Lietotājvārds
Parole
Nav neviena vecāka, pedagoga un vadības, kurš kādā brīdī nepaliktu dusmīgs un vienmēr reaģētu pārdomāti. Protams, labās sejas pedagogiem vajadzētu pielikt pie algas. Skola kā jebkura iestāde visbiežāk grib rādīt jauku fasādi jeb vitrīnu, sakot ar mums viss kārtībā!
Par Rīgas Franču liceju: ja Spīdola rakstiet vispārīgi, konkrēti neparādot situāciju, tad esat vardarbīga savā apgalvojumā gan par skolotājiem, gan vadību, gan psihologu!
Citā parasti redzam un neciešam to, kas ir pašā, proti, par citiem spriežam pēc sevis, proti, viss, ko esi pateicis par citu, to esi pateicis par sevi pašu...
Jūtu, ka Jūsos ir liels sarūgtinājums... Ļoti žēl! Bet, iespējams, tāds ir arī tajos, ar kuriem grūti sastrādāties...
Jā Puķe, diemžēl notiek. Pat ņemot vērā, ka skolotājiem ir radīti gan pienācīgi darba apstākļi gan slodze nav 40h nedēļā, utt. Līdz ar to man kā šādu skolotāju kolēģim ir praktiski neiespējami sastrādāties ar viņiem. Par dalību skolas attīstības plāna izstrādē, ārpusklases pasākumiem, skolēnu motivēšanas un atbalsta pasākumiem vispār neiet runa. Rezultātā kāpēc, lai skolēni sastarpēji neapsaukātos, neizturētos rupji un riebīgi viens pret otru, ja ir šādi pseido-skolotāji, kuri rāda tik uzskatāmu piemēru.
Es arī strādāju skolā, bet ar tādiem brīnumiem - nohaltūrēt, uzbļaut, nolamāt, uzēsties - neesmu saskārusies. Kaut kas neiedomājams, ja tā kaut kur notiek!
Noklausiita saruna kaadaa skolas eedniica: Blaviens ta literaturas un valodas skolotaja ir galigi debila, tadas prasiibas , sacerejusm , diktaats majas darbi, ka no vinjas tikt valjsaa? Atbilde no pieredzejushajiem: Pastastiet kada vinja breismiiga vecakiem un ,lai vecaki aiziet pie direktora, tiksiet valja , mes ta jau izdariijam ....
Atbilde Skolotājai. Protams cēloņi ir jāmeklē ģimenē, bet neaizmirsīsim, ka visa sabiedrība kopumā ietekmē katru bērnu un jaunieti. Par vecāku tiesību atņemšana - valdības nostāja - "nekādus bērnu namus". Ja jau nav kur likt pašreizējos šo iestāžu iemītniekus ko tad iesāksim, ja klāt nāks vēl viens liels papildinājums?! Un visbeidzot, ja skolotājs savā stundā, skolas koridorā neprot panākt kārtību un to, ka viņu respektē, es uzskatu, ka vienīgā izeja ir ATLŪGUMS.
Skolotāja -atbilde C 05.11.2015. 11:22:18
Jā, skolotāji ir dažādi, bet bērns nāk no ģimenes. Skola nevienu par mežoni nepadara, nemāca ne lamāties, ne internetā preteklības rakstīt, ne fiziski kādu bērnu iespaidot. Varbūt ātrāk vajadzētu atņemt vecāku tiesības tādiem, kuri tikai saražo bērnus un pārlutina vai kuriem ""nav laika". Mūsu vecākiem gan nezin kāpēc bija laiks, laikam jau gultā gulēja un spļāva griestos! Normāls!! bērns prot uzvesties sabiedrībā. Skoltāja, kurai nev problēmu ar uzvedību unh iztiek bez lamāšanās un kaušanās.
Agnija! Ej un pastrādā skolā, paskaties kāda "izcilību plejāde" māca skolēnus - daļa skolotāju kuri grib, var un dara (tiem arī sanāk), bet neaizmirsīsim to baru, kam viss ir pie tās vietiņas. Ka tikai ātrāk nohaltūrēt tās stundas, kādam uzbļaut, uzēsties nolamāt, gudri izrunāties, bet reāli strādāt un/vai risināt problēmas to gan NĒ! Ātrāk tādus kadrus no skolas sviest laukā!!! (Tad arī varēs kaut ko par izglītības kvalitāti runāt). Tā kā Agnija, laipni aicināta piebiedroties, mūsu, skolotāju pulkam :))
Skolēniem vajadzētu vairāk mācīt ētiku, sociālās zinības. Nu nekad, nekad, pagājušajā gadsimtā skolēni masveidā tā neatļautos konfliktēt ar pedagogiem. Vakar dzirdēju, ka meitas skolā jauniešiem esot ""plāns", kā izēst matemātikas skolotāju. Nu, tas ir briesmīgi. Viņa varbūt ir stingra, bet daži no viņiem arī nav labāki - tas, kā provocē un runā pretī, nav normāli.
Ļoti jauki. Cerams, ka kādam arī palīdzēs!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.