Lietotājvārds
Parole
Skolotājai 22.02.2016. 12:56:26
Un ko skolēni iesāks ar izglītības sertifikātiem naktī no 30.jūnija uz 1.jūliju? Kādēļ tos nevar izsniegt 1.jūlijā?
lasiet uzmanīgāk! 22.02.2016. 11:45:41
Skolotāji un potenciālie studētgribētāji, lasiet uzmanīgi un domājiet līdzi tekstam! Uzņemt REFLEKTANTUS, nevis STUDENTUS! Lai samazinātu garās rindas, samazinātu stresu darbiniekiem, kas pieņem dokumentus, tiek pagarināts laiks, kad var pieteikties studijām. Bet - TIKŠU VAI NETIKŠU BUDŽETA GRUPĀ - to gan noteiks vērtējumi eksāmenos, vidējās atzīmes vai pārrunas, ne jau numurs pēc kārtas reflektantu sarakstā
tas vai piesakās pirmais vai pēdējais neko neizšķir. Procenti sertifikātos un atestāta vidējās atzīmes, citur vēl arī sarunas ar pretendentiem...
Par lauku skolām kārtējo reizi netiek padomāts. Sertifikātus izglītības pārvaldēs saņem 30.jūnijā un skolās tikai vēlā pēcpusdienā. Tātad skolēnam uz skolu jādodas diezgan vēlā pēcpusdienā tos saņemt. Skolām tie ir jāsašķiro, jānokopē, jāiegrāmato, utml. Ārpus darba laika jāstrādā administrācijai, bērni var netikt atpakaļ uz mājām, jo autobusi vairs nekursē! Par ko domā Rīgā?!
Tie pirmie būs tie pēdējie un tie pēdējie būt tie pirmie.
Kādēļ nav bijuši gana talantīgi?? Visādi var būt, piemēram, nebija vairs vietas budžetā, jaunieties gaidīja veselu gadu uz nākamo pieteikšanos, tādēļ nākamajā gadā viņam vajadzētu dot iespēju pieteikties vienam no pirmajiem! Teiksim, jūnija sākumā, kamēr vēl nav zināmsi eksāmenu rezultāti.
Kādēļ vajadzētu būt tādām priekšrocībām cilvēkiem, kuri nav bijuši gana apņēmīgi vai talantīgi, lai iestātos uzreiz...?
Uzņemt vajadzētu jau no pavasara. Lai tie, kuri gaidīja viss gadu un kādu iemeslu dēļ iestājas gadu vēlāk (nepietika budžeta vietu, nepaguva u.tml.) būtu pirmie, kuri var iestāties.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.