Lietotājvārds
Parole
Pašvaldības grib, lai tām būtu iedzīvotāji, bet negrib maksāt bērnudārzu darbiniekiem algas? Lai pārskata savus budžetus un tiem dažiem (dārziņiem algas atradīsies. Kādreiz palapojiet pašvaldību budžetu tāmes - apkritīsiet :)
noteica obligāto pirmskolas izglītību 5 un 6 gadīgajiem bērniem, tad lai arī apmaksā.
Dobelē pirmsskolas skolotājs uz papīra saņem 413 eiro. Ļoti daudz. Kā lai izdzīvo ar tādi algu?
Skolotāju palīgiem līdz ar minimālo algu celšanu drīz būs tādas pašas algas kā mums(pirmsskolas skolotājām).
Vai kāds vēl tic tukšiem solījumiem?Velk gumiju.MInistri mainās kā kaledoskopā.Tikai argumenti par to, kāpēc nevar vienoties mainās.Pat nav jēgas lasīt šos tekstus,arī rakstīt savu viedokli.Sajūta,ka pensija pienāks ātrāk, reālas reformas-nē.Bezjēga!
Minimālā alga tika paaugstināta. Neapliekamais minimums un Ienākuma nodkolis palika nemainīgs. Pašvaldību ienākumi peiaug. Lūk arī avots.
Interesēs, interesēs 25.02.2016. 02:26:37
Viena alga, varbūt, bet algas nebūs vispār, ja nevarēs vienoties. Un tā tas pingpongs turpinās - neviens negrib maksāt! Pedagogi jau ir tie, kuri gaidīs līdz pensijas saņemšanai kādu algas pielikumu, citādāk nekā.
Ticiet man, pedagogiem ir pilnīgi vienalga, kas maksā algas. Galvenais, ka maksā.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.