Lietotājvārds
Parole
Skolnieciņš 19.11.2016. 08:14:04
Manuprāt, visattīstītākās jauniešu galvaspilsētas ir Augšbebri un Abrene, kaut gan Rīga ir lielāka, tomēr Rīgu es neizvēlos. Abrenes jauniešu pašparvalde, ja tāda ir, tā mani ievesmo!!!!
Es par Ogri. Ventspilī jau tā viss notiek, un Liepāja arī nav abižota.
Nu tad mācieties no Liepājniekiem! :)
Nezinu, vai jauniešu, bet Bērnu pilsēta noteikti ir Liepāja - vasarā apciemojām, nevienā pilsētā pēdējos gados neesmu redzējis TIK daudz jauno ģimeņu un mazuļu. Bijām riktīgi pārsteigti. Vai Liepāja algas lielākas? Vai pabalsti bērniem augstāki? Jebkurā gadījumā - izskatās, ka tas strādā!
Piekrītu Signijai! :) Uzvarētāju vajadzētu noteikt izejot no jauniešu politikas, izglītības, izklaides iespējām utt. Tāpēc iedzīvotājam no malas būtu grūti spriest.
Par Ventspili nebalsotu principa pēc, piedodiet. Tikai pieklājīgi izsaku savu viedokli. Kad tās iedzīvotāji sapratīs, ka pilsēta balstīta uz valsts apčakarētāju un mafiozņiku un Beigs ar to LEPOTIES, tad varbūt mainītu savu nostāju. Pagaidām Vspili asociēju ar Gotemas pilsētu.
Nūū, video kaut kā labākais Ogrei - ar sākuma skatu no augšas un dabas iekļaušanu. Balsoties uz video, balsoju par Ogri. Bet pieļauju, ka video noteikit nevajadzētu būt galvenajam, lai uzarētu - noteicošajai vajadzētu būt drošībai, izglītības iespējām, brīvā laika atpūtas iespējām u.c.
Par Liepāju UN Nīcu!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.