Lietotājvārds
Parole
Acīmredzot kadru trūkums sākas. Bet reizēm tas jaunizceptais studentiņš ir daudz labāks kā dažs vecais. Viss atkarīgs no cilvēka. Kamēr studē un vecāki vēl pabalsta, pietiek ar to pedagoga aldziņu. Vēlāk nāks nākošais studentiņš.
Бармалей 11.11.2015. 11:29:35
LSPA уже давно не учит ни чему
Šeit būtiska loma ir/būs iestādes vadītājam. Ja vēlme ir sniegt audzēkņiem kvalitatīvu sporta izglītību, uzskatu ka nevar būt šāda norma kā iestāšanās...(droši vien iemesls ir treneru trūkums),bet nu mūsu Valdība jau zina labāk...Un paši pēc tam atkal sev paaugtinās algu pa labi paveikto darbu..
Līga- to jau sen sen sen var darīt!!!
LSPA studenti drīkst strādāt par sporta skolotājiem, tas jau tekstā ir minēts.
Pirmā mediķu kursa ārsti varēs operēt, pirmkursnieki stomotologi raut zobus u.t.t. Un cik nesen padzina no b/dārziniem jaukus audzinātājus ,jo nebija vēl diploms kabatā. Sportā bērni ir kā spēļmantiņa?
Ak tā....tad jau sanāk ka nemaz nevajag mācīties!!!
Nedomāju, ka tas ir kas revolucionārs. Drīzāk vajadzētja ļaut, lai LSPA studenti var parastajās skolās vadīt sporta stundas.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.