Lietotājvārds
Parole
Man ari nepatik,ka nevaru nomaksat maksajumus. Paradiet sim visam segumu. Velak jus pasi atmaksasiet valsts aiznemumus. Bankrotesim un viss. Arstiem liekas, ka vini labakie, galvenie. Ka maksa-ta stradajam. Skolotaji doma, ka vini labakie un visvairak pelnijusi, bet patiesiba jus cits bez cita esat nekas. Tapat ka mes visi. Ka ar tiem kas nespej vispar nomaksat neko, bet skola skolotaji sos vecakus izsmej. apruna. Tapat arsti. "Cik talu gan sis nolaidies", bet iztieciet ar to algu kada ir vairakumam un tad nonieciniet citus. Ja vien jus dzirdetu replikas aiz muguras par sevi. Nabadzini teatri nav apmeklejusi. Bet cik cilveku nevar nepaest ne zales nooirkt. Patiesiba kauns par musu tautu.
Kāpēc man būtu streika dienā jāatrodas darba vietā, ja man par to nemaksās?????? Bērnus pieskatīt - filmas, grāmatas, popkornus- kas vēl nebūs. Lai vecāki pieskata.
Un te es domāju, ka skolotāji tādi inteliģenti cilvēki. Še tev bija, šie sapņo par pirmskrīzes algām. Nevar saprast vai negrib vai nespēj domāt racionāli, bet diezgan ironiski, ka tādi vēl citus māca.
Driz nesanemsiet pat sadu algu. Cilveki ar augstako vai pat vairakam izglitibam . Valsts dzivo parados. No kurienes ta nauda bus
Mums šodien skolā lika parakstīties, kurš pret un kurš par streiku. Bet pats smieklīgākais-ja streikosim, nemaksās, bet tāpat jāiet uz darbu! Ja atnaks bērni, viņi jāpieskata! Vadība visu labi izplānoja, kā pilsētas vadības priekšā labi izskatīties....
Kāpēc arodbiedrības dūži ar darba devējiem garās pārrunas nav atraduši pieņemamu kompromisu un to mākslīgi konstruēto modeli savlaicīgi apturējuši? Šādu modeli vienkārši būtu notestēt pie ierēdņiem tājā ietverot galveno komponenti algas samazinājumu.Nevaru noticēt,ka pērkot lētu skolotāju gala rezultātā sabiedrība kļūs izglītotāka.
Streiku dienu ir iespējams arī apmaksāt, ja skolas ardobiedrība paraksta vienošanos ar direktoru. Tā ir rakstīts likumā. Un šobrīd runa nav par to, kam ir slikti un kav vēl sliktāk. Šīs streiks ir, lai parādītu ka arī skolotāji var vienoties. Ja jūsu skolās netiek runāts par streiku, tad sāciet runāt paši. Nevis gaidiet, kamēr kāds atnāks un izdarīs to jūsu vietā.
Mūsu skolā direktore lika sastādīt streikot gribētāju sarakstu ar parakstiem. Tātad melnais saraksts represijām jau gatavs. No šī mācību gada aaalgas samazināja par 30%, un sakarīgi samazinājuma iemeslus izskaidrot nevarēja, tagad brīnās, kāpēc tik daudzi skolas pedagogi izsaka vēlmi streikot. Administrācija cenšas iestāstīt, ka pēc jaunā modeļa algas palielināsies, tikai nesaka, ka tas par 40% pieaugs vienīgi administrācijai. Un kur nu vēl lielā kāre ceļot mācību procesa laikā - katru mēnesi vismaz nedēļu prom, saka jau , ka projekti, bet ko skolai dod tādi projekti.
Informācija pienāca, bērnu skola streikos. Bija ilgstošas, skaļas un daudzbalsīgas gaviles mājās. Man daudzbērnu ģimenes priekšrocība - ja lielie bērni mājās, pēc bērnudārza nav vajadzības :) Novēlu skolotājiem panākt kārtību ar algām, jo redzu, cik darba jaunāko klašu skolotāji un bērnudārza pedagogi ieliek, lai sagatavotos nodarbībām. Tās nav tikai tās kontaktstundas!!! Visi nez kāpēc sauc algu pirms nodokļiem, neparēķina, cik cilvēkam tiek izmaksāts. Skolotājiem nav jābūt nabagiem.
Pilsētniece 16.11.2015. 15:56:53
Arī manā skolā par streiku nekas nav nospriests. Izskatās, ka laikam nedomā streikot, jo "citur esot sliktāk."
Es savu 27.novembra algu velos atdot ZIEDOT.LV! Ja atstājam šo naudu nezinu kam, tad tie paši ,NEZINU KAS, saņems jaungada premijas lielakas nekā ieplānots!
Tēvam-barotājam 16.11.2015. 12:41:10
Skola, kurā strādāju, nestreikos. Rodas sajūta, ka strādāju kādam privātam uzņēmējam, kurš domā, ka tas (labam) skolotājam par visu (labi) maksā, pēc padarītā un ar tādu žestu, it kā maksātājs būtu viņš pats. Taisnīgi? Jā! Pietiekami? NĒ - SĪKNAUDA PABALSTAM!
streika būtība 16.11.2015. 12:21:46
Kolēģi. Ja jūs vienkārši paņemat brīvdienu, lai ilgāk tajā rītā pagulētu, pēc tam sagludinātu veļas kaudzi un aizkāptu uz tirgu pēc skābiem kāpostiem - TAS NAV STREIKS! Ja negribat vai nevarat pusi darba dienas laika ATRASTIES savā darba vietā, bet NESTRĀDĀT, tad nevaimanājiet, ka valdība jūs nesadzird / nesaprot / neparūpējas par jums un jūsu ģimeni! Kur aitas, tur cirpēji.
