Lietotājvārds
Parole
skola visiem 01.12.2016. 16:53:05
Mēs esam pieejami VISĀM personām, kuras vēlas iegūt vispārējo pamata un/vai vidējo izglītību no 7. līdz 12.klasei, piedāvājot mācības saprotamā un strukturētā e-mācību vidē AR INDIVIDUĀLĀM KONSULTĀCIJĀM UN ATBALSTU MĀCĪBĀS. Ja Jums ir jautājumi, rakstiet: talmaciba at tukumavakarskola punkts lv
ierindas skolotāja 22.11.2016. 10:08:42
Ļoti gribētu, ka arī šā gada Skolu reitingu ieliktu e-klases lapā, lai lasa valsts skolēni un vecāki un zina, ka ne tikai Rīgas skolas jāpiemin. Paldies, ceru, ka izdarīsiet!
Kamēr nevarēs bērnam, kam vajadzīga speciāla uzmanība(kam ir mācīšanās grūtības, nepieciešama uzvedības korekcija vai ir fiziskās veselības problēmas), nodrošināt kvalificētu - tas atslēgas vārds - kvalificētu! -asistentu, vai vismaz skolotāja palīgu katrā klasē - lai aizveras un patur savus nereālos plānus pie sevis.
Suņi rej, bet karavāna iet.. Atkal IZM sludina savu demagoģiju, jo valstij redz, jātaupa līdzekļi (likvidēs speciālās skolas) - nu jau uz slimo bērnu rēķina. Vienā Dieva mierā neskatoties uz pamatotām vecāku un pedagogu iebildēm un speciālistu atzinumiem. Patiesībā šī ir kārtējā tendence visus bērnus salikt vienā klasē arī tos, kas ir mācīšanās grūtībām un uzvedības traucējumiem. Rezultātā - traucēts mācību process veseliem bērniem un bezjēdzīgi nosists laiks slimajiem bērniem, kam nepieciešama savlaicīga palīdzība - īpaša metodika un aprūpe.
Vai tad nav kādam pieejama???

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.