Lietotājvārds
Parole
Piedod, es kā vecāks neesmu nekāda LIZDA. Un es prasu, lai godprātīgi LIZDA publicē, ko prasīja, ko aizstāv un par kjo panāca vienošanos. Es kā vecāks esmu ieinteresēta, lai mana bērna skolotāji (un ne tikai mana) ir atbilstoši atalgoti un spēj domāt par saturu, bērna vajadzībām, nevis par iztikšanu un nenomiršanu badā. Beidz demagoģēt, ES 2.11.2015. 09:42! UN es, kā vecāks, PIEPRASU IZM UN LIZDAI - publicēt savās mākas lapās godprātīgi protokolu! (prasu, jo zinu, kā cep preses relīzes, ko ar tām cenšas panākt) - tad arī visi redzēs, par ko ir runa - kur š kam un ko aizstāv. UNJUMS, biedrie, iesaku to pašu! Ir muļķīgi neprasīt atbildību un pēc tam kost pirkstos, ka "nesanāk, kā gribējām"
LIZDA esam mēs paši. Tie, kuri apvaino LIZDA, apvaino 32 tūkstošus izglītības darbinieku. Šādi diskreditē visus izglītības sistēmā strādājošos. Ir tāds neglīts vārds - streiklauzis. Cerams, ka pedagogi nebūs streiklauži, jo tiem tad būs jāuzņemas atbildība par sekām.
skolotāja 60 12.11.2015. 08:49:03
tikai beztermiņa streiks! Ietaupām atvaļinājuma naudu un no 1. septembra!
Beztermiņa streiks sākas pirmajā septembrī un izglītība valstī neturpinās! tikai tādā veidā kāds kaut ko ir spējīgs aptvert! Ka paklausās , kādi miljoni tiek mētāti pa labi, pa kreisi, mati ceļas stāvus! bet skolotājiem 10 gadu laikā kā nevar atrast tā nevar atrast tos miljonus! pietiek!
..............n 12.11.2015. 07:37:35
Kļūdaina pēc būtības ir jaunā LIZDA vadone!Nav viņa līdere,bet ir spējīga Līdēja amatos.
Посидите в пусом классе перед партами, за которыми нет детей. Попоете тра-ла-ла. Не получите зарплату за этот день. А затем отработаете этот день в субботу. И все на этом закончится.
Viela pārdomām 12.11.2015. 06:48:41
Domāju, ka jāapvieno IZM ar KM; VRAM, VM, LM un ietaupītie miljoni, kurus tērē lieko birokrātu tūkstošu algošanai, kuri vairs nebūs vajadzīgi( preses sekretāri, vietnieku vietnieku vietnieki, palīgu palīgu palīgi) pietiks skolotāju atalgojumam! BET vajag streiku līdz laikam, kamēr izpilda prasības!
personīgā pieredze - Lizda RĪCĪBNESPĒJĪGA!!!
Izlīgšanas protokols nav parakstīts, jo IZM ievieš nesaskaņotas izmaiņas. Informācija katrai organizācijai pienāks no dalīborganizāciju vadītājiem. Ieskatieties e-pastos, ja esat priekšsēdētāji.
Būsim vienoti, tad ko panāksim. Šeit, iespējams ,raksta ieinteresētie , lai skolotājus sašķeltu un tikai daļa streikotu. To nepieļausim, streikosim! Manā skolā visi streikos!
man par 30 stundām uz papīŗa ir nepilni 800, laba gan jums tā pašvaldība!
"Šogad trešajā ceturksnī Latvijā pamata darbavietā neto darba algu (pēc nodokļu samaksas) līdz 450 eiro mēnesī saņēma 48,3% darba ņēmēju".................................................................................................................................................................. Tad jāstreiko visiem, jo šādas algas pazemo Latviju! Tikai par freibergas komunālajiem maksājumiemmaksājam ap 6000 eiro mēnesī! Un pasakiet, ka šie 48.3% nav vergi kanādietei,...
Sāksim ar vienu dienu kā brīdinājumu. Ja nekas nelīdzēs, tad beztermiņa streiks. Prasām - algas nevienam nesamazinat, bet palielināt mazās algas!
Šis vienkārši ir IZM izcilības modelis!
Esmu Rīgas skolotāja, mana algas likme svārstās no 420-470 eiro. Izmisums!!!!!!!! Lūdzu, atgrieziet atpakaļ pirmskrīzes atalgojumu!!!!! Un, tolaik bija izstrādāts skaidrs grafiks skolotāju algu paaugstināšanai. Kur tas ir???? To vismaz neizstrādāja pusotru gadu, kā šā brīža unikālo modeli, kurš tā arī nav pabeigts...
