Lietotājvārds
Parole
Domāju, ka streiks šobrīd ir vienīgā pareizā komunikācijas forma ar valdību! Pēc budžeta pieņemšanas naudu neredzēt...;(
Nu tad spiežam patīk, lai redz cik ir streikot gribētāji, pietiek gausties, parādam savu nostāju!!!
Nu šī Lizda vadība izskatās normālāka nekā vecā, vecā gribēja modeli ieviest. Šī vismaz pasaka, ka modelis ir nederīgs.
LIZDA vadība ir nelietīgi nodevēji!
Ko jūs te varat kko murgot par streiku? Tak nebūs streika, jo visi vnk bremzē, neviens tak nepakustēsies, jau ar piketiem sevi pazemojam, nu tad aiziet, kad streikojam ? Bez LIZDA arī varam iztikt, tā arī strādāsim par grašiem čakarējot savus nervus.
LIZDA ir impotenta jeb drīzāk frigida!
Tiek novilcināts laiks līdz budžeta pieņemšanai.
viss kā parasti - tin ap pirkstu, velk laiku, imitē darbību......
Jo ātrāk sāksim streikot ,jo ātrāk beigu ,beigās ko sasniegsim! Katra diena vilcināšanās ļaus opozīcijai kādu iznīcināt.
Streikotspēju es neredzu. Hroniski. Kā skolēnu tēvs es streiku atbalstītu. Jāsaprot, ka šī valdība skolotājiem pati nepiešķirs neko. Pilnīgi neko, jo skolotāji nav Prudentia, "apvienotās" Sīrijas un Afganistānas valsts bēgļi ar Turcijā pirktām viltotām pasēm, uzpūsto birokrātijas štatu dvēseles utt. Ja valsts naudu noņem pat medicīnai, kas ir veselības un dzīvības jautājums, tad ko vēl cerēt attiecībā uz skolotājiem?
LIZDA- oportūnisti un nodevēji! Skolotāji vienkārši ir pret jauno modeli! Kādi vēl uzlabojumi un papildinājumi? Ja nestreikosim tagad, tad tā būs pēdējā izniekotā iespēja kaut ko mainīt. Viss tālākais jau būs izglītības sistēmas agonija.
papildinājums 10.11.2015. 14:26:02
..un nereažojiet tukšas preses relīzītes ar savu sansiegumu uzskaitījumu = PROTOKOLU - PILNĀ TEKSTĀ. Izglītības sfēra ir publisks sektors, tad arī publiski atskaitieties. Preses relīzes, zinām, kā cep, paldies, Jūsu biedriem to musoru nevajag, nevajag arī pārējiem!
LIZDA, IZM un komisija 10.11.2015. 14:23:14
Esiet tik laipni, tūlīt pēc Pedagogu streika izlīgšanas komisijas vienošanās protokola parakstīšanas, noskanējietprotokolu un nopublicējiet savās mājas lapās = nav ko slēpties = esiet atbildīgi pret saviem biedriem un ļaujiet saviedrībai palīdzēt Jums sasniegt savas prasības! Parādiet - kas jāizdara valdībai, ko LIZDA ir aizstāvējusi un ko ietirgojusi!
Cik ilgi šis jautājums būs "neskaidrs"? Sajūta tād, ka LIZDA nemaz negrib streiku.
Jaunajam modelim - NĒ!
Cien. pedagogi! Lai mūsu cienījamā arodbiedrība trūkstošo naudu algām paprasa no deputātu pieliktajām algām. Viņiem jau t;ā ie liela alga bez darba.....
atceroties neseno vēsturi 10.11.2015. 10:07:42
"Turpmākajos gados skolotāju skaits būs jāsamazina vismaz par 6000 cilvēkiem, jo 28 000 skolotāju valstī uzturēt nevarēs" - R.Ķīlis, 2012.gads. "Situācija, kad "padsmit skolēnus māca padsmit skolotāji", nav racionāla" - M.Seile, 2015.gads.
Kā var tik ļoti visu sarežģīt, samudžināt, ka beigās tu vairs neko no visa tā nesaproti.
Vai tad kaut kas jebkad šajā nozarē ir bijis skaidrs un saprotams? Un vēl no arodbiedrības? Un vēl par tik kardinālu protesta formu kā streiks?
Jāiet uz AirBaltic - tur 80 miljoni momentā atradās.
Man vienīgajam no sākta gala gan viss bija skaidrs? Skaidrs, ka nenotiks.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.