Lietotājvārds
Parole
Nu kā var izdzīvot strādājošs skolotājs ar 400 uz papīra?? Skolās var strādāt tikai sievietes ,kuras,, sponsorē ,,vīri.!!
skolotājs52 25.03.2016. 07:51:12
Par skolotāju un skolotāja bērniem neviens nedomā. Atdodiet krīzē nogriezto ,atņemto. Algas samazināja uz pusi, bet darba apjomu tikai palielina un palielina.
Nesaprotu vienu, kāpēc tauta nebalso par valdības algas pielikumu? Piemēram, balsojumu veicot caur ibanku, lai nevarētu viltot rezultātus? Savas algas palielina nemanot, bet par citu var diskutēt ilgi veidojot visādus modeļus.
Priede - Tev laiks atpūsties Tvaika ielas dziednīcā ( vēlams uz laiku un bez sakariem ar ārpasauli)!!!!!!
Nost ar pakāpēm
Skolotājiem nedēķlā jāstrādā 40 stundas. Jautājums vai skola varēs nodrošināt visus skolotājus ārpus kontakstundām ar datoriem vai būs jānes no mājām portatīvos? AKTUĀLS JAYTĀJUMS. Mājās es pie datora skola darbu nepildīšu.
Brüder Grimm 03.03.2016. 13:05:53
Bred sivoj kobyly
Ieviesiet beidzot jebkādu modeli, lai vienreiz būtu tām SKOLOTĀJU ALGĀM miers! Apnicis klausīties!!!!! Gadu garumā diendienā jādzird par skolotāju algām..... Totāli piegriezies!
Atcerējos varbūt ne gluži patīkamāko izteicienu filmā "Klusā sezona" : "Pat ja deviņas grūtnieces sanāks kopā, bērns tik un tā nepiedzims viena mēneša laikā."
"Ja prasa, kas ir vainīgs, Tad saki - kolektīvs, Jo tā tu vienmēr būsi No atbildības brīvs." (Imants Ziedonis)
tā arī ir... 01.03.2016. 12:53:56
....ka nekur neparādās informācija par speciālajām klasēm...gribētos jau zināt kas mūs sagaida nākotnē
Vai kāds no "gudrajām galvām" ir padomājis par speciālo klašu - C līmeņa- skolotājiem, kuri 1.-4. klasei nevar savākt tā saucamās 40 kontaktstundas. Labi ja iznāk 16 - 18 stundas, kur nu vēl 40 stundas. Bada maize vien sanāk! Vispār ļoti maz tiek runāts par speciālo bērnu apmācību.
justīne no 6b pirž 26.02.2016. 18:10:25
ttttttttttttttttttttttttttttttttttthhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
jgiurhghrugh 26.02.2016. 15:53:03
alalalalala
No viena grāvja otrā! Saprastu, ka vēl 20 vai 19 solīto 24 vietā, bet 14-15 kontaktstundas jau izskatās komiski. Lielajās skolās varēs trīs slodzēm rukāt , pie 4000 naudiņas saņemt, tad gan būs jauki! Nez kā atrisinās to normālā darba laika problēmu? 3x40 nu nekādi edēļā" nesaiet"! Jums parbaudes darbi ir katru dienu? Kad tad to vielu mācāt? Tik ļoti iespringušas ar sekunžu rēķināšanu, ka galvenā doma jau sen pazudusi...
Walther von Plettenberg 25.02.2016. 15:36:43
Kas atkal pielaida Viņķeli pie izglītības?
...un kas būs ar speciālo bērnu apmācību un pedagoga atalgojumu? Vai "smagos "bērnus ar kodu F71 liks vienā klasē ar vispārizglītojošajiem bērniem? Vai šiem bērniem nebūtu labāk mācīties spēciālajās internātskolās? Par šiem jautājumiem ir iestājies klusuma periods.
Vai tad šī kundzīte ir atkal iekļuvusi vadošajos amatos?
Un kas ar atbalsta dienesta speciālistiem skolā. Kāda būs viņu alga. Par to vispār neviens nerunā un pat nepiemin. Varbūt kāds tomēr kautko zin.
