Lietotājvārds
Parole
Nedraudzīgākās pašas nepieteicās...
Konkursiņš lai acis aizmālētu; kā jūs tērējat savu budžetu, kas sastāv no pedagogu iemaksām???
Izlasot nolikumu, skaidrs, ka jāpiesaka skolas vadībai. Tā ka viss atkarīgs no pašu vēlmes izvērtēt savu darbavietu. Pasākums skaists, vajdzīgs. Vairāk tādu, kur pozitīvs skatījums, iespēja celt skolas prestižu.
Tīģeriene 02.11.2015. 18:41:29
Kā mēs gribam visu kritizēt! Labi, ka ir konkursi, labi, ka ir skolas, kuras piesakās un iegūst atbilstošu novērtējumu! Priecājos par konkursiem, iespēju tajos piedalīties un iegūt balvas! Ja kādam ir labākas idejas - neviens neliedz izpausties! Lai mums veicas!
Smieklīgāku konkursu neesmu redzējusi. Atbrauc LIZDA biedri, staigā pa skolu skatās, padzer kafiju un izlemj JĀ ! ŠĪ IR DRAUDZĪGA. skolotāju istaba skaista, kabineti skaisti, bet vai skolotāji tiešām apmierināti neviens to nepēta. Beigās dabū apliecinājumu forša, draudzīga skola.
Kas tas par konkursu, kur piedalās 23 mācību iestādes.. Cik LV ir mācību iestādes? Ja gribēja vērtēt nevis tikai draugiem dalīt, tad vajadzēja pēc kritērijiem apskatīt visas mācību iestādes vai arī visas, kurās strādā vismaz viens arodbiedrības biedrs.
Malači! Apsveicu kolēģus no Lizuma- uz priekšu, Irēna, visās jomās izcili! Māra
Algu ziņā noteikti - nē! :)
Pārsteidz, ka teju visas PII. Bērnudārzi vien ir draudzīgi?
Un nedraudzīgākās? Ja ir "Oskara"nominācija, jābūt arī "Avenei"

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.