Tāda sajūta, ka arī LIZDA redz tikai Rīgas skolotājus, kuru alga samazināsies, ja ieviesīs pašreizējo projektu. Laukos jau skolotāji tāpat nesaņem pienācīgu atalgojumu. Arī tagad LIZDA viņus neaizstāv, nav ko dalīties ar "lauķiem". Kā saņēma 420, tā arī saņems, nav ko dot 780 eiro par likmi. Varbūt jādibina jauna arodbiedrība, ja šī neaizstāv manas intereses?
Piektdiena NAV laba diena streikam - vajaga SESTDIENĀ VAI SVĒTDIENĀ, bet vislabāk naktī uz sestdienu un svētdienu.
ministre pārsteigta par lēmumu!!!!!!!!!!! Nabadzīte!
ka politiķi skolotājus mālē par tādiem kā grēkāžiem, kuru atalgojuma problēmu un cīņu par tā palielināšanu visu laiku mākslīgi tur priekšplānā. Īstenībā skolotāji LR nabagmājas situācijā nav tā mazatalgotākā profesija.
Hmm. Skolotājas pārdomas.>wwwww 11.11.2015. 18:57:24
absolūti pareizi.
Ja streikot, tad streikot nevis vienu dienu, nedēļu vai citu termiņu ar jau iepriekš paredzētu un nospraustu beigu datumu neatkarībā no iznākuma, bet gan beztermiņā līdz pilnīgai prasību izpildei nevis kārtējiem solījumiem, grafikiem, kompromisiem, plānojumiem, izlīgumiem, kurus vēlāk varēs nobāzt "arhīvos" un jau ierastā stilā futbolēt no kārtējā janvāra uz septembri, no septembra uz janvāri, no janvāra uz sept...utt... Īstermiņa streikiem, tāpat kā piketiem šajā valstī nav nekādas nozīmes. Valdība nesaprot un daudzus no tāda veida īstermiņa protestiem nemaz nepamana (nu kas tad tur - neliela ar garantiju pārejoša neērtība un viss) un ja arī pamana, tad tikai ciniski paūjina pretī.
Ja streika lozungs būs par jauno modeli, mani ar varu tur neaizdzīs. Nevēlos "cīnīties" par to, lai algu samazina.:( Ja streika mērķis ir panākt pedagoga cienīgu un darbam atbilstošu algu, tad arī kā Lufthansai - vismaz nedēļu, lai saprot. Tad piedalos. Vienas dienas pastaigai svaigā gaisā tāpat jēgas nebūs.
Skolotājs ar darba stāžu no 1988. ar minimālo algu Latvijā uz rokas par slodzi.Līdz pensijai vēl padsmit gadu.Kas vēl nav skaidrs ,ka jāstreiko!!!KUR PIEREDZE ,KUR CIEŅA? JĀSTREIKO!!!
Kāda jēga vienas dienas stteikam????? Paskatieties, kā Lufthansa straiko: veseļu nedēļu ne aizlidot ne atlidot. TAS IR STREIKS!!! Nevis klusi šļupsti Saeimas ēkas priekšā. Nozēlojami...
jāsāk smieties 11.11.2015. 17:36:25
LIZDA māja slapā nav ne pušpesta vārda, ka tā streikos. nav arī nekādas info (nemaz nerunājot par atklātu prasību publicēšanu protokla veidā) par izlīgšanu :D smieklīgi. aistāvji. = turgoņi, kas ietirgo sev kabatā labumus pa kluso... bet treikot sūta tos, kam nekas no tā visa netks un pat viņiem nezinot, par ko streikos.. ģeniāli
LIZDA biedru skaitā, starp citu, ietilpst arī citi izglītības sistēmā strādājošie darbinieki, kas nav skolotāji - skolas tehniskais un atbalsta personāls u.tml. Lūk arī tie 20%, kas streiku itkā neatbalsta jeb par to nav parakstījušies, jo nav pedagogi. Par šo cilvēku godīgu un adekvātu atalgošanu LIZDA vispār necīnas - sak' iztieciet ar minimālo algu, strādājiet, maksājiet biedru naudas un nekunkstiet.
Vienas dienas streiks? Jēga? Kāds tur augšā to vispār pamanīs?
LIZDAi, IZM un komisijai 10.11.2015. 14:23 Esiet tik laipni, tūlīt pēc Pedagogu streika izlīgšanas komisijas vienošanās protokola parakstīšanas, noskanējiet protokolu un nopublicējiet savās mājas lapās = nav ko slēpties = esiet atbildīgi pret saviem biedriem un ļaujiet saviedrībai palīdzēt Jums sasniegt savas prasības! Parādiet - kas jāizdara valdībai, ko LIZDA ir aizstāvējusi un ko ietirgojusi! KUR IR PROTOKOLS!? pAR KO STREIKOS? - PAREIZI IEBILST SKOLOTĀJI = LIZDAS UN IZM PRASĪBAS, nevis pē cbūtības juatājums par skolotāju algām...