"lauku skolotājs 24.02.2016. 20:35 Beidziet ņirgāties par skolotāja profesiju .Skolotājs arī laukos ir skolotājs!Nu nedrīkst skolotājs ,cilvēks ,kurš mācījies augstskolā ,saņemt tik pat ,cik apkopējs." - Man patīk šis salīdzinājums!!! Daudziem ir STEREOTIPI par profesijām. Tieši tā daļa sabiedrības domā (uzņēmēji, biznesmeņi), ka apkopējs un skolotājs ir no "viena plaukta"- abas vienā kategorijā.
skolas apmērā pamainīties stundu vadīšanā mazajiem un lielajiem. Teiksim viens vidusskolas skolotājs pastrādā kādu nedēļu ar 1. vai 2.klasi, bet sākumskolas skolotājs pastrādā pie lielajiem. Tad beigtos daudzi strīdi.
Pievienojos Reiz 25.02.2016. 11:26:29
Es arī esmu pret kvalitātes pakāpēm. Nu izgāzies šis projekts. Skolā esmu nostrādājusi gana daudz, tā ir vienīgā darba vieta, nemitīgi esmu pilnveidojusi savas mācīšanas un audzināšanas prasmes kursos, semināros, konferencēs, metodiskajās nodarbībās u.c. Ir maģistra grāds. Atbrauc vērtētāji, kuriem ir tikai augstākā izglītība, skolā nostrādājuši dažus gadus, maģistra grāda nav, nu un tad tikai vērtē - cits tiešām portfolio biezumu. Es arī tikai par to, lai šīs novērtēšanas un pakāpju piešķiršanas nebūtu.
Skumjākais ir tas:ja cīnies par kārtību klasē,elementāru noteikumu un pieklājības ievērošanu,tad esi sliktais skolotājs ne tikai bērniem,bet arī skolas vadībai.Kritizē arī spēju pasniegt mācību priekšmetu.var tikai paklausīties:jābūt radošam un vēl nezin kādam,bet neviens nevērtē,ka tāds jau esi,bārsta tukšas frāzes.Nejūt atbalstu no vadības.Visu laiku tikai uzbraucieni un draudi par šķiršanos.Ir milzīga pazemojuma sajūta.
Ko uztraucies, Tev ir 34, a kur, lai lauko skolās dabon tos pašus 20? Kurš gan negribētu saņemt pāri 1000, bet uz ielas tak neubagos bērnus! Visi tagad fokusēsies uz pilsētām?
biju kādā konferencē, kurā apsprieda skolotāju darba vērtēšanas kritērijus kvalifikācijas pakāpēm. Tur visi bija vairāk vai mazāk skolu vadošie skolotāji. Taču atrast vienotus kritērijus bija ļoti grūti, jo tie, kuriem eksaktā domāšana visu gribēja izteikt ar skaitļiem, bet otri - visu tekstuālus aprakstus. Tā nu arī šeit redzam dažādo domāšanas veidu sadursmi. Ja viens skolēnus vērtē pēc testu rezultātiem, tam vērtēšana un darbu labošana nav nedz grūta, nedz ilga. Tam, kuram jālasa skolēnu atbildes (un rokraksti vienam otram ir tādi kā dakteriem) un jāizprot izteiktais, nekad neies darbu labošana ātri. Kāpēc te skaldām matus, nesaprotu. Pa ilgajiem darba gadiem, esmu redzējusi skolotājus, kuri darbus laboja pēc uzrakstītā daudzuma, vien acis ātri pāri pārlaižot rakstītajam (tie protams nebija latv. val. skolotāji), cits pat gramatiskās kļūdas laboja vēsturē vai dabas mācībā. Nu neleksim viens otram "augumā"" tikai tāpēc, ka esm dažādi, strādājam katrs savādāk, katram sava dzīves pieredze. Mieru, tikai mieru kolēģi!
Zaudētāji būs tie pedagogi, kuri paliek bez darba.
Vispār par labošanu maksā vienu vai divas kontaktstundas, tas nozīmē,ka kontroldarbus raksta viena klase nedēļā, tai pašai nevar pa šo laiku izlabot. Ja klašu komplekti ir 17 vai 20 ????Kas maksā par labošanu, ko veltu uz savas ģimenes rēķina???Nāciet mammas pie manis, palabosim kopā, redzēsiet cik laiks Jums aizies. Vairums vecāku netiek galā ar saviem pusaudžiem, ar uzvedību, bet rejiet virsū skolotājiem. Ak vai, mājās paimeitiņa, bet skolā muti nevar aizbāzt nevienā stundā....
pajoliņ, ny neskrūvējies. Tvaicene tev pašam vairāk piestāv! :D
he he pajoliņam 24.02.2016. 22:15:25
Par to psihiatru - jo ātrāk jo labāk (un nedod Dies' laist tevi skolas tuvumā).
