Lietotājvārds
Parole
"Ja neizdosies viņam, varam uzskatīt, ka nav izdevies "Vienotībai", - kas tad mums te ir? Vai kāda ministru eksperimentāla ražotne? Cik bieži un bezjēdzīgi var mainīt ministrus vienā nozarē? Kad šis absurds vienreiz beigsies?!? VISPĀRĒJU STREIKU!!!
Vīrs vārdā Uve 05.02.2016. 10:03:30
Kāpēc ziloņi nelido? Ne lielie ne mazie. Nav ieinteresēti!
Vai tad atkal Ķīnā bijusi!?
Oij sen neesmu ta smejusies, interesanti vai kads ministija saprot , ka nauda, sekojot skolenam nevis skolotaja darbam, iznicina shis valsts izglitibas siteemu?
Nestraujuma 03.02.2016. 22:13:53
Es neredzu pamatu, kāpēc valdība palielināja sev algas.
!!!!!!!!!!!!! 03.02.2016. 20:21:29
Roka roku mazgā! Abiem viena attieksme pret skolu, skolotājiem! Pateikts vārds ir pateikts vārds un tas neaizmirstas. Abi gana nievājoši izteikušies par mums!
Lauku bērni no rītiem ceļas krietni vien agrāk, lai laicīgi nonāktu skolā un mājās ierodas krietni vēlāk. Pārcelt šīs skolas vēl tālāk no dzīves vietas ir tīrais neprāts. Pirmkārt domājiet pa bērniem un tad visu citu, jo mēs maksājam nodokļus un gribam lai pa mums arī kāds domātu.
Cerams, ka vīrietis nesagraus sistēmu bezatbildīgi, kā to darīja Papule, Sīle un Straujuma.
Kā savā laikā teica Krištopāns: ""Muļķu zeme." Ne ko pielikt, ne atņemt. Var tikai pabrīnīties par cilvēka mazvērtības kompleksu vai lielummāniju līst visādos amatos (nu, protams, tur jau nav pusbadā jādzīvo par skoltāja algu!). Vai tiešām Jūs, Šadurski, jau vienreiz nepierādījāt, ka ministra krēslā esat tukša vieta? Vēl amatu sagribējies? Varbūt pienācis laiks iet strādāt godīgu darbu skolā. Jā, bet tur jau jāstrādā un katrs nejēga iedomājas, ka zina, kā skolotājam jāstrādā.
Savukārt es neredzētu pamatu kritiskai attieksmei tik tajā gadījumā, ja "vecie vēži" būtu panikā...
Voldemāram 03.02.2016. 12:32:32
Tas nozīmē tikai vienu - ministrijā nekas nemainīsies... Voldemār, vai tiešām Tev zudušas jebkādas loģiskās domāšanas paliekas? Pastudē taču kaut mazliet argumentētās runas kursu, kaut vai LU Open Minded. Kāpēc Tevī tik daudz negāciju? Un kāpēc gribas tās izplatīt? Turklāt tik nepamatoti. Kāds ir Tavs labais mērķis, labais nodoms, kamdēļ tā dari? Savstarpēji izplatīt negācijas - kāpēc tik ļoti to gribas? Ko Tu pats paveic labu tai vietā, kur esi - nevis pieprasot visu no citiem, bet pats pārvarot grūtības un slikto uzveicot ar labu. Ir arī tāds resurss "Apzinātības un miera prakse" pie J.Stabinga. Lai izdodas stiprināties!
Vīrs vārdā Uve 03.02.2016. 12:25:15
Vis nāk un aiziet tālumā un sākas viss no gala!
Paši SAEIMĀ sēž pilnā apjomā,vai viņu tik daudz vajag???bet lūk skolas jālikvidē,pirmo savu SAEIMU PARETINAT,un mazākas mācības,nekur nav rakstīts,ka bērnam katru dienu skolā 8 līdz 10 stundas ...un aiziet mājās vēl jāmācās nākošai dienai,vai tas ir iespējams???Neviens par ministru netaisās iet,jo ministri nav gudrāki par 9 klases skolnieku
Panākt,lai skolniekiem mazāk mācību,jo ir viņiem pārslodze un tas nav normāli bērniem turpināt mācības,viņi ir noguruši un nespēj orantēties......
LAIMDOTAI !!! 03.02.2016. 11:37:29
Tavas domas nevienu neinteresē ! Ej pie saviem bēgļiem un dzīvo !
Voldemārs (vakar rakstīju to pašu) 03.02.2016. 11:26:54
Vai ir kaut viena skolotāja, kura tic, ka Šadurskis ir ieinteresēts, lai kaut ko mainītu? Šorīt "900 sekundēs" K.Šadurskis lepni paziņoja, ka viņš nav nekāds reformators un revolucionāru ideju piekritējs un realizētājs. Tas nozīmē tikai vienu - ministrijā nekas nemainīsies, tiks veidotas jaunas komisijas un komitejas, kas gluži kā Suns-Funs "domās, domās un izdomās, ka vēl vajag padomāt". Un, lai būtu jautrāk, IZM izveidos vēl 2-3-4 "domātāju" (vadošo speciālistu, ekspertu, projektu vadītāju, koordinatoru u.tml.) kantorus. Un skolu valdēs būs tas pats! Tikai muļķa skolotāji strādās melnu muti 72 stundas nedēļā, pildot n-tās atskaites un supervīzijas, un gatavodamies savām 18 kontaktstundām.
vai Straujuma vispār ko redz? 03.02.2016. 11:16:37
Neredz milzīgo korupciju. Neredz to, kā zog miljonus VIDA finanšu "vadonīši", kas tikuši pie iespējas zagt, neredz vispārēhjo nesakārtotību ministrijās un valstī.
vai Straujuma vispār ko redz? 03.02.2016. 11:15:02
Neredz. Neredz arī to, kā dzīvo cilvēki ārpus Rīgas, neredz vispārējo situāciju valstī, neredz to, cik daudzi kravā ceļasomas prombraukšanai, neredz, neredz, un redzēt nevēlas.
Tikai neaizmirsīsim, ka pirmās ministrēšanas laikā Šadurskis noveda valsti pilsoņu kara stāvoklī. Krievvalodīgo integrācija, kas visumā sekmīgi notika 90. gadu beigās, tika apturēta. Šadurskis ieveda skolā baznīcu un provinciālu nostāju atzīmju un nacionālās audzināšanas jomā.
Ja reformas reformu pēc ir pašmērķis, tad, jā, varu piekrist. Tikai nezinu, kopš kura laika visi kļuvuši par reformu vergiem.
Varbūt tas, ka va viņš valsts sektorā strādā jau miljons gadu, ir jau bijis ministra amatā un neko tā arī nav reformējis?! Kā jau Ķīlis teica - viņš ir no iepriekšējās paaudzes nevis jaunās, tādēļ neko jaunu arī nevar gaidīt.
Pret Šadurski arī neesmu dzirdējis argumentētu kritiku. Viss balstīts emocijās.
Ha! Nu, bet protams, ka neredz! Abi ir vienlīdz ģeniāli. :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.