Lietotājvārds
Parole
inese sedleniece 21.11.2016. 22:49:19
Polijā streiko, mēs cenšamies saprast!
Pašsaglabāšanās instinkts visiem cilvēkiem ir vienāds. To, kas veidojies gadu tūkstošiem, NEBŪS iespējams sagraut divu trīs gadu laikā. Tas būtu evolūcijas pārrāvums.
... mums, kam algu pielikums ar mīnuszīmi , pat tad klusējam-ka tik neatņem pavisam:(:(:(
solidarizējamies 21.11.2016. 15:09:02
...tūlīt pēc brīvdienām Īrijā skolotāji uzsāka vismaz 2 nedēļu garu streiku, lai cīnītos par algām, kas nav sasniegušas pirmskrīzes līmeni. Mums prese par to klusē. Viņu policisti jau to iepriekš bija izdarījusi ...Vai mūsu algas ir sasniegušas pirmskrīzes līmeni??? Kam krīze ir beigusies??? Deputātiem un ministriem jau laikam gan nav par ko satraukties...
> izkliedzot saukļus "Nē haosam skolās",...", "Nē revolūcijai skolās". Tulkojot saukļus, varbūt tomēr vajag tulkot gramatiski pareizi. Tas, ka poļu valodā tur nevajag komatu, nenozīmē, ka latviešu - arī nevajag.
Signe @ pēdējais komentārs 21.11.2016. 12:51:19
Kā tad ne? Pret patriotiskajām vadlīnijām, tikumiskajiem grozījumiem un ko tik vēl ne, vecāki protestē, ka nemetas!
Bet šķiet, ka esam vieni, kas neprotestē un kuru viedokli neņem vērā...
@Inga Labi, ka neesam vieni tādi - izrādās arī citiem līdzīgas pārdomas par mācību saturu. Tiesa, poļi pret to varētu būt arī pielaidīgāki, zinot katolicisko uztveri.
Oho! izrādās ne vien tikai mums aktuāla "patriotisko vērtību" iekļaušana skolās. :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.