucējis lietas sakārtot??? Nu ir Medjugorjes jaunavas atklāsmes- saturs nav riktīgs, kvalitāte nav, algas- tas piektais desmitais...Kur tu pilsoni Šadurski biji aizkavējies visu šo laiku, ko tad ļāvi šitām nejaucībām notikt? Paši tak visi vienā pulciņā apgrozījāties šos gadus: Vētra, Namsone, Druviete, un citi speciālisti...A tagad, ka tautā saka: pagalam darbs un materiāli! Es gan tā nevarētu strādāt, jo tad kā korķis izlidotu no darba, pie kam neatgriezeniski.
Tieši tā! Latvijā visi grib augstāko izglītību! Kurš tad melnos darbus darīs, piemēram, šūs vai ēst gatavos? Piemēram, Daugavpils Universītātē jau sen būtu jalikvidē Humanitāras fakultātes Svešvalodas katedru! Kā var iemācīt svešvalidas, mācot divreiz-trīsreiz nedēļa? Un vēl, students atnāk uz lekciju, bet pasniedzējam te viena kaite, te otra(nogura, bērns no dārziņa jāsavāc utt.). Es nevaru iedomāties, lai padomju laikos, atnākot uz semināru students no docenta dzirdētu:"Nu, runājiet!" pats nav ne gatavojies, ne pārdomājis. Sen gribēju rakstīt par šo "augstskolu" uz IKVD. Un tad, tā saucāmie, bakalvri, iet mācīties uz tehnikumiem, arodskolām vai brauc uz Eiropas laukiem. Padomju laikos (cik slikti tie nebūtu) izglītībā bija kartība-visā Latvijā kādas7 augstskolas un daudz profskolu. Un tautas bija vairāk. Skolā mācām nezin kādas pārgudrības, to, ko būtu jāmāca augstskolā (ja cilvēks grib būt par inženieru), bet elementārās lietas, kaut vai par nodokļu atmaksāšanu, 20 gadīgs cilvēks nezina! Mājturība ir pārvērtusies par teorētisko kursu! Ka jaunieši nsmeja:"Kam vajadzīga algebra?" Tikai algebras skolotajam! Vai citu priekšmetu skolotājiem ir vajadzīgas zināšanas par tangensu, kotangensu!
Vienreiz pateica, kā ir.
UN pasakiet vēl, ka tā nav!!!!!!!!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.