Lietotājvārds
Parole
Ja direktoru apmācība un dalīšanās pieredzē ir kvalitatīva, var tikai priecāties par šo iniciatīvu. Tas, kurš vairs nemācās, nepilnveidojās, vairs nav direktors. Vēl vērtīgāk, ja iegūto ievieš savā skolā. Arī manas skolas direktore bija šajā klubā, skolā viņu redzējām ļoti reti un arī nav zināms par viņas ieguvumiem.
uzskatu ka nedrīkst tā būt.ka direktors sēž savā krēslā gadiem,ir jābūt tomēr noteiktiem gadiem,tās ir mūsu domas un to arī vēlamies.
Vai tad MELLEI vēl jāmācās???????
labvakar, diez no kādas skolas ir tā pele? Vai šī pele zin, ka māca skolēnu nevis priekšmetu,
(NE)IESPĒJAMĀ MISIJA - kurš vispār šo stulbumu izdomāja?! Nav jau runa par ierakstu izglītības diplomā "pedagogs", bet par to, ka šie "izcilie" kadri tik tiešām neko nejēdz no skolas dzīves kārtības un lielākā daļa arī ir nejēgas tajā zinātnē ko viņi mēģina pasniegt skolēniem (it kā bakalaura grāds ir, bet saprašanas nekādas). Laikam augstskolu pabeiguši uz knapiem 4 un 5 vērtējumiem un copy-paste bakalaura darbiņu :)) P.S. Mūsu "visgudrākā, izcilākā un par skolotājiem dien un nakti domājošā" ministre kā reiz arī nāk no šī klubiņa (kā klubiņa kuratore).
Vai tad nepietiek ar podiem ko misionāri sagāž skolā? Vēl direktorus sāks mācīt! Mums ir viens misionārs, kas pat neapjēdz kādu priekšmetu viņš māca.
Interesanti 05.11.2015. 12:58:52
Vai tur runās par skolotāju algām? Jeb klubiņā viss ir ok?
Jauka iniciatīva! Čupošanās, kas ne vienmēr ir formāla, ļoti uzlabo darba spējas un kopējo atmosfēru pēc tam īstajā darba vietā.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.