Lietotājvārds
Parole
Vērtēs, kam tie papīri kārtībā! Pedagogus vajadzētu "pārsaukt" par sekretāriem. Galvenais- papīri! Štrunts par pārējo!
Pirmdienei. Un Jūs to administrācijas darbu darīsiet? Kāpēc vietniekiem ir par brīvu jāstrādā. Pamēģiniet lielā skolā stundu sarakstu izveidot, lai tētiņam un māmiņai un bērniņam ir prieks (dod Dievs, lai arī skolotājam ir labi!). Jūs atrakstīsieties par visām sūdzībām, Jūs atbildēsiet uz visām statistikas atslaitēm. Laikam jau tomēr vietnieki piesedz reizēm nepadarītos skolotāju darbus. Ar cieņu, skolotāja
Man liekas, ka nekas jau nemainās! Varbūt es kaut ko nesaprotu, bet TV dzirdēju. ka pašreizējā slodze ir 21 kontaktstunda, tad tagad būs 30! Kur tad te palielinās alga?
Kad pēdējoreiz bija tā, ka aizejot atvaļinājumā, mēs jau zinājām nākamā gada algu? Tagad vismaz aptuveni var nojaust.
Nu varēs skolotāji un direktori plūkties savā starpā,bet cienījamie reformas-modeļa izstrādātāji ,saņēma naudiņu par ieguldīto darbu.Neceriet mīļie ,ka te kāds domā par bērniem un izglītītību,par skolotājiem.Ministri gadu noslēdzot deklarē 35-40 tūkstošus algās,bet skolotājs no 420 cik saņem reāli??.sacerējāties,ka būs vairāk,nekā mīļie ,peļņa moduļa izstrādātājiem un tiem ,kas jau tagad saņem 2000,bet pārējie,saņemsiet krietni mazāk un pusi vēl izmetīs no darba pēc jaunās reformas.Bet meklējiet vainu sevī ,palūkojiet cik saņem ģimenes ārsti un vēl protestē,bet aitu bars no skolām taču visu mūžu raujas idejas vārdā.Tā turpināt,jo deputātiem ,ministriem un citiem ,kurus sliktie skolotāji izskolojuši vajag algas.
Līdz šim vēl neviens izglītības ministrs nebija uzdrošinājies publiski un oficiāli pateikt: "Nu ko ,vecie, - taisieties!" Grozījumi par tikumību Izglītības likumā ir nākuši pašā laikā.
kāds var man paskaidrot, vai šis palielinājums attiecas arī uz sociālajiem pedagogiem skolās???
sapratu, ka lielo skolu skolotājiem nekas dzīvē nemainīsies - slodze, pareizāk sakot pārslodze paliks tā pati; alga, cerams, vismaz šoreiz netiks samazināta. administrācijai būs lielākas iespējas ņirgāties par skolotājiem - jo direktora izpratne par labu vai sliktu darbu skolā parasti saistās ar to, cik skolotājs ir paklausīgs un cik čakli pilda visas instrukcijas...
Tas pat nav modelis, bet ir lielāks pamests kauls pedagogiem. Toties tagad būs skaidrs, ka skolā ir saimnieks, kas šo kaulu varēs pamest. Vai visi ir pamanījuši, ka šie direktora bonusi arī ir algu pieauguma daļa. Tātad ne visiem, un atkal būs jampadracis skolās. Starp citu, prātīgāk būtu šādu politikāņu paziņojumos lasīt nevis to, par ko viņi runā, bet to - par ko viņi nerunā. Šajā gadījumā vairs neviens nerunā par 40 stundu darba nedēļu, visi metīsies virsū pamestajam žūksnim un vairs nedomās par CIViLIZĒTIEM darba apstākļiem , kas obligāti būtu piesaistīti Darba likumam. Par gaīšajām nākotnes kadru un kvalitātes cerībām - dialektiskais materialisms nebūt nenoliedz aizraušanos ar paradoksālām emocijām.
Labi, ja profesija būs pievilcīgā 25.04.2016. 11:07:33
aiziešu pensijā, var būt jaunie atnāks
Jācer, ka nav kārtējie, tukšie solījumi... Un , ka visi kautko dabūs, nevis dēļ tā kādam būs mazāk...
Žēl, ka cienījamais ministra kungs skolotāja darbu pielīdzina apkopēja darba līmenim.... Dažā labā uzņēmumā pat apkopējs saņem vairāk.... Apkopējam nevajag visu laiku pierādīt, ka viņš nav muļķis, bet skolotājam ir jāpierāda.....
Skolu direktori solītos 13% varēs droši sadalīt savām 0,25-0,3 slodžu vietniecēm par papildus darbu (šobrīd tas ir "normāli", kad 2 skolu direktora vietnieka likmes tiek sadalītas 6 cilvēkiem - rezultātā izlaidumā uz skatuves skolas administrācijas ir vairāk kā absolventu).

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.