Lietotājvārds
Parole
Normālas algas būtu maksājuši bērnu vecākiem. Tiešām sovjetiski. -Mēs jums, vecāki palielināsim darba slodzi, jo jāceļ minimālais. Ietaupīsim un tad iedosim jūsu bērnelim pabalstiņu. Redz, kur mēs dāsni!
Būtu labi, ja kāds pirms "bonusu" piešķiršanas arī painteresētos - vai trūcīgās, maznodrošinātās ģimenes statuss ir faktiski vai tikai uz papīra ... Kā arī - ko pilngadīgie trūcīgo vai maznodrošināto ģimeņu locekļi dara, lai uzlabotu savu ģimeņu apstākļus/statusu...?
Tātad nevis visiem skolēniem, BET līdz 9.klasei PLUS maznodoršinātjaime (1000).
Paskaidrošu. Vēl nesen E-klasē par to arī ziņoja. Tātad, ko solījis ir Ušakovs: No nākamā gada 1.janvāra ar "Rīgas satiksmes" Skolēna e-karti varēs norēķināties par pusdienām Rīgas skolās, savukārt bērniem no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm nodrošinās bezmaksas ēdināšanu. Jau tagad 1.-4.klases skolēni visā Latvijā saņem brīvpusdienas, bet no nākamā gada 1.septembra Rīgas dome nodrošinās brīvpusdienas arī 5.-9.klases skolēniem, iepriekš solīja Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs."
Šie jautājumi jāuzdod Rīgas Domei, māmiņ. :) Nils sasolīja visiem brīvpusdienas, tad jau redzēs. Ja nē, zvanīšu domei.
Nesapratu par kādam brīvpusdienām iet runa? Rīgā nākamgad būšot visiem pusdienas skolā bez maksas!!!! Vai tie tik bija tukši solījumi!!?
Kā tā var pateikt, ka neko nedod?!? Katram no tiem 1000 skolēniem un katrai tai ģimenei dod gan! Tāds domāšanas modelis ir stipri sovjetisks. Nav tāda kolektīva, viena masa. Latvijas sastāv no indivīdiem, no katras ģimenes stāsta atsevišķi.
Ja tas būtu Libažos - ok., bet Rīgā mazturīgo ir tik daudz, ka tie 1000 neko daudz nedod.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.