Lietotājvārds
Parole
kaķis > suns 02.02.2016. 09:13:19
Vai die ... nu gan sasmējos. JĀMIRST BADĀ, jo ēdienam nav pievienots sāls! Tak paņem, dēls, sāls šķipsniņu no mājām un paēd! Vai tiešām VIDUSSKOLĀ nemāca risināt problēmas? ... P.. S. Nu, bet vispār jau ironiju sapratu.. :D
Mums ar tikai āboli un burkāni.Bērniem garšo, taču rakstā minēto daudzveidību gan nesaņem.
Mūsu skolā 01.02.2016. 20:07:39
pārsvarā ir āboli, šad un tad kāda paka burkānu. Bet mēs neesam lepni un graužam ābolus ka šņakst vien :) Paldies par šo iespēju!
Āboli, bumbieri, burkāni... Vienu gadu bija arī kāposti. Grauza uz nebēdu.
Vidusskolā vispār nedod neko, jāmirst badā - pusdienas bez sāls nav ēdamas, un bufetē pārdod ūdeni, dārgas sulas, un dārgus riekstus, un sausiņus, kurus nevaru ēst. Jauki!
Lasu ,ko raksta VETA un gribas pajautāt-kurā skolā tie laimīgie bērni saņem visus šos dārzeņus?!! Salaspils 1.vidusskolā ir bijuši tikai burkāni!!!Tikai vienu reizi bija bumbieri un pāris reizes āboli!!! Noriebušies!!!
Piekrītu iepriekšējiem komentāriem, arī mūsu skolā ir tikai burkāni, rudenī vēl paretam āboli. Protams, kad tikko šī programma iesākās visi ēda ar gardu muti, bet nu jau tikai tie burkāni, burkāni vien sāk skolēniem apnikt un es viņus saprotu, varbūt tad tās dzērvenes varētu..
Tracina šī ņergāšanās. Dod par velti vietējos augļus/dārzeņus - bet nē, nav labi, ta par skābu, ta par garlaicīgu, šis, tas. Deva bulciņas - bija slikti, neveselīgi. Tagad nedod, atkal nav labi, nav, ko ēst. Makaroni - slikti, griķi - vjek(lai ko tas nenozīmētu) , kartupēļi, bēē, neveselīgi, kotletes - fui. Zupa, putra, sautējums - pē, kas ko tādu ēd. Tad ņemiet līdzi savu ēdiena kārbu un ēdiert savas čia sēklas ar godži ogām un pilngraudu nūdelēm no Monako prinča dārzniecības. Neticu, ka visi šie skolas ēdiena šņakarētāji mājās tik veselīgi, pareizi, ekobioloģiski ēd. Neticu.
Patiešām varētu vēlēties augļu un dārzeņu plašāku sortimentu,ta tik āboli un burkāni!!!
Manā skolā ir bijuši tikai āboli un burkāni. Daži savus ābolus un burkānus atdod citiem, daļa pusapgrauztus izmet, vairums gan gardi notiesā:)
Programmas "Skolas auglis" ietvaros skolēni saņem ābolus, bumbierus, lielogu dzērvenes, kāpostus, kolrābjus, burkānus, kāļus, ķirbjus vai asorti porcijas. Programmas mērķis ir iepazīstināt bērnus ar svaigu augļu un dārzeņu piedāvājumu. Hmm.. No rakstā minētajiem augļiem un dārzeņiem šajā (un arī pagājušajā) mācību gadā esmu manījusi tikai un vienīgi ābolus. Kur tad piesolītā daudzveidība?
Mums skolā šie našķi pazū viens un divi! Nav gan novērots, ka mētāos pa stūriem un skolēni tos nelietotu..
Saņemt ir viens, lietot - kas cits.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.