Nu "pareizi", vajag skolotāju algas pielīdzināt apkopēju, sētnieku un Maximas pārdevēju algām, kuriem augstākais izglītības līmenis ir vakarskola... Un pēc tam gaidīt atdevi, lai skolotājs ar savām pāris augstākajām izglītībām un maģistra grādiem strādā no sirds! Nē - skolotājam ir jābūt tajos 52 procentos, kas saņem labākās algas! Lai nav kā anekdotē............................................................ Skolotājs iet vakarā caur tumšu parku, pielec laupītājs un saka: "Naudu vai dzīvību!". Skolotājs atbild: "Esmu skolotājs, tāpēc man naudas nav, un ... savas dzīves arī man nav ".
“Pedagogs, kuram nav skaidrības par savu nākotni, ir labils. Tas negatīvi ietekmē mācību procesu un to izglītības kvalitāti, kas nonāk līdz bērnam."
Hmm. Skolotājas pārdomas.> SKAISTI 11.11.2015. 16:00:59
Protams, ka nepiedalīsies! Tev šķiet, ka vagari ar dubultalgu ir ieinteresēti savu padoto algu lietās?
Hmm. Skolotājas pārdomas. >Vajag 11.11.2015. 15:59:32
Bet tu ej un pastreiko par IZM ierēdņu algu paaugstinājumu par 9 miljoniem!
SKAISTI !!!!! 11.11.2015. 15:57:10
Skolu direktori, visticamāk, nepiedalīsies skolotāju streikā, norādīja Latvijas Izglītības vadītāju asociācijas (LIVA) prezidente Ilze Kalniņa.
Vajag - Hmm. Skolotājas pārdomas. 11.11.2015. 15:54:52
Nu tad gaidi tās pareizās prasības, gaidi...Turpini gudri rakstīt un gaidi...
No ziņu portāliem: "Šogad trešajā ceturksnī Latvijā pamata darbavietā neto darba algu (pēc nodokļu samaksas) līdz 450 eiro mēnesī saņēma 48,3% darba ņēmēju"... Ko jūs vēl gribat? Puse Latvijas saņem mazāk nekā jūs, bet jāstrādā pilna darba diena!!!
Hmm. Skolotājas pārdomas. >Vajag 11.11.2015. 15:46:45
11.11.2015. 14:13 . . . . . Tavs komentārs: "Nez kāpēc man rodas domas par algotiem troļļiem, kuru uzdevums ir nepieļaut streiku?" . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Neko nevaru palīdzēt, ja tev visur troļļi rādās. Tā jau ir cita problēma. Esmu senāk ierosinājusi šeit diskusijā, ka IZM ir jāizstrādā visiem skolotājiem vienāda atalgojumu sistēma par kontaktstundas vadīšanu, teiksim 10 eiro, jānosaka, ka uz 1 kontaktstundu nedrīkst but mazāks gatavošanās laiks par 30 minūtēm jeb 0.5 stundām, kas arī visiem skolotājiem apmaksājas vienādi. Tāpat konsultāciju stunda. Tālāk varam runāt par mājasdarbu labošanu - tas aprēķinās atbilstoši skolēnu skaitam skolotāja mācāmajās klasēs. Tāpat klases stunda - atbilstošs koeficients skolēnu skaitam klasē. Nu kas tur sarežģīts - IZM tikai vajag labo gribu! Bet IZM jau nevēlas palielināt skolotāju algu!!!!!!!!! Visu laiku tiek veidots modelis, lai jāstrādā būtu 1/3 x vairāk, bet maksātu mazāk par to pašu darbu!!!! Tev šķiet, ka šajā streikdienā izcīnītie 9miljoni ieripos skolotāju maciņos ? - tu tiešām esi tik naiva? Nu ej un streiko. Es streikošu tad, kad būs beztermiņa streiks un pareizās prasības valdībai, kas būs tieši pedagogu, ne IZM un LIZDAs interesēs! 27. es nestreikošu par ministrijas ierēdņu algu paaugstināšanu par 9 miljoniem!
Par ko streikot???? Par to, ka es strādāju 30 stundas un pelnu 1000.- ???????? Ir daudz jāstrādā, ir grūti, bet kur vieglāk???? Nav saprotams, ko grib LIZDA. Vai tiešām par 21 kontaktstundu - 1000 ????? Ja tā, tad es streikoju.
Vai novadu olimpiāde nenotiks? Vai ministrija atradīs streikbrēkerus?
27.novembrī - VIENAS DIENAS STREIKS 11.11.2015. 14:22:50
Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) padome šodien vienojusies šā gada 27. novembrī rīkot vienas dienas streiku. AVOTS www.izglitiba-kultura.lv
-> Vajag - Hmm. Skolotājas pārdomas. 11.11.2015. 14:13 11.11.2015. 14:21:56
Ceru, ka Jūs izlasījāt par ko streikosiet. Par to, ka IZM ierēdņiem, kuri neprata izveidot pieņemamu skolotāju algu modeli, vajag piešķirt 9 milj.EUR. Doma, protams, nav slikta :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.