Lietotājvārds
Parole
Piekrītu Daigai 11.04.2016. 10:50:42
Arī es meklēju darbu dārziņā - esmu nostrādājusi skolā ar 1-9 klašu skolēniem diezgan ilgi, uzaudzinājusi 4 bērnus, bet dārziņa vadītājai šķita, ka ar to nav pietiekami, ka nepratīšu ar tik maziem srādāt. Dīvains arguments laikā, kad trūkst skolotāju pirmskolā.
Pārejam un maksas izglītību. Maksas medicīna jau ir realitāte, valsts apmaksātos medicīnas pakalpojumus gaidiet rindā 2-3 gadus, bet par maksu - kaut šodien...
Izstāstīšu savu pieredzi. Gribēji iekārtoties Rīgā par pirmsskolas pedagogu. Pirmais jautājums - vai ir darba pieredze. Saku , ka nav - jo pēc bakalaura LU Pedagoģijas fakultātē uzreiz aizgāju uz maģistratūru mācīties un tagad gribu paralēli piestrādāt. Man teica, ka piezvanīs - un tā arī paši nepiezvanīja. Pati zvanīju - teica ka ir daudz citu kandidātu ar lielu darba pieredzi un ka es viņiem nederu. Un tā tas turpinās jau no pagajuša gada jūlija. Darbu neesmu dabūjusi par pirmsskolas pedagogu kaut ir šo speciālistu trūkums ( kā ir teikts šajā rakstā) - zili brīnumi
re kā sanāca :D 08.04.2016. 15:24:50
Pozīcija gribēja "iečakarēt" visas pašvaldības, kas neietilpst savējo barā... bet re!, kā glupi sanāca - iedeva Opozīcijai iespēju iespringt un gudri izspēlēt politiskā turgus kārti - nopirkt balsis, izdarot to, ko Pozīcija neizdarīja.. Visiem tur vajag par tuvredzīvu diagnozi noteikt un brilles izrakstīt. Aunu bars.
Varbū sadalam LAtviju pa valstīm, Kurzeme Vidzeme Zemgale LAtgale un tad Rīga būš LAtvija,ok Saeima??To jau nu jū nedarītu,jo nebūtu ko likt kabatā ne??
Par tiem laukiem 07.04.2016. 17:11:58
jūs laikam domājat, ka laucinieki rēkinus apmaksāt un veikalos norēķināties var naturālijās? Paši auž, vērpj, rada benzīnu, brauc ar ratiem.......
toties 07.04.2016. 16:15 07.04.2016. 17:10:05
Eu, kādi vēl priekšmeti pirmsskolā? omg, un tādi vēl komentē kaut ko....
Atbalstu Ingu 07.04.2016. 16:57:20
Runa jau par to, ka laukos ir pedagogiem bezdarbs, bet pie shaadas algas Riigaa dziivokli nenoiirees,
Ir priekšmeti,kur mierīgi varētu būt 1 skolotājs,bet ir vairāki.Ir jālaiž pensijā.
Nevajag jau tikai Rīgu, ari mazpilsētās trūkst pirmsskolas skolotāju. Ja kāds aiziet vietā grūti atrast.
Ko tad šis domāja - saskries bariem pretendenti? Ha, jāsmejas. Smieklīga alga, bet atbildība un prasības - ohoho! Aptekalēt mazos, tikt galā ar kaprīziem un iedomīgiem vecākiem, izdabāt izglītības birokrātu varzai.... Lai pats pastrādā.
Redz, labi direktori un vadītāji iet prom no darba, bet vietā tos jaunos neviens negaida un neapstiprina. Nav vajadzīgi jauni, darbīgi cilvēki!
Laikam jau vēl daudzi domā, ka " .. Rīgā piens no pudelēm, ne no govs pupa..." un , ka laukos tieši to pašu pienu pērk, to pašu maizīti ēd utt. Bez tam pilsētās var iepirkties ar atlaidēm, laukos veikalā, kāda cena ir tādu arī maksā.
Izskatās, ka tālāk par Rīgu neesat bijusi.Jums nav ne jausmas, kā izdzīvo cilvēki laukos.Žēl, ka daudziem Latvija ir tikai Rīga.
Nabaga esošie b/d audzinātāji! Viņi ir spiesti strādāt visu laiku par šo mazo atalgojumu. Un naivi cer, ka kaut kas uzlabosies!
interesanti 07.04.2016. 13:20:31
un ko tad gaidīja?! ka par 420 eur cilvēks no laba prāta ies nožņaugties 20 bērnu aprūpē?! Rīgā, kur pa 420 nav iespējams nomaksāt dzīvokli.. pilnīgi tērēti tie ierēdņi un politiķi ir?
Un laukos tad cilvēkiem vajadzību nav, ja? Sviests. Dīvains domu gājiens anonīmajam "@Inga". Algām visur būtu jābūt vienādām - kā Rīgā, tā laukos.
Bet Rīgā neviens nav gatavs strādāt par grašiem! Šeit arī izdevumi ir krietni lielāki, tas ir tikai saprotami!
Vispār dīvaini, ka tieši Rīgā ir problēmas ar pirmsskolu pedagogiem. Te taču ir vislielākais cilvēku īpatsvars, salīdzinoši ar reģioniem un laukiem.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.