Lietotājvārds
Parole
iespējams tas ir speciāli, lai reformas nebūtu .May be abas sarunājušas?
Nax Amerika, max. m-------------.
Jā, arodbiedrība torpedē TĀDU izglītības reformu, kādu grib īstenot! Nevienlīdzības un pazemojuma kalnagals! Kā valdība un tai skaitā IM svaidās ar naudas līdzekļiem! Miljoni visādiem brāķa projektiem un to īstenotājiem! Kur palika tie nošmugulētie 3 miljoni? Kur paliek katru gadu nogrieztais! Kur palika skolotāju uzskaitītais patiesais laika patēriņa pierādījums! Ne tikai torpēdiņu, bet kaut ko lielāku un apaļāku!
navkoteikt! 13.11.2015. 16:20:01
Ministre aizmirsusi, kā ir gadiem dzīvot, ja var atļauties tērēt <10 eiro dienā ģimenei.
Nost tādu ministri, kura neko nevar panākt, tikai vairāk kā gadu vienu un to pašu runā un runā, tāda sajūta ka viņa pati neaptver ko dara.
Ministre ir pedagoģisks analfabēts. Jau Komenskis mācīja, ka vispirms bērni (padotie) ir jāmotivē un tad var kaut ko darīt. Un diktēt jau nedrīkst vispār.
atkal pabrīnījos 12.11.2015. 20:32:45
Ar katru savu jaunu secinājumu ministres k-dze mani izbrīna aizvien jo vairāk. Vai tā sieviete vispār domā ar galvu, pirms ver muti vaļā? Izcepta "vienotība".
Pirmskrīzes laikā alga par slodzi latos bija lielāka, kā tagad eiro: murgs! Visiem krīze beigusies jau sen! Daudziem algas atgriezušās pirmskrīzē un paaugstinājušā pat vairākkārt. Tīrākā diskriminācija! Tieši tā!
gribu to algu atpakaļ ,ko man Parex krīzes dēļ iesaldēja.... un teica kad krīze beigsies tad maksās atpakaļ... kur palika solījumi????????
ai, ai, ai..... 12.11.2015. 19:02:35
Nebiju domājusi, ka ministrei tik kantaina piere!
Tikai 36 stundās to slodzi izdarīt skolā strādājošie nekādi nevar! TĀS APMAKSĀTĀS 36 STUNNAS IR NE MAZĀK KĀ 60 STUNDU (arī brīvdienu darbs, par kuru citiem maksā dubultā) DARBS! PAR TO IR STĀSTS. Iespējams Seile un Straujuma spēj sagatavot stundu un izlabot darbus visai klasei nepilnās 2 minūtēs! Kādam jau varbūt to var iestāstīt!
aaaaaaaaaaaaaaaaaa! 12.11.2015. 17:39:24
Ak nesaprotiet IZM ????Beidzot izlieciet kārtis galdā - CIK UN PAR KO MAKSĀS!!!!!KONKRĒTI NEVIS TE STUNDĀM VĀVUĻO, SKALO SMADZENES! NO MUMS PRASA DARBU,MĒS PRASĀM NO JUMS!
Lai ministre nosauc 2 ciparus: kāda būs skolotāja 1 darba slodze stundas? un kāda būs algas likme par 1 slodzi? Viss, vairāk neviens neko viņai neprasa. Bet viņa zina tikai murmulet: nu jūs ziniet , nu jūs ziniet. Kā mēs varam zināt, ja jūs neziniet un nevariet neko atbildēt. Tad, kad skolotāji uzzinās šos skaitļus, tad viņiem būs skaidrs vai turpināt strādāt un izglītoties vai meklēt citu darbu.
Arodbiedrība torpedē masvaida algu samazināšanu par palielinātu darbu apjomu.
Nevis torpedēja, bet nosēdināja kā nesekmīgos pēc stundām. Pārstrādāt nepietiekamā līmenī paveikto darbiņu. Nesekmīgajiem taču jāpalīdz, jādod iespējas uzlabot sniegumu, vai ne? Nu, tad lai IZM ari uzlabo šo savārstījumu, ko viņi cēli sauc par "algu reformu" :D
Varētu rakstīt, ka kārtējo reizi KAUNS PAR IZM un ministri, kura to vada. diemžēl kauna sajūta par šo "veidojumu" nu jau kuro gadu ir konstants lielums!
30 miljoni jātērē simtgades svinībām...
Visiem darba nedēļa ir 40 stundas, bet skolotājiem grib sataisīt 36 stundas, darba no tā mazāk nepaliks, tikai algas būs mazākas, jo jūs taču strādāt īsāku darba nedēļu.
arodbiedrība netorpedē - arodbiedrība kārtējo reizi imitē darbību!
