Lietotājvārds
Parole
liepājniecei 03.01.2019. 00:38:25
Naivi domāt
.....
Skolā galvenais ir mācības, gan skolniekiem,gan skolotājiem, tā ir vienkāršāk: mācīties,ko skolotājs māca.Skolotājs nav 'mamma ar citu kārtas nummuru", viņš vienkārši māca. Ja paveicas, tad māca bērnu, ja ne, tad" pasniedz priekšmetu". Mīlestība ir irracionāla būšana, vairāk kaitīga, nekā noderīga darbībās,kas vērstas uz rezultātu...
atbilde egles kritizētājai 02.01.2017. 16:14:43
Ļoti žēl, ka jūs uzskatāt , ka skolā ir galvenais skolotājs - bet skolā ir jābūt galvenajam bērnam... Skolotājam ir jābūt kā otrajai mammai... Ja ir nostāja, ka galvenais ir skolotājs - tad rezultāts ir arī tāds (PROTAMS, KA VECĀKI STRĀDĀ UN IR NORMĀLI VECĀKI paskaidrojuši par jaunajiem "spēles noteikumiem")... Žēl, ka sākumskolā strādā "'roboti" nevis pedagogi, kas tiešām mīl bērnus neatkarīgi no tā kāds ir atalgojums par šo darbu.
Varbūt būtu jāsāk no cita gala - jāpārskata izglītības sistēmu cik tā ir pareiza, lietderīgi priekšmeti kurus bērni apgūst skolas programmā, kā arī mācību priekšmetu programmas....
Ja tiek apmeklēts psihologs, tad arī jābūt skaidram, kā tas var būt. Vai tiešām psihologs norādīja uz pedagogu vienaldzību? Risks ir vecāki, kuri baidās no katras piepūles, baidās izlīst no komforta zonas, baidās izlaist pasaulē siltumnīcas apstākļos lolotu bērnu. Risks ir vainot pedagogus, ja nav izdevies tā, kā cerēts.
Vadlīnija! 02.01.2017. 13:58:09
Izstrādās vadlīnijas par 39 miljoniem, reālai darbībai 0 miljoni.
Vispirms jāsāk ar ģimeni. Ja mājās ar bērnu nav strādāts, nav skaidrots, ka skolā galvenais ir skolotājs, nevis bērns, ka būs mājasdarbi utt., tad nav ko brīnīties. Tās ir visatļautības sekas, kad bērns pieradis darīt visu ko grib un nedarīt to, ko negrib.
Jau ar pirmklasniekiem jāsāk. Kā tas tā var būt, ja pirmklasnieks saka: es ienīstu skolu, es neiešu uz skolu. Un nevar izdibināt kāpēc, lai gan ar bērnu jau strādā skolas psihologs un bērns palaists uz skolu 7 gados. Skaidrs, ka risks, ka vienā jaukā dienā neies uz skolu un viss. Tie pedagogi tik aizņemti, ka viņiem gluži vienalga. Bailes pat domāt, kā lai to spriedzi iztur nākamie pirmklasnieki sešgadnieki.
Liepājniece 02.01.2017. 09:40:07
Cerams, ka būs jēgpilni ieteikumi un risinājumi, nevis tikai biroktātiski un teorētiski papīri!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.