zinam šitos, reizi mēnesī skoleniem nevar darbus izlabot, stundām kavē sākumus, neko iemācīt nejēdz, pie privātskolotājiem mācīties pēc tādiem jāiet.
he he pajoliņam 24.02.2016. 22:12:00
Uz psihiski slimiem cilvēkiem neapvainojas. Aizej drīzumā pie psihiatra, varbūt pēc kāda mēneša ilgas atpūtas Tvaika ielā tev kļus labāk.....
pajoliņ, apvainojies? :D viszinītis progresīvais puskoka lēcējs
he he pajoliņam 24.02.2016. 22:07:24
Savu viedokli par šeit regulāri gaudojošo publiku izteicu vienā no komentiem :"Laikam tiešām šeit pastāvīgi lasa un komentē ļautiņi kuri "STRĀDĀ" līdz pusnaktij. Nožēlojama publika, kura nespēj neko citu kā gaudot un vaimanāt, par zinātniski konstruktīvām sarunām nemaz nerunājot (ārpus sava skolotājiņa lauciņa) FUI....."
pedagogiem, kuri strādā klasēs ar 25 līdz 30 bērniem, būtu iespēja saņemt 1200 eiro lielu algu. A jā mana klasē 34 bērni., tā nav 25 ???????Mana alga būs 1500????
kas tik tev nebūtu interesanti! pastāsti labāk pats par sevi, pajoliņ!
Starp citu interesanti būtu uzzināt kādu priekšmetu jūs pasniedzat un kāda jums izglītība.
1, Es neizsmeju visu 2.Es nelielos, bet norādu uz to, kas man šķiet absurds 3. Par labumu maniem skolēniem - viņi arī ir un būs īstie mana darba vērtētāji, ne jūs!
KĀDA SKOLOTĀJA 24.02.2016. 21:45:21
x, kuras, konkrēti, jūsu "personīgās īpašības" es kritizēju? Un kāpēc jums ir atļauts kritizēt un izsmiet pilnīgi visu, bet citiem, tai skaitā man, - nav ļauts? Milzu pārākuma apziņa neraksturo jūs kā labu sava aroda speciālistu. Tik un tā uzskatu, - lai kā jūs lielītos, skolēniem no jūsu darba labuma nav.
KĀDA SKOLOTĀJA - nu gan pamatīgi uzšūmējusies :D Kas jums devis tiesības kritizēt manas personīgās īpašības???? Par strādāšanu skolā - 14 gadu stāžs. Runa ir par to kā mēs sasniedzam rezultātu jeb "sauso atlikumu". Ja jums tam nepieciešamas tādas metodes kā rakstījāt un strādāt līdz pusnaktij, lai gan kontaktstundas cik noprotu ir ap 20 - laipni lūdzu, tikai to sauc par NEPRODUKTĪVĀM DARBA METODĒM, FORMĀM.
KĀDA SKOLOTĀJA 24.02.2016. 21:19:22
>x 20:33______________ Redzu, ir ieradies uz diskusiju viens ātrs, gudrs, izveicīgs komentētājs, kuru skolotāja darbs kā tāds nesaista, bet ir tikai vēlme kritizēt, pamācīt, apšaubīt, ironizēt utt. Ja jūs strādājat skolā (par ko stipri šaubos) un šādi izturaties pret skolēniem un saviem darba pienākumiem, tad nebrīnos, ka visa sabiedrība lamā skolotājus. ___ spējat uzrakstīt tikai pa vienam, diviem izsmējīgiem un noniecinošiem komentāriem. Viss. Jā, padomju laikos skolotāja slodze bija 19 stundas tagadējās 21 stundas vietā, tā ka par kaut kādu 9 stundu darba dienu nevajadzētu visgudri komentēt... Bija daudz tukšostundu - "logu" , tāpēc skolotāji skolotāju istabā varēja relaksēti papļāpāt un labot skolēnu darbus līdz nākošai stundai. Stundas bija 45 minūtes tagadējo 40 minūšu vietā. Un reti bija vairāk par 7 stundām dienā... , kā jūs apgalvojat savā komentārā: "Beidzam vienreiz gaudot un aurot par to, ka max 14-15 kontaktsundas nedēļā varam nostrādāt...... Atceramies tiešām vecos labos PSRS laikus kad strādājām arī pat līdz 9 stundām dienā un neviens neauroja, ka tūlīt gals klāt:))"

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.