Seile: "Ar Finanšu ministriju panākta principiāla vienošanās...." Kur es varu redzēt protokolu???? Seiles kārtējā jēlā atrunāšanās un bezatbildīgās Straujumas iztapšana - viss jāpavelk, jāpavelk garumā...ha, vismaz līdz 7.decembrim!!
Nedrīkst kaut kāda mape būt svarīgāka par grādu un darba stāžu! Nekādas pakāpes! Ir izglītība ,stāžs,kursi.Ir vairāki maģistra grādi,ir uzrakstītas mācību grāmatas. Par to arī jāmaksā.Nevis-bez mapes esmu zemāks par zāli.Absurds!!
Jaunajam modelim - NĒ!!! Jaunais modelis BRĀĶIS vispārākajā pakāpē!!! Pilnīgi noteikti zaudēt nedrīkst neviens, jo valstī nav ārkārtas situācija. 9 miljoni pietiekoši, lai izlīdzinātu nevienlīdzību un piemērojot koeficientu palielinātu mazo skolu skolotāju algu! Sagraut sistēmu nedrīkst! Nekorekti likt skolā mērķdotāciju un pašvaldību piemaksas... Pateikt, ka 1000 euro pirms nodokļu nomaksas ir griesti vienkārši tāpēc, ka??? Paliksim bez labiem skolotājiem lielajās skolās!!! - tāds ir mērķis??? Vai konstruktīvs dialogs varēja novest līdz streikam, vai laika vilcināšana??? Dod, Dievs, veselo sapratni un vēlmi, neaizmālējot acis, sakārtot sistēmu nepārdalot tikai naudu sistēmas iekšienē!!!
Vakar uz uzdoto jautājumu par demisionēšanu ministriene teica, ka arodb-ba viņu neesot darbā pieņēmusi, tātad .... . To jau arī redzam, kā tendēts viņas vadītās iestādes darbs. Vienotība iedeva amatu- tagad uzdevums sagādāt naudu - "ietaupīsim" ! Nākošgad atkal būs sava artava 150 vērtībā.
Es neprasu algas pielikumu, bet samaksu par PADARĪTO DARBU!
Ja ministre būtu vecāku pārstāve (uzvārdu, diemžēl nezinu, viņa vakar- aizvakar sniedza interviju TV).....
Un kā nosaukt to, ka jaunā modeļa izstrādātāji it kā uzklausa citu viedokļus, bet tomēr turpina "dziedāt veco dziesmu", kaut arī pat mazdrusciņ iedziļinoties tajā visā ir skaidrs, ka daudz kas tiek plānots 'galīgi šķērsām" . Kā saka: "Suņi rej, bet karavāna iet tālāk!" jeb "Runājiet, runājiet, bet mēs darīsim visu pa savam!"... Kaut kādai pretdarbībai jau šādai rīcība ir jābūt!
Ministre ir ļoti negodīga savos skaidrojumos sabiedrībai. Atklāts cilvēks skatās acīs nevis skatienu nolaiž zemu. Ministres kundzei vajadzētu saprast, ka šis amats viņai nav pa spēkam. Vai tik ļoti šī vieta ir iesildīta?
Un kā nosaukt ministres(u), valdības(u) solījumus un darbu? Tur šis vārdiņš "torpedēšana" ir maigs. Tur labāk iederas "iznīcināšana". Vai, ministres k-dze, tu mūsu vietā sev tici? Kas tev tīkamāks- torpēda vai bumba ar laika degli?
Brāķis ir torpedējams.
Arī torpēdētājs 12.11.2015. 09:42:33
Tikai torpedēt IZM nostāju! Nepazemināt algu nevienam, bet paaugstināt mazākās algas!
Učiks par učikiem 12.11.2015. 09:41:51
Kā var torpedēt to, kas jau bija sākumā nogremdēts....Skolotājiem nevajag 101 un vienu reformu, bet reālu algas atdošānu 2008.g. līmenī.Atdodiet to naudu ko tik nekaunīgi atņēmāt skolotājiem. Kā nav kauna saukt to par atalgojuma reformu. Vai ES valstīs arī katru reizi kad plānojuma atalgojuma paaugstināšana taisa atalgojuma reformas.Protams ka nē! 1 dienu streiku un pēc tam vēl 1 nedēļu naudu atradīs uzreiz ....
Urrā, beidzot atrasts vainīgais, lai neieviestu reformu!
Бармалей 12.11.2015. 09:31:29
С больной головы на очень больную

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.