Lietotājvārds
Parole
Ja darbu vairs nespēj darīt - jākārto invaliditāte. Ja komisija invaliditāti nedod - jāmirst nost. Tāpat kā visiem citiem citās profesijās. Ironija, protams.... Bet te ir spilgti redzams valsts pārvaldes, ar nolūku radītais idiotisms. taisa izmaiņas 100 in vēl 130 likumos, lai tikai nevajadzētu kārtību ieviest. Lai tautai nepārtraukti būtu ko runāt, bet nekad līdz saknei neaizraktos...
50 $ bezmaksas Pokerstars nekustamo naudas nav nepieciešams depozīts šo saiti: goo.gl/l6MvGG !!!!!!
nu ,tad nevienam.
Nevis 80 procenti, bet 50 Valsts bērnudārzā grupiņā ir pāri par 20 bērnu, bet privātā bērnudārzā labi, kad 10 bērni. Tāpēc atšķirīga ir darbinieku slodze.
Skolotāja---Kad sākās priekšlaicīgās pensijas iespēju bums, nokārtoju to pirms saviem 60 gadiem. Rezultāts : nekad nevienu santīmu nesaņēmu , jo turpināju strādāt, bet pensija skaitās piešķirta ar to gadu ! Tagad ir maznodrošinātās pensijas apmērs, jo ...skaitās no tiem laikiem , bet par katru turpmāk nostrādāto gadu pieskaita kapeikas....Esmu visus darba gadus rukājusi divas slodzes, TĀPĒC ESIET APDOMĪGI un NEIEKRĪTIET !
un kāda tad tā pensija būtu?Nabaga graši,tā jau minimālā un tad 80 PROCENTI NO TĀS.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.