Lietotājvārds
Parole
Ak,es arī domāju par aukļu variantu...Labs pasākums,,,Nez kāpēc tur valsts neaprēķina cik aukle savā dzīvoklī patērē ūdeni,elektrību,veļaspulveri,tualetes papīru???To tak nevienam no vecākiem neprasa atmaksāt! Lai visu par bernudārziem risinātu,gan jau atkal izveidos kādu štata vietu,,,lai gan ar 1,jūniju tak brīvi darbinieki kuri pašlaik darbojas ar auklēm.
Vai par pirmsskolas vecuma bērnu aukļu apmaksu vairs neviens nedomās? Ko darīt ar bērnu, kurš pirmsskolas izglītības iestādi (pašvaldības vai privāto) apmeklējot, ilgstoši un ļoti, ļoti bieži slimo? Kā būs ar aukļu programmu???
Birokrātiju tas stipri samazinās. Ja reāli vieta ir pieejama, bet to nevar piešķirt, jo pēc papīriem rindā ir citi, kuri nemaz neplāno bērnu sūtīt bērnudārzā, tad nu.. ir savs atspaids. Varbūt kādam tas krieti ātrāk pa'vērs iespēju vest uz valsts bērnudārzu rindas kārtībā, nevis pēc miljons gadiem, kā tas bija līdz šim.
Jo sarežģītāk, jo labāk! 19 kritēriji, lai aprēķinātu izmaksas uz vienu bērnu !
Nu, manuprāt, nav nekas sevišķi ģeniāls no domes puses, bet tomēr ērtāk!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.