Lietotājvārds
Parole
Dr. Kariņa 03.02.2016. 08:22:01
Vakcinācija ir visiedarbīgāka metode kā pasargāt savu bērnu no saslimšanas ar gripu. Lai gan katru sezonu saslimšanu izraisa citi gripas vīrusi, arī vakcīna katru sezonu ir cita, kas ir izstrādāta rūpīgi sekojot gripas vīrusu cirkulācijai Pasaulē un prognozējot katras sezonas aktualo vīrusu tipu. Lai gan pagajušā sezonā vakcina nebija veiksmīgi trāpīta mērķī, šīs sezonas vakcīna darbojas labi ( kā tas parasti līdz šim ir bijis ). Jo vairāk cilvēku būs vakcinēti, jo mazāka būs iespēja inficēties arī nevakcinētajiem.
Līga, nevajag uzreiz aģi'tēt par potēšanos. Ar profilaktiskiem darbiem mierīgi var iztikt bez imunitātes graušanas. Katru gadu taču gripas vīruss ir citādāks, tātad tas ir tikai sevis mierināšanai. Veselīgs dzīvesveids, manuprāt, ir 100% iedarbīgāks par kādu gripas poti. Protams, ir lietas pret kurām obligāti jāpotējas, bet griba varbūt arī nav viena no tām. Piekritīsiet?
Neaizmirsīsim par vakcināciju!
Ķiploki - pastriprināti, veselīgs uzturs - ikdienā. :) Un nevajag aizmirst par ikdienišķām pastaigām. Manuprāt, ar to arī pietiek.
tā tas notiek 01.02.2016. 18:00:16
Diemžēl skola ir īstākais infekcijas perēklis (līdzīgi kā autobuss vai jebkura cita publiska vieta)! Pietiek vienam nošķaudīties un ... . Nav noslēpums, ka daļa bērnu līdz pēdējam tiek sūtiti uz skolu. Mammām darbavieta jāsaglabā! Slimu bērnu aizsūtīt mājās, ja tur nav vecāku- nu nevaram! Arī skolotāji, kas velkas līdz pēdējam, jo nav jau kas aizvietotu, pusslimi velkoties uz darbu, ir īsti perēkļi! Daļa neatļaujas slimot un ņemt lapu, jo tad nākamajā mēnesī galus savilkt vairs nevarēs. Tādas ir tās mūsu ALGAS! Nodarām ļaunumu ne tikai sev, bet arī apkārtējiem! Kas galugalā kuram teiks "paldies"?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.