Lietotājvārds
Parole
atbildot uz priekšu! 25.02.2016. 12:28:38
esmu vienmēr dalījusies ar savām prasmēm un atradumiem. Braukusi uz konferencēm un metodiskām sanāksmēm, neesmu turējusi sveci zem pūra- ievietojusi savus darbus gan liis materiālos, gan skolotāja portālos. Un ja man ir ideja, ko pati nevaru realizēt, tad "uzdāvinu" tam, kurš to paveiks. Jo!!! nu nepaņemsim mēs savas zināšanas līdz uz to sauli.
Uz priekšu! 23.02.2016. 07:05:16
Lūdzu - ŅEMSIM PIEREDZI - un pieteiksimies visdažādākajos KONKURSOS skolotājiem!!! BET. Kāpēc man (visu mūžu - kyursos, semināros utt.) jādalās savā pieredzē, kas ir mans pedagoģiskais spēks, veiksmes un profesionalitātes noslēpums? Es taču drīkstu tāpat kā jebkura firma glabāt savu veiksmes kodu, neatklājot visas kārtis konkurentiem. Muļķības? Jā, lūdzu, cienījamie Ērgļi - pieredzē pie Lakstīgalas, cienījamās Rozes - pieredzē pie Saulespuķes, cienījamie ....
Zemenes MMANAS MĪĻAKAS oGAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zemenes rit zemeņu diena!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nevēlos aizskart, bet uz mūsu skolu ir pārnākuši vairāki bērni, kuri dažādu iemeslu dēļ nevar (vai nevēlas) turpināt mācības skolās ar alternatīvu pieeju izglītības satura realizācijai. Diemžēl šie bērni lielākoties nespēj iekļauties ne mācību procesā, ne sadzīvē. Mans secinājums- ja sāk šādi izglītoties, tad lai arī turpina līdz augstskolai. Citādi tā ir bērnu sabojāšana.
Bobs Ārlijs 22.02.2016. 15:48:34
Neteikšu ne vārda- ne labu, ne sliktu par šo jauno pedagoģi. Kāpēc? Jo neesmu redzējis nevienu mācību stundu, ko jaunā dāma vada, pat ne rakstītu stundas plānu. Neesmu ne reizi ticies, lai kaut vai justu- ir harizma, vai nav. Nav neviena vecāka vai skolēna, kurš kaut kur būtu publicējis iedvesmojošu stāstu par skolotāju Danu. Tā ka pagaidām atturos.
Domāju, ka tagad Latvijā ir viens superskolotājs. Vēl vajag vienu superskolotāju pamatizglītības posmā un vienu superskolotāju vidējās izglītības posmā. Tās meistarklases ir jāmāca studentiem un topošajiem pedagogiem-misionāriem, lai spēj skolā nostrādāt vairāk par vienu gadu. Lai veicas!
Varbūt Dana varētu izveidot vietni, kur ieliek katras nedēļas vadītās stundas, lai mēs, citi skolotāji, varam skatīties un mācīties, kā izcili jāstrādā? Citādi tā daudzināšana par labāko pasaules skolotāju ir katru nedēļu, bet kā to tik labi un progresīvi izdarīt - tas paliek liels un neredzams jautājums!?
Varbūt Dana var rīkot webināru (videoknferenci)? (Kaspars Bikše no www.pedagogs.lv regulāri sūta uz skolu webināru piedāvājumus).
Dana, tu esi malace! Prieks par tevi!
kaut kā pārāk saldi...
Viss ir lieliski, jauki, ambiciozi, radoši, citādi ... Tas par procesu. Ja tam būs labs rezultāts, tad viss patiešām būs lieliski, jauki, ambiciozi, radoši, citādi ... un meistarklašu vērts. Jo - katram nopietnam darītājam tomēr būtu jāinteresē sava darba rezultāts, proti, kā tālāk veidosies šādi skolotu bērnu dzīve, viņu spējas iekļauties dažādās sistēmās tālā, spēja mācīties patstāvīgi, konkurētspēja, karjera. Nu nevar taču darba nozīmīgumu vērtēt pirms ir kaut mazākā nojausma par rezultātu.
Ha, nu ja, meistarklases rīko ikviens, kam nav slinkums - māca makarūnus cept, iepazīt sevi, meditēt, Uģis Kuģis vispār 24/7 māca citiem dzīvot. Nebūtu slikti, ja meistarklases rīkotu cilvēks, kurš ir tiktiešām starpautiski novērtēts, un kuram var uzticēties. :)
Domāju, ka Dana tagad mierīgi var tīkot meistarklases skolotājiem.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.