Lietotājvārds
Parole
Muldēšana 02.02.2016. 18:01:50
par reformām nav liela māksla. Drīzāk vajadzētu parskatīt mācību vielu, lai nav tik daudz jāzubrās lieka un nevajadzīga.
" Vienotība"! Tās nostāja nav sveša!
ziņu sekotāja 02.02.2016. 17:55:41
Šadurskis arī kaut ko citu prot bez vīpsnāšanas?
Man atkal šķiet, ka Šadurskis raks tikai augstākās izglītības lauciņā, jo pats nāk no tās vides un skolotāji atkal būs pielīdzināti apkopējai un zemāk (apkopēja par savām 8 nenostrādātām stundām patiesībā saņem UN SAŅEMS lielāku atalgojumu, jo skolotājs 8 stundās dienā slodzi nevar "vīt" =>...). Ja pieturēsies pie Seiles uzražojuma, 36 apmaksātās stundas=50-60 reālās darba stundas=>skolotājs par darba stundu jau pelna mazāk un pelnīs vēl katastrofāli mazāk. ( arī kā minimālās algas saņēmējs). Un tauta atkal brīnīsies, ar ko tie skolotāji ir neapmierināti, jo izsludināts būs, ka skolotājiem pielikts pie algas. Man Šadurskim ticība līdzinās ar 0. Šadurskis= rudā lapsa!
Atbilde Violai. 02.02.2016. 17:26:23
Pilnīgi piekrītu!Riebjas visa šī kladzināšana!Tur jau tā lieta,ka IZM darboņiem par katru cenu jāparāda,ka par kaut ko saņem algu! ļAtļaujiet beidzot skolotājam strādāt pēc būtības! Un arī pienācis laiks ir parādīt- PAR KO TIE TUR SAŅEM ALGU!Vai nu vispār likvidēt šo kantori! Tā vien liekas, ka notiek tīša kaitniecība.
Cik žēl, ka R,Ķīlis savā runā demonstrē tādu "rejoša šuneļa" attieksmi. Liekas, tik inteliģents cilvēks, kas būtu spējīgs ar cieņu izturēties pret citiem. Kāds ir viņa runas mērķis? Kam to vajag - tagad dot tādus negatīvus mājienus? Viņš - eksperts, kam jau tagad viss skaidrs? Vai arī mazvērtības kompleksi moca, atskatoties uz paša veikumu?
Arodbiedrībai vajadzētu skaidri pateikt, ka tādus kā Šadurkis jātura pa gabalu no izglītības ministrijas. Lai dara ko citu. Viņš nevar. Nu nav potences!!! Laikam kādu nedēļu jāstreiko būs. Citādi jau nesaprot.
Darbarūķi strādā, bet ministri nenogurstoši čibinās, no kā nekāda labuma nav.
Man Ķīlis vienmēr atgādinājis tipisku skolnieku - parādnieku, kurš vispirms ir skaļi pārliecināts, ka šoreiz viss būs super, tad nākošā fāze ir - termiņu bezgalīga stiepšana ar dažādiem aizbildinājumiem, kas visi ir ārkārtīgi "objektīvi" un "ticami", bet patiesībā pilnīgs blefs, tad - slimošana un spiešana uz jūtām un tad izstāšanās no spēles. Neticu nevienam viņa spriedumam - tajos ir daudz dekorativitātes un maz jēgas. :)
Tieši tā.
Nu šis vīrelis lai labāk paklusē, tāds reformeris, ka mēs visi izglītības sistēmu šī Napoleona dēļ turpinām nivelēt. Nauda seko skolēnas, katrs vieninieku karalis skolās tiek pieturēts, prasības nekādas, jo nav , kas spēj darīt un domāt. Lūk, IZGLĪTĪBA!!!!!
Apnicis šis vārds "ŗeforma". Skolām jāstrādā!!! Radoši jāiet līdzi laikam, jāsasniedz rezultāts- domājošs, savu zemi cienošs un ģimeni mīlošs jaunietis. Un nevis tikai visu laiku jāskandina viens vienīgs vārds- reforma, reforma, reforma. It kā cita nekā nebūtu ko darīt. Latvija pilna ar gudriem, radošiem skolotājiem. Jānodrošina vienīgi cieņpilns atalgojums. Strādāt vajag, nevis reformēt!
Nu varētu padomāt, ka Ķīļa laikos visi bija laimīgi. es atkal uzskatu, ka Ķīlis sagrāva pēdējos izglītības sistēmas balstus.
Un KURŠ no Latvijas neatkarības laika ministriem izglītības jomā nebūtu čabinājies, muļļājies, stiepis gumiju vai imitējis darbošanos???
Gudrs kritizēt, ko tad pats nestrādāja?
Niknais Kalašņikovs 02.02.2016. 10:25:30
Smags lēmums vēl nenozīmē pareizs lēmums. Bieži tas ir "Vētra ūdens glāzē"
Roberts savos izteikumos ir kļuvi MAIGĀKS
Vai labāk tad ir reformas reformas pēc? :) To jau mēs pieredzējām pēdējos gados izglītīb uz urrā, redzam, kur esam nonākuši.
PIekrītu Ķīlim, tā arī būs! tas ir vienk amata aizpildīšana amata pēc!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.