Lietotājvārds
Parole
zinu ko saku 03.02.2016. 20:36:25
No kā tad tā rūpīgā atlase tiks veikta? Tagad skolotāju profesiju, kas savu nākotni tiešām cer saistīt ar skolu, ja kaut ko varēs strādājot nopelnīt, varētu būt 1-2%, pārējie- citur netiek iekšā, bet pastudēt grib. Jauniete no maniem ļoti švakiem audzēkņiem par maksu teju būs diplomu saņēmusi, bet vēl joprojām rakstot garumzīmes neliek, teikuma robežās neorientējas, mazajai māsai 3. klases uzdevumus nespēj izpildīt.Tas vēl maigi teikts.
Mūsu skolā pat audzinātājus nevar atrast, kur nu vēl skolotājus.
"Šāds uzdevums ir iekļauts jaunveidojamās valdības deklarācijas jaunākajā versijā." Piemēram, ir minēts, ka tiks veidota sistēma, lai par pedagogiem kļūst zinošāki un mērķtiecīgāki cilvēki, Kauns!!! Šajā samuļļātajā tekstā vārdi "zinošāki" , "mērķtiecīgāki" ir saprotami VIENĪGI KĀ SPRIEDUMS MUMS , KAS SKOLĀ STRĀDĀ TAGAD un neesam zinoši un mērķtiecīgi. ! Vai nu kantoristes nezina latviešu valodu, vai ir kļuvušas tika ciniskas, ka atļaujas publiski aizskart dzīvus cilvēkus. Kauns, ka veidojas valdība, kurā valda tādi murgi.
Redzi, Aiga, arī es esmu virs 55.gadiem, taču pensija man aiz kalniem, vēl 9.gadi tā jāpelna. Neprasīju un nelūdzu sev pensionēšanās gadus pielikt. Arī Tev, jaunais skolotāj, šie gadi pienāks un būs arī Tevi ar ragaviņām no skolas jāizvelk
Zaiga Daiga 02.02.2016. 13:53:59
Lai tik atlasa, paši kājas noaus lasīdami.
To Aiga: Varbūt tie pensionētie ir labāki par Jums? Pie tam strādā savā skolā uz vietas, nevis savienotāji...
Redzi Aiga- Tu gribēji vairāk nopelnīt, meklēji papildus darbu (absolūti nenosodu!), un esi neapmierināti, ka pensionāri turpina strādāt. Bet arī viņiem gribas kaut vai tos dažus gadus, ko vēl var pavilkt, saņemt kaut cik cilvēcīgu samaksu, varbūt pat iekrāt kādam pirkumam vai veselības uzlabošanai. Ar pensiju vien tas nav iespējams- tā ir tikai bada maize! Atliek cerēt, ka līdz tavas pensijas laikam būs kas mainījies uz labo pusi.
Aiga, Latvijas kangari neļāuj mums iet pensijā no 55 gadiem, tāpēc mocamies. Jābūt vai nu algai vai pensijai.
Kāda atlase? Drīzāk jādomā kā vispār piesaistīt dabaszinību skolotājus, kuri līdz ar pensionāru aiziešanu Latvijā kļūs par retumu.
Man svarīgākais šajā rakstā likās :"izstrādāt plānu pārejai uz vienotu izglītības standartu mācībām valsts valodā valsts un pašvaldību finansētās izglītības iestādēs, kā arī tiks sākta tā īstenošana". Tas tad novērsīs Rīgas unikumu, ka latviešu bērniem nav bērnudārzu, bet krievu bērnudārzos mēģina ielikt latviešus.
Mēs jau tās valdības deklarācijas zinām... Papīrs pacieš visu...
Nu, nu... :-) Tas koks ir ar diviem galiem - vecie ir tāpēc, ka jaunie par tādu naudu strādāt neies!
Un kur tie jaunie ies strādāt? Dažā skolā 2/3 skolotāju vecumā virs 55 gadiem, daudzi pensionāri, bet neviens projām neies. Rudenī, kad uzzināju par slodzes samazināšanu, meklēju iespējas blakusdarbam tuvējās skolās - man skaidri pateica, ka neviena pensionētā skolotāja tuvāko 3 gadu laikā negatavojas iet projām. Tā lūk!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.