Lietotājvārds
Parole
Aizveries Skumji
Kā esam pakaļā, tā esam.
brrrrrrrrrrrrrr 23.02.2016. 20:27:59
Latvijā likme ir 21 stunda,par ko maksā 420 euro.
Malači! Pareizi! Kāpēc mēs klusējam? Kur mūsu arodbiedrība?
Mūsu arodbiedrībai jākaunas, ka neprot, nemāk un negrib cīnīties par mūsu darba apstākļiem un algām !!! Drīz būs jāsāk ar cīņu pret arodbiedrībām un jāstājas masveidā ārā! ...un , mīļie žurnālisti, kas tā par vidējo algu??? uzrakstiet reiz- cik saņem Lietuvā skolotājs PAR SLODZI- 19 STUNDĀM??????????
"Lietuvas Statistikas departamenta dati liecina, ka trešdaļa skolotāju nestrādā pilnu slodzi, bet apmēram desmitajai daļai skolotāju slodze ir mazāka par deviņām stundām." Kad Ķīlis vēl bija IZM ministrs, viņš nepārprotami ļāva saprast, ka nesamazinot Latvijā nesamazinot skolotāju skaitu apt. par 5500, nebūs iespējams palielināt skolotāju algas, jo būs nenormāli mazas slodzes. Ko tas līdz, ka vidējā skolotāju alga Lietuvā pirms nodokļu nomaksas ir 823,4 eiro mēnesī, bet skolotāju slodze ir mazāka par 9 stundām nedēļā!? Latvijā ir tāpat - ja dažā labā skolā skolēnu un pedagogu (ieskaitot administrāciju, atbalsta personālu u.tml) skaits ir praktiski vienāds, par kādu algas pieaugumu var sapņot. Ķīlis var patikt vai nepatikt, bet, nesakārtojot skolu tīku un pedagogu skaitu, algas pieaugums "nespīd" ne lietuviešiem, ne mums.
Pēc jaunā modeļa būs 40 stundas nedēļā un ir paredzētas 24 kontaktstundas. Pārējie būs pulciņi, ārpusklases darbs, kas algā jau būs iekļauts. Pulciņi taču nav kontaktstundas, pasākumu organizēšāna t.i. bērnu sagatavošana, mācīšana tāpat. Jaunajā modelī visiem maksās par 40 st., bet šie darbi dažam būs, turpretīm dažam nebūs un tas būs ļoti taisnīgs instruments direktoru rokās.
Malači!!! Līdz uzvarai, līdz galam! Lai izdodas!
Latvijā streika dienā deputāti paaugstināja sev algu par tādu summu, kas ir lielāka par skolotāja algu :D
nabagi Latvijā 23.02.2016. 09:20:34
Lietuvas Statistikas departamenta dati liecina, ka vidējā skolotāju alga Lietuvā pirms nodokļu nomaksas ir 823,4 eiro mēnesī. Latvijā vidējā alga 420 euro mēnesī, pie tam slodze Lietuvā ir 19 stundas! Vai esam tik tālu nospiesti vai skrienam pa citiem darbiem, ka nav laika paskatīties apkārt? Ubaga tarbu kaklā un palīgā braļukiem!
Kur palika streiks Latvijā? Par ko saņem naudu arodbiedrība? Kur tās darbi?
Nu, 233 ir daudz. Latvijā bija uz pusi mazāk un ilga vienu dienu, ja nemaldos.
Redzēsim, cik ilgi turpināsies "beztermiņa" streiks, kas izklausās tik draudīgi. Progrnozēju, ka tās varētu būt dienas 3-4.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.