Lietotājvārds
Parole
Tam, kas "vecāks"! Kā redzu nepietiekami rūpīgi izlasījāt tekstu! Izlasiet vēlreiz, vēlreiz un vēlreiz un tad iespējams pamanīsiet to globālo problēmu, kuru jūs pamanījāties attaisnot ar piebildi, protams neatbalstu, bet...! Lūk tas ir tas, kas nav pieņemams, pilnīgi nemaz! P.S. Kā jau teicu pirms tam, mans bērns ļoti labi rēķina. Ja es bērnu nebūtu mācījusi no kā viņam tas būtu radies, jo skolotāja jau gada sākumā viņam atmeta ar roku. Vēl puika saprot un runā jau angliski un krieviski, bet paši tai pat laikā esam pilnīgi latviska ģimene. Retoriskais jautājums tas pats!
Iveta, kam tad pirmajiem bērns ir jāmāca? Man gan šķiet, ka tā ir ģimene. Padomā pati, grupā ir 24 bērni, parēķini cik laika skolotāja var veltīt tavam bērnam? Un grupā ir vairāki bērniņi, kuri neapgūst tik ātri un nevar apgūt lielā barā, jo viņiem vajag individuālu pieredzi. Protams, neatbalstu, to, ka skolotājs jau mācību gada laikā noraksta bērnu, jo katram bērnam ir savs mācību un apguves temps. Un bērna mācīšana mājās neprasa šausmīgi lielu laiku un grūtības, nav jau jāapgūst augstākā matemātika. Turklāt šāda kopīga mācīšanās vakarā ir iespēja vecākam būt kopā ar bērnu, bērnam sajusties vajadzīgam, iespēja ar bērnu parunāt. Jo darba temps, mums vecākiem, ir tāds, ka bērni jau tā lielāko daļu pavada bērnudārzā. Nenogrūdīsim savus bērnus tikai uz citu pleciem!
No pieredzes... pašvaldības bērnudārzs...mācību gada sākums, skolotāja spēcīgi sašutusi par manu dēlu saka - mammīt, ko gan jūs iedomājaties, jūs neesat savam bērnam neko iemācījusi! Viņš nemāk ne lasīt, ne rakstīt, ne rēķināt utt, utjp. (taisnīguma labad jāsaka, ka manam dēlam pieklibo lasīšana, bet tā kā viņam ir tikai 6 gadi, tad ceru, ka vēl nekas nav zaudēts, lai gan no skolotājas sapratu pretējo) ... skolotāja turpina ar apgalvojumu, ka bērns būs jāatstāj uz otru gadu. Kad aizrādu skolotājai par tādu runāšanu, jo ir tikai vēl oktobra vidus, kā gan var pateikt, ka viss jau izlemts, tad skolotāja atbild... a ko jūs domājāt, kam viņam viss jāmāca, tas mammīt ir jūsu pienākums! Jūs ko domājāt, ka es to darīšu jūsu vietā!!! Nedomāju, ka svarīgi ir bērnudārzi, privātie vai pašvaldību, domāju svarīgi ir skolotājām sākt domāt kā agrāk, ka bērnus māca cilvēks, kurš to mācījies darīt nevis kurš katrs! ...un lai nu citi vecāki neapvainojas un nesaprot manu teikto nepareizi, bet mēs, vecāki, neesam skolotāji, un mums nav jāiet uz skolām skolotājus mācīt un skatīties tiem uz pirkstiem, bet jādod iespēju skolotājiem sevi cienīt un likt saviem bērniem cienīt skolotājus, lai skolotājiem nepazūd vēlme mīlēt bērnus, patikt bērnus mācīt un neatmest ar roku bērnam, ja viņam kāds priekšmets mazliet nesanāk! Starpcitu, mans dēls lieliski rēķina, tā kā par norakstāmu tādu nenosaukt! ;)
Privāt b/d skolotāju darbs ir līdzvērtīgs pašvaldības pii.skolotāju darbam, tāpēc arī pēc valsts nodokļu samaksas jābūt vienādiem noteikumiem.
Darbs ar vienādu "kontingentu", maksājot vienādus nodokļus. Kāda sadalīšana???
Izteikti zema zināšanu līmeņa piemērs labi redzams raksta tekstā: "......Komisijas deputāti vienojās, ka Saeimas Juridiskais birojs sagatavos savu atzinumu par to, vai pirmsskolas izglītības pedagogus drīkst SADALĪT (izcēlums mans - Dz) un noteikt, ka izdienas pensiju saņem tikai tie, kas strādā valsts un pašvaldību bērnudārzos..."
50 $ bezmaksas Pokerstars nekustamo naudas nav nepieciešams depozīts šo saiti: goo.gl/l6MvGG
Skolotāja 2 29.01.2016. 17:39:21
Un man ir pieredze, ka no pašvaldības pirmsskolām uz privāto nāk bērni ar izteikti zemu zināšanu līmeni.
no pieredzes...bērni, kas uz pašvaldības pirmsskolu pārnāk no privātajiem ir ar izteikti zemu zināšanu līmeni
No pieredzes- privātajos bērnu dārzos audzinātājas strādā ar lielāku atdevi un ieinteresētību.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.