Tikai streiks ,aizverot skolas durvis, var pana'kt pirmskri'zes algas atdos'anu! Un pateiks jaunajam modelim NE.Ka'pe'c man ja'te're' sava naudina uz darbu ,ja par to nesamaksas?
Izsludināt visā Valstī 27.novembrī visas skolas SLĒGT un bez ierunām, lai visi būtu vienoti! Savādāk nekas nebūs....
Kolēģi! Paust savu NĒ jaunajam modelim varam tikai un vienīgi esot darba vietā un nesaņemot algu, jo citādi netiekam IZM sadzirdēti!!!
Diena bez skolas 16.11.2015. 11:45:37
Turklāt skolas to paziņos laicīgi pašas, nav jāsatraucas.
Diena bez skolas 16.11.2015. 11:45:10
Nu beidziet, reāli streikos tikai dažas skolas, lielākajai daļai nav par ko vispār satraukties.
Nē, nu forši, kā lai tas divgadnieks sevi aprūpē viens pats būdams mājās??? Būs darbs sociālam dienestam!!
Ierosinājums 16.11.2015. 11:30:53
Vajag kooperēties - vecāko klašu skolēni pieskata mazos. Kaut kas līdzīgs skolotāju dienai :)
Mūsu valsts lielākā vecāku problēma ir-kur atstāt bērnus brīvdienās, kad skola nestrādā!!! Kam nogrūst uz kakla savu lolojumu?! Arī es esmu 2 bērnu mamma, un man šādu problēmu nebija, jo bērni bija radināti ne tikai pie tiesībām, bet arī izpildīja ANO Bērnu tiesību konvencijas pantu:"Tev būs savam vecumam atbilstoši sevi apkopt, aprūpēt un būt atbildīgam par savi". Sajūta , ka daudzi vecāki par šo punktu nezina!!!
neapmierinātā 16.11.2015. 10:59:03
LTV raidījumā “Panorāma” visi varējām dzirdēt, ka vecāki bērnus uz bērnudārziem, kuru darbinieki būs nolēmuši piedalīties vienas dienas streikā, nevarēs vest. Tātad - vienam no vecākiem jāpaliek mājās vai steidzami jāmeklē privātauklīte!
Skan glupi: 16.11.2015. 10:58:22
mācību NORISE streika (!) laikā... Streika laikā nekāda norise nevar būt!
Jā, piekrītu, visticamāk, vienas dienas streiks (turklāt semestra vidū un piektdienā) nekādu rezultātu nedos. BET ! Ja mēs, skolotāji, tikai vaimanāsim un bārstīsim niknus komentārus internetā, tad arī NEKAD un NEKAS nemainīsies. Mēs turpināsim būt cērpams aitu bars. Par tiesībām uz adekvātu atalgojumu ir jācīnās katram - skolotājam, medmāsai, pārdevējam... Jēga šoreiz ir BRĪDINĀT PAR IESPĒJAMO BEZTERMIŅA STREIKU EKSĀMENU LAIKĀ kā nākamo soli, ja netiksim uzklausīti. Kaut gan - maz ticams, ka ar šādu attieksmi -" kāda jēga?" un "mūsu profesija taču ir misija" - mēs tik tālu tiksim. ..
Kāda jēga no šī bezmaksas pasākuma - ja 1) daži "streiko", daži strādā?, 2) streikotājiem nemaksā par šo dienu - tātad arī neviens nevar pavēlēt atrasties darbā, 3) viena šāda diena nesīs tikai totālu haosu, vecāku naidu un mīnus xx naudiņas decembra algā, 4) IZM, labākajā gadījumā, uzsauks Runu, kurā būs skaidrots, kāpēc nekas nemainīsies. It nekādu reālu jēgu no šī pasākuma neredzu.
Es kā pedagogs uz skolu neiešu.man par šo dienu nemaksās, ar to arī ŗēķinos,tā kā darbā nebūšu. Kāpēc man būtu tur jābūt!!!!
to Urā! Risinājums ir atrasts! 16.11.2015. 10:14 skolu direktoriem ir norādījumi no augšas, ka viņi dtreikot nedrīkst, jo viņi ir atbildīgi par visu, kas notiek skolā.
Urā! Risinājums ir atrasts! 16.11.2015. 10:14:03
Lieliski! Skolu direktori varēs praksē atsvaidzināt pedagoģijas augstskolās iegūtās zināšanas! PAMATOJUMS - publikācija "e-klasē" 12.11.2015. "LIVA: Skolu direktori streikā, visticamāk, nepiedalīsies"
Kādas mācības streika laikā!!!
Tikai kur lai liek bērnus,ne visi vecāki var ņemt viņus līdzi uz darba?? Skolotāji ies uz skolu,jā, tikai viņiem par šo dienu neviens nemaksās!!
Skolēniem brīvdiena, skolotāji tāpat nāks uz skolu, bet nestrādās.
Ak, jēziņ, sanāk, ka skolā būs brīvdiena!!!! :) :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.